Vai tā ir uzticība?

 
Reitings 3
Reģ: 06.05.2015
Sveikas, meitenes!

Gribētu no Jums dzirdēt kādu viedokli.

Meitene ar savu draudzeni aizbrauca atvaļinājumā uz vienu silto austrumu zemi. Saprotams, ka tur meitenēm netrūkst uzmanības no pretējā dzimuma pārstāvjiem, un tad rodas sekojošas situācijas:

1) Pirmajā dienā man uzraksta, cik ļoti jau ilgojas, un kā gribētos tur atrasties ar mani, kaitinot draudzenes uzvedība un vēl visādi sīkumi.

2) Pēc pāris dienām raksta, ka bijušas klubā, riktīgi labi gājis. Atsūta selfiju ar čali, kurš esot gejs. Tad apstiprina, ka kļūdījusies - izrādās, ka neesot gejs un pēc kluba apmeklējuma baigi sacerējies. Esot atšuvusi.

3) Vienu vakaru paprasu, kā iet. Uzraksta, ka nevarot tagad atbildēt, jo esot paņemta līdzi uz draudzenes randiņu, kuras čalim līdzi draugs. Neesot uzbāzīgs, pastāstot viņam, ka es tāds arī esmu. Pateicoties čaļiem redzējušas vietas, kuras pašas nebūtu atradušas.

4) Instagram sāk parādīties neskaitāmi komentāri no austrumu čaļiem, cik viņa skaista. Komentāri nez kāpēc tiek dzēsti ārā.

5) Redzu, ka sarakstās ar vienu čali, lai saplānotu vakara izklaides. Čalim nav kur palikt, un prasa, cik ilgi paredzēts palikt ārā. Viņa atbild - kaut visu nakti. Izskatās, ka tā satikšanās būs.

No vienas puses, redzu, ka daudz ko stāsta, lai pierādītu uzticību. No otras puses, man tās darbības līdz galam neliekas normālas, iekšā viss vārās un nezinu, vai stāsta visu līdz galam. Teikt kaut ko nav jēgas, jo vienmēr es vainīgs, visu man izstāstot, un pats kaut ko vienmēr sadomājoties.

Esam kopā jau vairāk kā 5 gadus. Ko lai iesāk, uzticēties? Šobrīd negribās...
06.05.2015 19:22 |
 
Reitings 1817
Reģ: 26.04.2014
Ja es esmu redzējusi ļoti daudz krāpšanas gadījumu padzīvojot dažādās valstīs, nu ir diezgan grūti sev iestāstīt, ka tā ir reta parādība. Es tur neko nevaru padarīt.
08.05.2015 22:25 |
 
Reitings 16391
Reģ: 09.10.2011
Es diskusijas autora vietā liktu sakrāmēt meitenei mantas un doties atpakaļ pie vecākiem, neiesaistītos vairs nekādās pārrunās..
08.05.2015 22:56 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits