Vai tā ir uzticība?

 
Reitings 3
Reģ: 06.05.2015
Sveikas, meitenes!

Gribētu no Jums dzirdēt kādu viedokli.

Meitene ar savu draudzeni aizbrauca atvaļinājumā uz vienu silto austrumu zemi. Saprotams, ka tur meitenēm netrūkst uzmanības no pretējā dzimuma pārstāvjiem, un tad rodas sekojošas situācijas:

1) Pirmajā dienā man uzraksta, cik ļoti jau ilgojas, un kā gribētos tur atrasties ar mani, kaitinot draudzenes uzvedība un vēl visādi sīkumi.

2) Pēc pāris dienām raksta, ka bijušas klubā, riktīgi labi gājis. Atsūta selfiju ar čali, kurš esot gejs. Tad apstiprina, ka kļūdījusies - izrādās, ka neesot gejs un pēc kluba apmeklējuma baigi sacerējies. Esot atšuvusi.

3) Vienu vakaru paprasu, kā iet. Uzraksta, ka nevarot tagad atbildēt, jo esot paņemta līdzi uz draudzenes randiņu, kuras čalim līdzi draugs. Neesot uzbāzīgs, pastāstot viņam, ka es tāds arī esmu. Pateicoties čaļiem redzējušas vietas, kuras pašas nebūtu atradušas.

4) Instagram sāk parādīties neskaitāmi komentāri no austrumu čaļiem, cik viņa skaista. Komentāri nez kāpēc tiek dzēsti ārā.

5) Redzu, ka sarakstās ar vienu čali, lai saplānotu vakara izklaides. Čalim nav kur palikt, un prasa, cik ilgi paredzēts palikt ārā. Viņa atbild - kaut visu nakti. Izskatās, ka tā satikšanās būs.

No vienas puses, redzu, ka daudz ko stāsta, lai pierādītu uzticību. No otras puses, man tās darbības līdz galam neliekas normālas, iekšā viss vārās un nezinu, vai stāsta visu līdz galam. Teikt kaut ko nav jēgas, jo vienmēr es vainīgs, visu man izstāstot, un pats kaut ko vienmēr sadomājoties.

Esam kopā jau vairāk kā 5 gadus. Ko lai iesāk, uzticēties? Šobrīd negribās...
06.05.2015 19:22 |
 
Reitings 3903
Reģ: 03.03.2015
Šo diskusiju lasot, ienāca prātā citāts :"Īsts vīrietis pat piedzēries zina, ka viņam ir sava sieviete." Pielāgojot konkrētai situācijai - lai cik jautri ietu, lai cik tālu atrastos, ja sieviete mīl vīrieti, tad viņa neatļausies vaļības ar citiem vīriešiem un zinās, ka viņai ir savs vīrietis. Ja tā nav, tad vērts padomāt, vai jūtas tiešām ir īstas un stipras...
07.05.2015 11:57 |
 
Reitings 5632
Reģ: 17.07.2014
Uzticies, sagaidi atpakaļ un tad jau pēc viņas uzvedības sapratīsi, ko viņa ārzemēs ir vai nav sastrādājusi ;) tagad Tu tāpat neko ietekmēt nevari un labāk nesāc kārtot attiecības caur netu vai telefonu. Koncentrējies uz ko citu un savāc sevi rokās, lai nesanāk, ka sagaidi viņu mājās histērisks un nojūdzies ;-)

Ja viņas draudzene ir brīva, tad saprotams, ka viņas visur dodas kopā un jārēķinās ar tusiņiem un vīriešu uzmanību. Tas, kā viņa uzvedas un rīkojas tādās situācijās, tas jau ir uz viņas sirdsapziņas.

Ja es eju izklaidēties bez drauga, tad vienmēr paturu prātā domu, ka nedaru neko tādu, ko nedarītu, ja draugs visu redzētu.
07.05.2015 12:02 |
 
Reitings 87
Reģ: 10.04.2014
Agi , pēdējo rindkopu vajadzētu kā zelta likumu visiem. Gan sievietēm, gan vīriešiem.
07.05.2015 19:48 |
 
Reitings 8272
Reģ: 29.01.2009
Meitene tagad tikusi cita valsti bez robezham un bauda visu,'ko var...vina nesaprot, ko nodara tev un parkapj robezhas. Manuprat, aiznemtai sievietei nepiedienas satikties ar sveshiem virieshiem un izklaideties...ieteiktu parunat ar vinu un pastastit, kaa tu juties. Es butu apvainojusies tava vieta par to visu un pati uz vinas prombutnes laiku noverstos. Lai pati mekle tevi rokas, nevis tu vinu..
08.05.2015 08:50 |
 
Reitings 8272
Reģ: 29.01.2009
Un , manuprat, vina speciali tev to visu stasta, lai padaritu greizsirdigu..vai ari ir parak naiva. Manuprat, vina rikojas nepareizi..vareja vismaz tevi pasargat..
08.05.2015 08:56 |
 
Reitings 4962
Reģ: 24.08.2013
Man šķiet, ka šādi viņa Tev vienkārši liek saprast, ka viņai no Tevis ir trūcis uzmanības, varbūt neesi izrādījis, ko domā par šādām situācijām, šīs lietas vēl jūsu attiecībās nav tikušas pārrunātas.
Es, piemēram, par sevi zinu, ka neko tādu nedarītu un, ja darītu, tad savam vīram nestāstītu, jo zinu, ka tas beigtos ar briesmīgu skandālu, greizsirdību vai pat vēl ļaunāk. Man vienkārši ir skaidrs, kāda ir viņa reakcija uz tādām situācijām.

Kopā ar draudzeni pabūt klubā, ballītē, manuprāt, ir normāli. Bet dubultrandiņš jau par traku.

Kad atgriežas, tikai nemeties viņai uzreiz virsū ar pārmetumiem vai aizdomām, mēģini sākumā normāli paskaidrot, ko par to domā, kā jūties, kad viņa tā dara.
08.05.2015 09:08 |
 
Reitings 3
Reģ: 06.05.2015
Paldies par daudzajiem padomiem.

Meitene ir atgriezusies un atkalredzēšanās bija tāda, it kā viss būtu labākajā kārtībā. Atvedusi suvenīrus, arī maniem veciem, bet ir viens "bet":

Izdarīju ko tādu, ko nevajadzēja darīt. Ielīdu viņas telefonā. Skaidrs, ka neko nebija darījusi, bet katru dienu bija gājusi uz visādiem randiņiem, tinderī pilnīgi meklējusi variantus. Draudzenei rakstījusi, cik ļoti viens iepaticies, bet esot atšuvis, un cik ļoti tagad pārdzīvojot.

Nav attaisnojams, ka līdu viņas telefonā, neko viņai arī nepārmetīšu un nebrukšu virsū ar apvainojumiem, bet ir diezgan sāpīgi. Kā lai rīkojas? Skaidrs, ka viss ir jāizbeidz, tikai kādā veidā?
08.05.2015 09:20 |
 
Reitings 164
Reģ: 16.07.2014
anekdote -

Sieva taisās uz kūrortu atvaļinājumā, bet vīrs paliek mājās.
Sieva kravā čemodānu un saka :"Mīļais, ko tev atvest no ceļojuma?"
Vīrs paskatās uz viņu, nopūšās un saka :"Ahh! Ved ko gribi.. Mūsdienās jau visu ārstē."
08.05.2015 09:27 |
 
Reitings 5632
Reģ: 17.07.2014
Nav attaisnojams, ka līdu viņas telefonā, neko viņai arī nepārmetīšu un nebrukšu virsū ar apvainojumiem, bet ir diezgan sāpīgi. Kā lai rīkojas? Skaidrs, ka viss ir jāizbeidz, tikai kādā veidā?


Tu taisies pamest viņu dēļ tā, ka ielīdi viņas telefonā un arī pārdzīvojumos par kaut kādu tur ārzemju puisi? Nopietni?
08.05.2015 10:32 |
 
Reitings 418
Reģ: 08.12.2011
Agii, ja tu buutu autors un runa buutu par tavu puisi, tu vinjam to piedotu un aizmirstu?
08.05.2015 10:37 |
 
10 gadi
Reitings 622
Reģ: 13.06.2013
eee, manupraat, tas ir pavisam normaaali, tagad paartraukt attieciiibas ar to chiksi, kurai nav apzinjas, ka ir aiznjemta meitene, jo, ja jau ir mekleeejusi Tinderiii variantus (!!!) un gruzoties par nesatikto puisi, nu un , ka tas ir tikai taaadaa liimenii, vai tad vienmeer skirsanos jaasaak tad, kad ir paarguleets, satikts, skuupstiiits??! nee, tieshi taaa, shis jau ir cienjas jautaaajums, vai ir jeega buut kopaa ar kaadu, kursh otru neciena uz visiem 100%, ka ir gatavs satikties ar citu cilveeeku.

:-O
08.05.2015 10:40 |
 
Reitings 5632
Reģ: 17.07.2014
vichy - protams, ka būtu nepatīkama sajūta, ka viņš tā pārdzīvotu par kaut kādu ārzemju skuķi, bet nu...tomēr, manuprāt, nav jālien otra telefonā, ja neesi gatavs jebkam. Un ar tagadējo prātu domājot, gan jau, ka aizmirstu un izliktos, ka neko nezinu, jo pārdzīvos un aizmirsīs ārzemju piedzīvojumus.
08.05.2015 10:41 |
 
10 gadi
Reitings 622
Reģ: 13.06.2013
vichy, varbuut Agii dariitu arii tapat ja buutu aarzemes :d
08.05.2015 10:41 |
 
10 gadi
Reitings 622
Reģ: 13.06.2013
pff, nu, nopietni???
taapee jau peec tam rodas taas miljons saapju diskusijas par skirshanos, neuzticiiibu, jo nav jau viselementaaraakaa cienja :D
kaartiigam skukjim un vecim buuutu taa tindera mekleeshanas kaut kas!!!! TAS ir normaali, ja meitene iet taadaa aplikaacijaa un mekleee citu dzheku? Man liekas, ka neee(t)
08.05.2015 10:44 |
 
Reitings 533
Reģ: 02.08.2011
Mjāā..šī diskusija ir spilgts piemērs tam,kāda dubultmorāle piemīt sievietēm.Vajadzētu pameklēt un sakopēt konkrētus citātus,konkrētām lietotājām no diskusijām,kurās meitenes sūdzās par apgrieztu situāciju...Pretīgi.
Ko es varu teikt..nekas no šeit pieminētā,ne dubultrandiņi,ne tikšanās,čatošana..nu nekas no tavas meitenes uzvedības NAV normāls,ja ir stabilas attiecības.Domā pats-kas jums tur nav kārtībā,pats arī,noteikti,visu nesaki.
Bet meitene uzvedas kā paviegla šļura,pat,ja viņai nebūtu attiecības..man šāda meklēšans ceļojumu laikā šķiet diezgan nožēlojama,bet nu tas jau paša katra ziņā.
Un Tinder...tas taču ir konkrēts iepazīšanās portāls,vai ne?! Kas tur vairs ko domāt.
08.05.2015 10:47 |
 
10 gadi
Reitings 622
Reģ: 13.06.2013
+ Ja diskusijas autore buutu meitene, 100 punkti, ka Juuus teiktu , lai pamet chali :-P
08.05.2015 10:47 |
 
10 gadi
Reitings 622
Reģ: 13.06.2013
Mjāā..šī diskusija ir spilgts piemērs tam,kāda dubultmorāle piemīt sievietēm.Vajadzētu pameklēt un sakopēt konkrētus citātus,konkrētām lietotājām no diskusijām,kurās meitenes sūdzās par apgrieztu situāciju...Pretīgi.


(l)(l)(l)(l)
08.05.2015 10:48 |
 
Reitings 2425
Reģ: 17.02.2015
Nuu, es arī esmu ar draudzenēm aizlaidusi uz siltajām zemēm paballēties, ne reizi vien... pirmajā dienā pietrūkst čalis, bet pēctam jau aiziet balle. Tas gan, protams, tādēļ, ka čalis nebija īstais, bet nu tomēr.
08.05.2015 11:01 |
 
Reitings 366
Reģ: 15.04.2015
Nu taču pajautā draudzenei, kas par lietu. Ja attieksmè pret tevi būs mainījusies, tad jau jutīsi. Un pēc īsziņām neko nevar pateikt - tik pat labi viņa domāja to sarkastiski, ka žēl ka viņu atšuva vai arī mērķis bija cits - kaut vai puisi aiz pačakarēt. Pamest uzreiz nevajag, nezini visu kā tur bija.
08.05.2015 11:06 |
 
Reitings 2425
Reģ: 17.02.2015
tici man, ja mēs gribam kaut ko notēlot, tad mēs to lieliski arī protam :D manējais ex tā arī nekad neatkoda, ka tajos braucienos es ne tikai sauļojos pie baseina caurām dienām.....
08.05.2015 11:09 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits