Intraverts cilvēks- mazākas iespējas dzīvē?

 
Reitings 121
Reģ: 29.12.2014
Man jau pāri 30... Savas dzīves laikā man ir savi novērojumi kā extravertie cilvēki uztver intravertos. Un pieredze nav traģiska, bet tomēr- drīzāk negatīva... Extravertie intravertos uztver kā zemāk stāvošus. Tas, ka visi publiski runā- "cilvēku vērtē pēc darbiem, nevis pēc vārdiem"- muļķības!
Tas, ka klusie ūdeņi tie dziļākie- nu kas to novērtē? Tie, kas tevi pazīst jau gadiem!
Līdz ar to lielākas iespējas dzīvē būs tiem seklajiem ūdeņiem, jo viņi pirmajās tikšanās reizēs mācēs skaisti izrunāties utt.
Prātā nāk tehnikuma audzinātāja, kur man izlaidumā roku spiežot, teica, ka neticēja, ka es tāda klusiņa vispār skolu beigšu.... Nav komentāru- man nevienu brīdi mācību laikā kaut kas tāds prātā neienāca...
16.05.2015 02:59 |
 
Reitings 1093
Reģ: 02.11.2011
Man gan fakts, ka esmu intraverta, dzīvē problēmas nav sagādājis (lai gan nevar jau zināt kā būtu, ja būtu). Intraverts uzreiz nenozīmē, ka kluss un nerunīgs! Esmu intraverts līderis :D Bieži uzņemos vadošo pozīciju sarunās grupās, universitātē vadīju grupu darbus, kad tādi bija, tagad esmu tikusi līdz savam biznesam. Atšķirība no ekstravertā ir, ka savas patiesās emocijas, sajūtas, patieso sevi galu galā visbiežāk atstāšu tikai tuvākajiem. Mana labākā draudzene ir ekstraverta, mēs lieliski viena otru līdzsvarojam un papildinām, kopā ceļojam.
Kopumā ir situācijas, kurās vienam vai otram varētu būt priekšroka, bet viss slēpjas tajā kā protam iziet no situācijas apzinoties savas personības šķautnes.
17.05.2015 07:24 |
 
Reitings 1093
Reģ: 02.11.2011
Vispār 2 grupas ir daudz par maz cilvēku iedalījumam. Man patīk socionika, ja runa ir par personības tipa noteikšanu. Iesaku meitenēm, kam dažbrīd grūti sevi izprast!
17.05.2015 07:29 |
 
Reitings 17280
Reģ: 29.01.2012
Elizabete, izpildīju testu tava linkā, un man gribas piekrist šim portretam:
17.05.2015 07:45 |
 
Reitings 121
Reģ: 29.12.2014
Par iespējām dzīvē- galvenais secinājums, ka, lai introvertais varētu sevi labi pierādīt kā, teiksim, labs darbinieks, viņam līdz tam ir jātiek. Un šeit arī ir tā galvenā atšķirība no ekstravertā, ka introvertais daudzas iespējas nespēs izmantot dēļ sava šūpulī ieliktā noslēgtā rakstura.
Ja introvertais darba intervijas laikā nemāk raiti izrunāties par to ko viņš prot, tad liela iespēja, ka viņa vietā pieņems darbā tādu, kurš ir švakāks speciālists, bet māk skaistāk runāt par šo darbu.
17.05.2015 17:37 |
 
Reitings 4628
Reģ: 06.07.2013
57days, tavs tēls forumā arī ir atbilstošs! :D

Es vispār piekrītu klaviatura, mana pieredze arī liecina, ka introvertums nenozīmē, ka vienmēr būs ekstravertu ēnā. Vienkārši ir jāsaprot savas stiprās puses un kā/kur tās izmantot! Piemēram, man ļaunākajos murgos rādās darbs ar cilvēkiem apkalpojošajā sfērā, kur katru dienu no rīta līdz vakaram ir aktīva komunikācija "dzīvajā". Bet radošie darbi, ko varu lielākoties darīt vienatnē vai saziņā ar nelielu, jau iepazītu cilvēku loku, man der ļoti labi. Un nav nekad bijis problēmu sevi labi parādīt darba intervijā vai pēc tam apliecināt sevi kā labu darbinieku.
Manās līdzšinējās darba vietās gan ir labi tas, ka ar skaistu izrunāšanos un personības šarmu darba intervijā nepietiek, jo parasti uzdod izpildīt neliela izmēra praktiskos darbiņus - un tie runā paši par sevi.
17.05.2015 20:05 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits