Kāpēc vairums vīriešiem tāds uzskats?

 
Reitings 33
Reģ: 20.05.2015
Iegāju ziņu portālā, raksts bija par mātēm, kuras bērnu audzina viena (vientuļajām mātēm). Palasīju komentārus, diezgan pašokējos. Daudzos komentāros, vīrieši vientuļās māmiņas raksturoja par vieglas uzvedības, sevišķi gados jaunās māmiņas vai arī uzsvēra, ja audzina bērnus vienas, tad ir briesmīgas sievas bijušas, tāpēc vīri ir aizgājuši. Kāpēc vieglas uzvedības? Tāpēc, ka gados jauna? Kādai tad ir jābūt, lai vīrs no ģimenes neaizietu? Kāpēc vīrieši vienmēr visu vainu meklē sievietē, kamēr paši nespēj uzņemties atbildību un pēc pirmajām grūtībām jau iežmiedz asti kājstarpē un aizmūk. Kāpēc vienmēr meklē attaisnojumus savai rīcībai un vaino citus? Vai tad vīrišķīgāk nebūtu atzīt kļūdas un būt vīrietim nekā neatzīt, iespītēties un būt gļēvulim?

Ja šeit ir kāds vīrietis, man, galvenokārt, interesētu jūsu viedoklis par šo tēmu.
21.05.2015 02:03 |
 
Reitings 6676
Reģ: 07.02.2009
Interesanta tēma, nebiju aizdomājusies, bet tagad tā padomājot, tās pazīstamās kuras ir vientuļās māmiņas, ir vieglas uzvedības bijušas. Mhmm...
21.05.2015 15:04 |
 
Reitings 52
Reģ: 04.11.2014
Jautājums
kurā kategorijā ietilpst vīrietis un kā viņu nodēvēt?
Vispār jau pa lielam ir trīs vientuļo māmiņu grupas

1. maucīgās, seklās
2. Vīriešu nīstošās (nemaz negrib jaunas attiecības)
3. Pārējās šķirtenes, atraitnes u.c protams mazākumā


Ja viņš ir dzērājs nestrādā pa bērnu nerupējās, un sieva aiziet no viņa??? KĀDS man paskaidros?
21.05.2015 16:00 |
 
Reitings 180
Reģ: 16.05.2015
Mmmulate, es noverteju, ka Tu neizvelejies vieglako celju un neveici abortu. Tu atskiriba no viriesha nebaidijies uznjemties atbidlibu.

Man kaa virietim ir divi dazadi viedokli saistiba ar so temu:

1) Ja sieviete ir palikusi ar staavoklii no kada arzemnieka, kursh bija atbraucis uz vecrigu patuseet...tad diemzel tadas sievietes pashas sev un valstij godu nerada.

2) Ja esi palikusi stavokli no cilveka, kuru tu mileji un bija attiecibas, tad man personigi nebutu iebildumu veidot attiecibas ar shadu sievieti.

Kas attiecas uz iepazishanas portaliem, man personigi ir kauns par daudziem virieshiem tur...es Tev ieteiktu vinjus vienkarshi ignoreet. Ir ari normali virieshi, kuri velas iepazities tajos portalos.

GumijKoncha:

Ja viņš ir dzērājs nestrādā pa bērnu nerupējās, un sieva aiziet no viņa??? KĀDS man paskaidros?


Mana mate bija precejusies ar tadu pirmajas laulibaas, vinjsh par dzeraju palika jau peec laulibam un diemzel vinjai pashai ar bernu bija vinju japemet tieshi droshibas deelj. Vinjai palaimeejas ar otrajaam attiecibaam, kur vinja satika manu teevu, tagad ir kopaa ~27 gadus :).
21.05.2015 16:13 |
 
Reitings 2797
Reģ: 16.09.2013
Nezinu, cik man nav pazīstamu jaunu, vientuļo mammu, nešķiet ka kādai ir problēmas ar jaunu attiecību veidošanu. Ja nerunā par to, ka iespējams, pati mamma negrib šobrīd jaunas attiecības, jo ir daudz citu lietu, ar ko nodarbināt sevi.
Tādu, kas iekritusi ar nezināmu vīrieti, zinu tikai vienu, bet viņai jau ir 4 bērni un katrs no sava tēva, un tā ir patiešām ļoti, ļoti vieglas uzvedības sieviete... Un dažkārt es šausminos par to, ka viņai blakus ir vīrietis, kas nodrošina viņu, 3 svešos bērnus un savu, neskatoties uz to, ka viņa turpina savu izklaidīgo dzīvesveidu...
PAr pārējām, visas ir palikušas stāvoklī attiecību laikā, kam ilgakas, kam nē... centušās visu saglabāt un darīt cik vien var, lai bērnam būtu pilnīga ģimene, bet visam pienāk robeža...
21.05.2015 19:32 |
 
Reitings 5533
Reģ: 26.01.2015
Nezinu gan, cik es tā padomāju, nevaru nemaz iedomāties, ka pazītu kādu "vientuļo māmiņu". Pazīstu šķirtus vecākus, kuri cik vien labi prasdami rūpējas par saviem kopīgajiem bērniem, tajā skaitā arī dažādās valstīs dzīvojot un esot dažādās darba un dzīves apstākļu situācijās. Bet tādu, kur tēvs vispār "nav bildē" laikam nē. Un uzskatu, ka, ja tā ir, ja tas vīrietis ir pavisam prom (un zina par sava bērna eksistenci) un mamma ir vienīgais bērna vecāks, tad ne jau mamma ir vieglprātīga vai vieglas uzvedības, bet gan tēvs.
Kas attiecas uz to "vīrieti" no iepazīšanās portāla un tādiem tēviņiem kā šejienes "Valdnieks", ne jau par tevi viņi kaut ko objektīvu pasaka ar saviem komentāriem, bet gan paši par sevi ;-)
21.05.2015 19:53 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits