Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Nevaru atrast spēku dzīvei

 
Reitings 22
Reģ: 12.05.2015
Esmu iekritusi neapstādināmā vāveres ritenī un nevaru saprast, kā no tā izrāpties. Pa kuru galu no tā rāpties ārā. Šķiet, dzīvei nav spēka. Es neko negribu. Es tikai gribu gulēt mājās, ne ar vienu nesazināties, neko nedarīt. Maksimums palasīt kādu grāmatu, bezjēdzīgi sērfot internetā un aizbraukt uz jūru. Es nesaprotu kas notiek. Jo vispār jau nav nekāda pamata. Es vienmēr esmu bijusi komunikabla un aktīva būtne, kas tiecas pēc mērķiem. Man daudz kas padodas. Esmu diezgan talantīga, radoša. Praktiski visas mākslas izpausmes man nav svešas un ir mīļas. Bet lai kā man tās patiktu, es nespēju rast piespiešanos kaut ko darīt. bet tad kad daru, es tomēr jūtos labi....
Arī zemes lietas man nav svešas un labi padodas. Man ir labas organizatora spējas, spēju radt kopīgu valodu ar svešiem cilvēkuem, esmu loģiska.
Bet man jau pus gadu nav darba un es nespēju to atrast. Es nespēju saprast, kādam darbam es būtu gana laba un kāds darbs man patiktu. Es tikai zinu, ka nespētu strādāt no 1-5 noteiktu darba laiku un pildīt konkrētus pienākumus. Turklāt man ir arī mani radošie projekti, kad saistīti ar manu pamatizglītību, kurus velku kā aiz matiem. Es mīlu savu profesiju, bet netodu tai spēku. Līdz ar to nav panākumu. Man sajūta ir tāda, itkā es būtu izpūties balons, vējā palaists....
Visu laiku domāju, ka man iespējams nepieciešams psihoterapeits, bet tākā man nav patstāvīga darba, es nevaru to atļauties.
Lai kaut kā sevi iekustinātu, esmu sākusi aktīvi sportot un ēst veselīgi, kā arī atmetu smēķēšanu un praktiski vairs nelietoju alkoholu. Tas mani priecē un aizrauj. Skatos kā ķermenis mainās spogulī un man patīk. Bet no tā taču nevar dzīvot....
Kad ar mani notiek?
12.05.2015 17:30 |
 
Reitings 2558
Reģ: 01.04.2014
Varbūt tomēr pastrādā tādu darbu, kas nav sapņu darbs? Lai tev ir ritms, lai ir ienākumu un paralēli meklē savu sapņu drbu.
12.05.2015 17:36 |
 
Reitings 146
Reģ: 02.02.2015
Varbūt meklē darbu ārzemēs? Zinu, ka Latvijā ne visas profesijas ir pieprasītas, it īpaši radošās. Man reizēm arī uznāk pesimisma vilnis, bet viss mainās, kad izeju ārā kopā ar tuviem cilvēkiem un ideāli pavadu laiku. Ieteiktu tev arī atpūsties kārtīgi kopā ar draugiem, tas noteikti motivē dzīvot tālāk.:-)
12.05.2015 17:38 |
 
Reitings 17280
Reģ: 29.01.2012
Ar gimenes ārsta norīkojumu valsts apmaksā arī psihiatru, psihoterapeitu, cik zinu. Bet tas tā.

Kaut kāds darbs - da kaut vai Maksimā pie kases - palīdz sevi saņemt rokās un, kā tu saki, "iekustināt". No pieredzes saku.

Te pat blakus piedāva darbu hostelī, cilvēkos. Varbūt uz vasaru piesakies? Darbs ar cilvēkiem, backpacker-iem, varbūt tieši tas, ko tev vajag?
12.05.2015 17:41 |
 
Reitings 22
Reģ: 12.05.2015
Nē tirgošanos, msksimas kases un tik ciešu kontaktu ar cilvēkiem es tagad laikam nepavilktu. Un arī draugi nepalīdz. Es no viņiem izvairos, nevēlos satikt.

Man drīzāk šobrīd vajag tādu vientulīgi ņemšanos, bez cieša kontakta ar cilvēkiem. Ar dzīvniekiem es varētu kontaktēties. Ar maziem cilvēkiem (bērniem) iespējams. Vai arī kaut ko pavisam prastu - sargāt kādu autostāvvietu vai objektu iz sērijas. Bet nu tādos darbos alga ir tik zema, ka tas ir tik pat bezjēdzīgi kā nedarīt neko. Tik niecīgu summu ar visu savu nespēju piespiesties nekam es sagrabinu. Un tas pats ir arī ar visām maksimām utt. Par tādu summu strādāt.... :(
Laikam jau lielākā problēma ir tajā, ka es nezinu ko gribu, pareizāk - neko negribu. Un es nesaprotu, no kā tas ir sācies.
12.05.2015 17:54 |
 
Reitings 22
Reģ: 12.05.2015
varbūt kāds ir juties līdzīgi?
12.05.2015 17:56 |
 
10 gadi
Reitings 3987
Reģ: 02.02.2011
tu vienkārši esi atradusi no socializēšanās. Tieši izkāpšana no komforta zonas tevi pabīdītu uz priekšu. Domāju, ka nav ko bīties no darba ar cilvēkiem. Pirmajā dienā būs bailīte, bet pēc tam būs ok :) un sajutīsies labāk
12.05.2015 17:56 |
 
10 gadi
Reitings 3987
Reģ: 02.02.2011
Vienkārši SĀC :) Sāc ar komunikāciju, aizbrauc kaut vai pie radiem un atrodi darbiņu. :) Šeit daži citi labi ieteikumi:
12.05.2015 18:01 |
 
Reitings 7704
Reģ: 13.03.2012
Man pa retam arī uznāk tāds depresīvs garastāvoklis, kad liekas, ka gribās, lai visi liek mieru. Kad gribās visu pamest pusceļā un vienkārši neko nedarīt. Man uznāk tāds stāvoklis un tad pāriet. Esmu ievērojusi, ka man tā ir rudenī, kad viss ir drūms un šad tad pavasarī. Laikam vienkārši esam jūtīgi cilvēki pret laika maiņām. Iespējams.. :)
12.05.2015 18:01 |
 
Reitings 22
Reģ: 12.05.2015
Varbūt tad man vajag tieši pretēji ārkārtīgi aktīvu darbu. Iz sērijas - psaiho trasē? Kur tādu atrast?
12.05.2015 18:03 |
 
Reitings 22
Reģ: 12.05.2015
Jā, no šīm 20 pieminētajām lietām es pildu praktiski visus punktus. Izņemot 12. Kuru es nespēju un nespēju sevī salauzt.
12.05.2015 18:05 |
 
Reitings 22
Reģ: 12.05.2015
Varbūt. Iegādājos vitamīnus, cerot, ka bezspēks, motivācijas un dzīvesprieka trūkums patiesībā ir vitamīnu trūkums.
12.05.2015 18:06 |
 
Reitings 568
Reģ: 20.04.2009
Pāries! :)
12.05.2015 18:17 |
 
Reitings 22
Reģ: 12.05.2015
Nikki, es ceru, bet tas jau ir pārāk ieildzis manuprāt.
12.05.2015 18:22 |
 
Reitings 16391
Reģ: 09.10.2011
Es tikai zinu, ka nespētu strādāt no 1-5 noteiktu darba laiku un pildīt konkrētus pienākumus.
Tad jau savs biznesiņš jāveido... tomēr tur gan Tev pašai jāstimulē sevi rīkoties :)
Man palīdzēja disciplinēšanas saakstiņš.. uztaisi listi, kas līdz kuram datumam ir jāizdara un stingri turies pie sava grafika :)
12.05.2015 18:26 |
 
Reitings 22
Reģ: 12.05.2015
Jā, esmu tā darījusi. Divas dienas tas strādā. :)
12.05.2015 18:34 |
 
Reitings 22
Reģ: 12.05.2015
Un es ekatos uz cilvēkiem, kas ir kaut ko sasnieguši. Viņi visi rosās. Darbīna ir visa pamatā. Es saprotu, ka man piemīt viss tas pats, lai sasniegtu ko vien vēlos.... Bet es neko nedaru. Tas ieszen vājprātā. Man ir bail, ka es vienu dienu pamodīšos un it visu būšu nokavējusi.
12.05.2015 19:35 |
 
Reitings 35700
Reģ: 11.02.2015
Bet es neko nedaru. Tas ieszen vājprātā. Man ir bail, ka es vienu dienu pamodīšos un it visu būšu nokavējusi.

Bet nu tad dari. Kaut ko, da jebko! Bet, redz, uz iepriekšējiem ieteikumiem... sorry, bet visiem tev bija atrunas nevis "varbūt pamēģināšu to vai šito". Varbūt nodrāzta frāze, bet tiešām atbilstoša - labāk nožēlot to, ko izdarīji, nekā to, ko neizdarīji.

Vai nu iemet sevi pilnīgākajā vājprātā un salauz sevī to negribēšanu, anti-sociālismu (piemēram, darbā, kur izteikts kontakts ar cilvēkiem) vai lēnām, pamazām kārpies uz to. Teici, ka varētu pieciest kontaktu ar dzīvniekiem, bērniem. Nu kur problēma? Ej uz patversmēm izstaidzināt dzīvniekus, pamīļot viņus, iesaisties brīvprātīgajā darbā bērniem, apmeklē bērnu patversmes, noorganizē jauniešu grupu, kas aizved saldumiņus. Nu da jebko. Jebkura iziešana ārpus ierastās ikdienas palielina iespēju šo ikdienu mainīt ;)

Un man ir pilnīga pārliecība, ka paplašinot savus horizontus, pirmkārt, pārkāpsi tam iestigušajam slieksnim, otrkārt, lielāka iespēja dabūt darbiņus caur jaunām pazīšanām.
12.05.2015 19:48 |
 
Reitings 7827
Reģ: 17.05.2012
Par kaadu naudu dziivo? Cik gadu?
Manupraat, tev jaabeidz shito debiilo atrunaashanos un vienkaarshi jaaiet straadaat. Gribi vai nee, ej un straadaa.
Nopelni naudu aarstiem un izaarstee galvu, ja darbs tevi neizaarstees pats. Jo ilgaak neko nedariisi, jo vairaak degradeesies.
12.05.2015 19:55 |
 
Reitings 17280
Reģ: 29.01.2012
Meitene taču saka, ka ir šādi tādi projektiņi, ar kuriem šis tas arī tiek pelnīts.
12.05.2015 19:56 |
 
Reitings 22
Reģ: 12.05.2015
27 gadi. Es esmu daudz savā dzīvē strādājusi. Te runa drīzāk par to, ka es vairs negribu savu dzīvi notriekt darbā kuru es nemīlu un strādāt tikai tāpēc, ka tā dara visi. No 9-18 piecas dienas nedēļā.
Bet ar šo nevēlēšanos notriekt savu dzīvi es esmu nonākusi līdz tam, ka es vairs neko nedaru un nemaz nezinu ko es gribu no dzīves. Ko es gribu darīt, ko es varu darīt. Es sāku apšaubīt savas spējas arī tajā ko vēl daru. Jā, man ir projekti šobrīd procesā, no kuriem savus pārsimts eiro mēnesī nopelnu. Ar tiem pietiek pamatizdevumiem. Tāpēc maximu darbs mani nebūt neinteresē.
12.05.2015 20:04 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits