Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Augstpapēžu kurpes, kuras pēkšņi neder.

 
Reitings 19
Reģ: 24.03.2015
Sveikas.
Tā kā šeit ir daudz diskusiju, es tiešām nepārskatīju visas, lai saprastu vai šāda tēma ir pacelta, vai nē. Var jau būt, ka esmu tāds indivīds un man vienīgajai, kas tāds ir, lai nu kā, atvainojos, ja šāda tēma jau šeit ir tikta pacelta.
Tātad, man patīk augstpapēžu kurpes, kuras gan pārāk bieži nenēsāju, bet šad tad gan. Pērkot augstpapēžu apavus es parasti pērku par izmēru / diviem mazākus nekā man ir. Kāpēc? Tāpēc, ka nēsājot augstpapēžu kurpes man pēkšņi tās šļūk nost no kājām un ir liels diskomforts. Tā notiek sevišķi tad, ja man ir zeķubikses kājās un, kad jau esmu kādu brīdi pastaigājusi ar šiem apaviem, kā arī, kad ātri eju. Es nezinu, ko darīt, jo gribu, protams, šad tad sevi un citus iepriecināt izskatoties labi, bet tāda no ņemšanās! Esmu likusi vates pikučus, bet tas arī tikai īslaicīgs efekts.
Es nezinu, varbūt vaina ir daudzajās kurpēs (man ar visām tā ir izņemot pilnās platformas kurpītēm, kuras pie reti kā var pievilkt), var jau būt, ka es pati esmu tizla un vienkārši nemāku staigāt augstpapēžu kurpēs, bet varbūt tas ir labojams un mana sievišķība atgriezīsies griezdamās kopā ar silto laiku? :-D

Varbūt kādai arī tā ir? Varbūt kāda var sniegt kādu padomu?
Esmu skatījusies pat "kā pareizi staigāt augstpapēžu kurpēs", bet tas man liekas smieklīgi un šaubos, ka tas man jelkad ir palīdzējis.
Lai nu kā, ceru uz veselīgu sapratni un varbūt pat padomiem!
Lai jums mīlestības un sievišķības pilns vakars, dāmas! (l)
19.05.2015 18:46 |
 
Reitings 19
Reģ: 24.03.2015
Lieki piebilst, ka iegādājoties apavus tie man der perfekti vai pat mazliet spiež, pa veikalu pastaigājoties arī viss perfekti, bet, kad kaut kur jāiet, tad viss - balle beigta. :-/:-D
19.05.2015 18:49 |
 
Reitings 1224
Reģ: 11.05.2010
Ielīmē aizmugurē silikona plāksnītes.

Man palīdz pret šādu problēmu, jo apavi pastaipās, kad sāk ar tiem staigāt (it sevišķi ādas).
19.05.2015 18:53 |
 
Reitings 19
Reģ: 24.03.2015
Oo, tieši par tādām nezināju! Varbūt vari pateikt, kur var iegādāties un cik apmēram maksā? :-) Par to, ka apavi izstaigājās un mazliet izstiepjas es zinu, bet esmu pārsteigta, ka tik ātri! :-O:-D
19.05.2015 19:00 |
 
Reitings 1224
Reģ: 11.05.2010
Varbūt pirki vakarā, bet vilki no rīta (vakarā kāja nedaudz piepampusi, no rīta vēl nav piepampusi).

Var iegādāties Drogās un tādās vietās, nav dārgi (pie kādiem 2, 3 EUR, īsti nezinu).
19.05.2015 19:02 |
 
Reitings 19
Reģ: 24.03.2015
Paldies! :-)
19.05.2015 19:35 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits