Vai tā ir uzticība?

 
Reitings 3
Reģ: 06.05.2015
Sveikas, meitenes!

Gribētu no Jums dzirdēt kādu viedokli.

Meitene ar savu draudzeni aizbrauca atvaļinājumā uz vienu silto austrumu zemi. Saprotams, ka tur meitenēm netrūkst uzmanības no pretējā dzimuma pārstāvjiem, un tad rodas sekojošas situācijas:

1) Pirmajā dienā man uzraksta, cik ļoti jau ilgojas, un kā gribētos tur atrasties ar mani, kaitinot draudzenes uzvedība un vēl visādi sīkumi.

2) Pēc pāris dienām raksta, ka bijušas klubā, riktīgi labi gājis. Atsūta selfiju ar čali, kurš esot gejs. Tad apstiprina, ka kļūdījusies - izrādās, ka neesot gejs un pēc kluba apmeklējuma baigi sacerējies. Esot atšuvusi.

3) Vienu vakaru paprasu, kā iet. Uzraksta, ka nevarot tagad atbildēt, jo esot paņemta līdzi uz draudzenes randiņu, kuras čalim līdzi draugs. Neesot uzbāzīgs, pastāstot viņam, ka es tāds arī esmu. Pateicoties čaļiem redzējušas vietas, kuras pašas nebūtu atradušas.

4) Instagram sāk parādīties neskaitāmi komentāri no austrumu čaļiem, cik viņa skaista. Komentāri nez kāpēc tiek dzēsti ārā.

5) Redzu, ka sarakstās ar vienu čali, lai saplānotu vakara izklaides. Čalim nav kur palikt, un prasa, cik ilgi paredzēts palikt ārā. Viņa atbild - kaut visu nakti. Izskatās, ka tā satikšanās būs.

No vienas puses, redzu, ka daudz ko stāsta, lai pierādītu uzticību. No otras puses, man tās darbības līdz galam neliekas normālas, iekšā viss vārās un nezinu, vai stāsta visu līdz galam. Teikt kaut ko nav jēgas, jo vienmēr es vainīgs, visu man izstāstot, un pats kaut ko vienmēr sadomājoties.

Esam kopā jau vairāk kā 5 gadus. Ko lai iesāk, uzticēties? Šobrīd negribās...
06.05.2015 19:22 |
 
Reitings 120
Reģ: 25.07.2011
lasot tavu diskusiju, sapratu tikai vienu, ka man riebjas tadi virieshi kas ir ka sievietes, un vel pie tam sez cosmo un jauta sitik nelogiskus jautajumus , baaac!! kautgan ten jau vairak liekas pec kkada gejisma :D:D
Uzvedies ka virietis, ne sieviete ta bus ok :D:D:D
08.05.2015 11:15 |
 
Reitings 533
Reģ: 02.08.2011
Un,jā,piekrīt meooooww,ja viņa gribētu noslēpt,tu neko neuzzinātu,tātad ir iemesls tam,kāpēc viņa pat necenšās noslēpt,tieši otrādāk-pati tev stāsta...Un,ja vien viņa pa žiznji, nav paviegla,tad nu tam ir iemesls,kāpēc viņa tā dara,ko var noskaidrot izmantojot veco labo metodi-runājot!
08.05.2015 11:18 |
 
Reitings 2804
Reģ: 07.10.2012
Ja diskusijas autore buutu meitene, 100 punkti, ka Juuus teiktu , lai pamet chali

+++ Es tieši to pašu domāju! :D :D
08.05.2015 11:24 |
 
Reitings 1469
Reģ: 01.02.2014
Padomaa labaak par to, kas nav kaartiibaa juusu attieciibaas, nevis oshkjereejies pa telefonu. Vai juusu attieciibaas maz kaada romantika ir? Vai komplimentus izsaki, vai kopaa ej kaut kur ar meiteni? Ideaalajaa gadiijumaa juus kopaa staigaatu tanii dienvidu zemee zem palmaam sadevushies rocinjaas, nevis shii brauktu ar draudzeni, taa ka padomaa par to. Normaals viirietis pats nopirktu sev un draudzenei celjojumu uz kaadu silto zemi, nevis gaudotu internetaa, kad shii par savu naudu aizbraukusi.

Sapraatiiga sieviete, kas veeleetos visu nosleept, buutu uz celjojuma laiku iemetusi citu sim karti, kontakteetu ar chaljiem kaadaa aarzemju portaalaa, kuru Tu nezini, iztiiriitu interneta veesturi un Tev zinaamajos portaalos nekaadas sarakstes nebuutu. Te taada naiva aitinja, kura apstulba no taaaaaaadas uzmaniibas, nebij laikam sastapusies ar dienvidnieku mentalitaati pirms tam.Un baigajaa sajuusmaa klaaree kaa nez kaadu n-to pasaules briinumu.

Pamest? Par ko? Par to, ka shii dumja? Nesatraucies, ja ar kaadu paargulees kaadaa jaukaa dienaa, tad aatri vien uzzinaasi, jo vinja buus par stulbu, lai nosleeptu. Turklaat, kaads jums vecums? Peec taas selfiju suutiishanas ar "geju" un izteiksmes veida izklausaas 20 plus. Raudaat vareesi, ja naakotnee ilggadeejaa sieva un beernu maate aizlaidiis uz kuurortu tieshaam drazties ar kaadu nevis par to, ka 20 gadiigs skukjis paflirteeja ar dienvidniekiem.

Izturies pret sievieti kaa pret sievieti, nevis kaa pret pashsaprotamu piedevu Tavai ikdienai, tad arii taadas probleemas neradiisies.
08.05.2015 11:25 |
 
Reitings 2425
Reģ: 17.02.2015
aaa un es arī esmu izmantojusi šito "viņš jau ir gejs!" kārti :D Tas ir baigi ērti un īsti jautājumus nerada... tic džeks tam vai netic jau ir pavisam cits stāsts, bet nu tas ir kā drošības spilvens. Te pēc tādas vainas apziņas ož, ka nu tikai! Arī es stāstīju kaut ko, rakstīju, ak kā man te tevis pietrūkst utt, bet pati tusējos ar baru džeku, kas mums kaimiņos viesnīcā dzīvoja, bija atbraukuši uz vecpuišu ballīti. Come on - atvaļinājums, kokteiļi, smaržigs gaiss, vīrieši visapkārt... kāds draugs vēl? :D
08.05.2015 11:29 |
 
Reitings 1817
Reģ: 26.04.2014
Nav attaisnojams, ka līdu viņas telefonā, neko viņai arī nepārmetīšu un nebrukšu virsū ar apvainojumiem, bet ir diezgan sāpīgi. Kā lai rīkojas? Skaidrs, ka viss ir jāizbeidz, tikai kādā veidā?

Zinot, cik ļooti daudzi pāri ir kopā, apprecās pēc tam, kad vienai vai otrai pusei ir bijis kāds ārzemju sakars atvaļinājuma/ Erasmus/naudas piepelnīšanās laikā, ieteiktu tam tikt pāri. Es uz to raugos pilnīgi citādi nekā uz vietējiem sakariem. Tas nenozīmē, ka viņa tevi nemīl vai negrib ar tevi pavadīt kopā visu dzīvi. Kamēr nesāk meklēties Latvijā.
Protams, būtu bijis labāk, ja tu to nebūtu uzzinājis.
08.05.2015 12:26 |
 
Reitings 5632
Reģ: 17.07.2014
+++ Artija :)
08.05.2015 13:14 |
 
Reitings 8189
Reģ: 02.02.2010
Nu jo tālāk , jo trakāk..
Artija, nezināju ka ir atšķirība krāpšanai tepat un ārzemēs. Tagad zināšu, paldies:-P
08.05.2015 14:30 |
 
Reitings 746
Reģ: 29.01.2009
nezināju ka ir atšķirība krāpšanai tepat un ārzemēs.

:D tas man ar jaunums :D Bet nu skaidrs ir viens, vienmēr sievietēm ir dubultmorāle.. kā kko tādu izdara sieviete, tad viss ok, vecis vainīgs, ka nebija romantika un vispār tācu nekas ja nokrapj arzemēs. Ja kko tāu darītu vīrietis 100 punkti būtu - pamet viņu, viņš ir lops, atrodi sev citu labāku :D :D :D
08.05.2015 14:40 |
 
Reitings 1717
Reģ: 24.05.2013
Izturies pret sievieti kaa pret sievieti, nevis kaa pret pashsaprotamu piedevu Tavai ikdienai, tad arii taadas probleemas neradiisies.


+++
08.05.2015 14:56 |
 
Reitings 1817
Reģ: 26.04.2014
kā kko tādu izdara sieviete, tad viss ok, vecis vainīgs, ka nebija romantika un vispār tācu nekas ja nokrapj arzemēs.

Neko par vīrieša vainu neteicu kā arī pašai neinteresē, ko vīrietis dara esot citā valstī ar meitenēm, kuras nekad mūžā vairāk neredzēs.
08.05.2015 15:32 |
 
Reitings 16391
Reģ: 09.10.2011
Manuprāt, pārim vajadzētu atpūsties kopā..
Ja es būtu vīrietis, naktīs nevarētu aizmigt, ja mīļotā kaut kur tālu būtu devusies atsevišķi.. ne jau uzticības, bet gan viņas drošības dēļ..
Vīrietis nevar pienācīgi rūpēties par sievieti, kura ir svešā vietā bez stiprā pleca pie sāniem :-/
08.05.2015 16:51 |
 
10 gadi
Reitings 3987
Reģ: 02.02.2011
Pirmkārt, piekrītu Cormeum.
Bet pa lielam esmu šokā, kā jūs par normu uzskatāt krāpšanu ārzemēs? Kurā vietā tur ir cieņa un uzticība, kas ir pamatu pamats attiecībās? Ārprāts.. Nav brīnums, ka tik daudzi nespēj arī laulību noturēt un šķiras..
08.05.2015 20:28 |
 
Reitings 22
Reģ: 08.05.2015
WTF? Kāda starptība, krāpj Latvijā vai ārzemēs. Pati proporcionāli daudz laika no savas dzīves pavadu dažādās valstīs, bet prātā nav ienācis, ka būšana prom varētu būt kaut kāds attaisnojums krāpšanai. Krāpšanai vispār nav attaisnojumu - var taču izšķirties un meklēt to happily ever after ar kādu citu. Tāpat izlietu ūdeni nesasmelt.
08.05.2015 20:42 |
 
Reitings 1817
Reģ: 26.04.2014
Bet pa lielam esmu šokā, kā jūs par normu uzskatāt krāpšanu ārzemēs?

Šokējies vien tālāk.
Man pietiek ar to, ko pa šiem gadiem esmu redzējusi.
08.05.2015 20:58 |
 
10 gadi
Reitings 3987
Reģ: 02.02.2011
Ok, Artija, tad veiksmi saskanīgu attiecību veidošanā.
08.05.2015 21:01 |
 
Reitings 1817
Reģ: 26.04.2014
Ok, Artija, tad veiksmi saskanīgu attiecību veidošanā.

Ha ha, tieši tie, kas uztraucās, ko otrā puse dara ārzemēs un mājās pēc tam telefonus pārbauda, ir tie, kam gluži saskanīgas attiecības nav. Kā jau redzam šajā diskusijā :) Nebūtu viņš kļuvis aizdomīgs, neko neuzzinātu un dzīvotu laimīgi tālāk.
08.05.2015 21:08 |
 
Reitings 22
Reģ: 08.05.2015
neko neuzzinātu un dzīvotu laimīgi tālāk

Tu domā, ka tas ir risinājums? Neko neuzzināt un mierīgi dzīvot tālāk.. Nezinu, it kā no vienas puses varbūt kaut kādu kripatiņu patiesības tur var atrast, bet nu neee... Kam tas vajadzīgs? Kāpēc dzīvot melos? Ja kaut kas neapmierina esošajās attiecībās, ka ir vajadzīga iejaukšanās no ārpuses, kāpēc gan nemeklēt vienkārši jaunas attiecības?
08.05.2015 21:25 |
 
10 gadi
Reitings 3987
Reģ: 02.02.2011
Artija, es noteikti neesmu no tām, kas čeko telefonu. Es otram uzticos ar sirdi un dvēseli, bet šai uzticībai pretī sagaidu šīs manas uzticības cieņu. Ja mans vīrietis gribētu braukt ceļojumā, tad to droši varētu darīt, un es piekodinātu, ka ir pieaudzis cilvēks un pats zina, ko darīt ir labi un slikti. Līdz ar to visa atbildība būtu uz viņa sirdsapziņas.
Tas, ko jūs šeit darāt, ir KRĀPŠANAS Ārzemēs totāla atzīšana par pareizu...
08.05.2015 21:32 |
 
Reitings 811
Reģ: 09.06.2011
Manis pēc mana otrā pusīte var braukt kaut uz Arktiku, kamēr viņa rokas ir kabatās un mēle mutē. :D
Šajā gadījumā vai nu meiča ir izcili bezkaunīga vai arī tevi uzskata par stulbu!
08.05.2015 21:35 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits