Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Nav labi būt attiecību iniciatorei?

 
Reitings 5
Reģ: 04.05.2015
Ieskatījos te forumā http://cosmo.lv/forums/topic/181621-komplekss-kautriba-vai-kas/ un pamanīju dīvainas domas par attiecību veidošanu:

Iepaziishanaas noluukos neuzrunaatu, pavisam nav manaa stilaa. Viirietim ir mani jaaiekaro, ne otraadi.


Neesmu pat mēģinājusi ne internetā, ne klātienē. Puišiem pie manis ir jānāk, ne man pie viņiem.


Jautājums, kādā sakarā ir radusies tāda dīvaina iedoma, ka vīrietim ir jābūt attiecību iniciatoram, bet ne otrādi vai abpusēji? Vai tam ir kāds racionāls pamatojums vai arī to izraisa tikai kāds nesaprātīgs psihes mehānisms?

Izskatās pēc dažu sieviešu vēlmes atgriezt kaut kādas pirmatnējo mežoņu sociālās normas, kurā sieviete patiešām tiek uztverta kā kaut kāda iekarojama lieta, nevis saprātīga, suverēna būtne, kas pati spētu pieņemt lēmumus par savu dzīvi.
04.05.2015 13:00 |
 
Reitings 2861
Reģ: 11.10.2014
Jautājums, kādā sakarā ir radusies tāda dīvaina iedoma, ka vīrietim ir jābūt attiecību iniciatoram, bet ne otrādi vai abpusēji?


tā doma nav nesen radusies, bet turpina pastāvēt kopš laika gala. bet daži foruma komentāri nav jāuztver kā kopaina, reāli jau tās attiecības sākās kā sākās, katram savs stāsts un ne pēc viena scenārija.
04.05.2015 13:03 |
 
Reitings 1049
Reģ: 03.05.2015
Man tas shkjiet muljkjiigi un vecmodiigi - vienmeer gaidiit no viiriesha pirmo soli. Shaadi gaidot, dazha laba varees gaidiit ilgi un palaist garaam ko ljoti labu. Ja es nebuutu pirmaa pienaakusi pie sava tagadeejaa viira, tad tagad mees, iespeejams, nemaz nebuutu kopa.
04.05.2015 13:19 |
 
10 gadi
Reitings 3155
Reģ: 13.11.2011
cik nav no vīriešiem dzrdēts, ka viņiem patīk iekarot meiteni, nevis otrādi. es arī nevarētu tā vienkārši pieiet pie puiša un jautāt "nevēlies iepazīties?" , bet uzsmaidīt un tā pieverst viņa uzmanību, kāpēc ne?!
04.05.2015 13:24 |
 
Reitings 2196
Reģ: 19.10.2012
nez, katra dara kā grib. es jūtos labāk, kad pusis pirmais izrāda uzmanību un vēlmi iepazīties, tad nu pie tā arī pieturos. kādai citai moš patīk pašai iekarot, nez.
04.05.2015 13:30 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits