Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

VIP VISION uztura bagātinātāji

 
Reitings 3
Reģ: 28.11.2014
Sveiki! Vēlos uzzināt kāds ir Jūsu viedoklis par šiem VIP VISION uztura bagātinātājiem... vai tie tiešām ir efektīvi vai tikai cena liela? Lūdzu Jūsu viedokļus, jo vairāk jo labāk būs izvērtēt lietot vai nē.. paldies~
13.05.2015 16:08 |
 
Reitings 90
Reģ: 26.11.2014
Es lietoju VISION produktus vairāk kā gadu. Tas ir attaisnojis manas šaubas. Tiku vaļā no dzelzs anēmijas, bija iepriekš zems asinsspiediens - tagad normāls, pamatskolas laikā biju apsaldējusi nieres, arī tās tagad ir veselas; jau otro ziemu nezinu, kas ir saaukstēšanās, tiku pie skaistas figūras, ka jebkurā laikā varu uzvilkt bikini; uzlabojās sejas āda - bija problemātiska, un pat grumbiņas pamazām pazūd, āda veselāka, mirdzošāka paliek; varu teikt, ka vispārīgi ir uzlabojies veselības stāvoklis. Labsajūta ir lieliska, esmu mierīgāka, nosvērtāka. Cena ir adekvāta tam, ko produkts sniedz. Es iegādājos ar atlaidi. Izmantoju akcijas, bonusus, dāvanas.
13.05.2015 22:41 |
 
Reitings 497
Reģ: 31.01.2009
Paceļu diskusiju, jo man interesē šī tēma :-P
06.10.2016 20:08 |
 
Reitings 901
Reģ: 17.03.2016
ar visu ģimeni esam lietojuši vision uztura bagātinātājus, tie tiešām ir labi. kad viņus lietoju, imūnsistēma bija ļoti laba, neslimoju vispār. kaut gan iepriekš biju slimīgs bērns. dzēru tos bērnu vitamīnus, garšo pēc šokolādes, man dikti patika :)
06.10.2016 20:13 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits