riteņbraucējām un kājām gājējām

 
Reitings 850
Reģ: 24.10.2014
02.05.2015 09:00 |
 
Reitings 5629
Reģ: 20.06.2010
gruust jau nevajadzeeja gan. Es gan iipashi daudz ar kaajaam nepaarvietojos, bet citi ritenjbrauceeji tieshaam brauc par traku un vinjiem liekas,ka visiem gaajeejiem jaadod vinjiem celjsh. arii ar mashiinu braucot vinji traucee :D
es tomeer uzskatu,ka riiga nav iipashi laba vieta ,kur parvietoties ar riteni, centrs it iipshi
02.05.2015 11:41 |
 
Reitings 788
Reģ: 11.02.2012
ak Dievs, kādam deģenerātam jābūt, lai grūstu cilvēku.. nekas jau nemainīsies, kamēr sabiedrība nebūs vesela, un, tā kā tas nenotiks nekad, tad laikam šie kari turpināsies mūžīgi.
bet novirzīt velosipēdistus uz brauktuvi ir pilnīgs vāks.
02.05.2015 11:52 |
 
Reitings 998
Reģ: 08.04.2015
Kopš vakardienas Kritiskās Masas brauciena es šo grupiņu sāku reali nīst.
02.05.2015 11:53 |
 
Reitings 10509
Reģ: 13.12.2009
Cerise.
Kā jau minēju- ja nemaldos.
Ja intresē meklē pati noteikumos ;-)
02.05.2015 11:55 |
 
Reitings 1080
Reģ: 06.09.2013
Zīle, mani vienkārši fascinē cilvēki, kuri īsti nezina, bet tikai rada baumas. Jo tāda noteikuma nav ;)
02.05.2015 11:57 |
 
Reitings 2290
Reģ: 19.10.2013
Ir kaut kādi pierādījumi, ka tie cilvēki speciāli grūsti uz brauktuvēm? Drīzāk nostrādāja pašaizsardzības instinkts, ja tev nesās virsū, tad automātiski aizsargājoties pagrūd to velosipēdu.
02.05.2015 12:00 |
 
Reitings 10509
Reģ: 13.12.2009
Salene.
Nu lūk. Pa pārpildītu ietvi tāpat ātrāk nepabrauksi :)
02.05.2015 12:00 |
 
Reitings 10509
Reģ: 13.12.2009
Cerise.
Tad fascinējies tālāk!
Lūk, meitenes par manis teikto ir informētas vairāk nekā es un izskaidro, kā tad tur īsti ir...
;-)
02.05.2015 12:04 |
 
Reitings 664
Reģ: 31.03.2012
Man vienalga. Netraucē, lai brauc.
02.05.2015 12:10 |
 
Reitings 1714
Reģ: 15.08.2012
Ir kaut kādi pierādījumi, ka tie cilvēki speciāli grūsti uz brauktuvēm? Drīzāk nostrādāja pašaizsardzības instinkts, ja tev nesās virsū, tad automātiski aizsargājoties pagrūd to velosipēdu.


Ļoti pieļauju šādu iespēju. Un pieminētā vieta - VEF tilts - vienmēr licies pārāk šaurs, lai pa to vienlaikus pārvietotos gan kājāmgājēji, gan velobraucēji.
02.05.2015 12:17 |
 
Reitings 209
Reģ: 05.06.2009
Par šo tēmu man arī ir reālas dusmas! Esmu gan kājāmgājēja, gan autovadītāja, gan riteņbraucēja. Piekrītu tam, ka no katras pozīcijas ir kaut kas kaitinošs. Bet visvairāk mani uzvelk gājēju nostāja. Man kā gājējai jau tracina tie cilvēki, kas pārvietojas pa ietvi, jo nu nemāk normāli pārvietoties, kur nu vēl, ja velosipēdists ir uz tās pašas ietves. Nav jābrīnās, ka kāds cieš. Gājēji pārvietojas haotiski, ieurbušies telefonos, neskatās kur iet, staigā no vienas puses uz otru, pārietojas izteikti lēni. Pastaigāties un pārdomāt dzīvi var gar krastmalu, nevis pa steidzīgu centra ielu. Tieši gājēju paradumi sadusmo visvairāk.

Es vienmēr ievēroju līdzīgus noteikumus, kādi tie ir autovadītājiem - pārvietojos pa labo pusi, lai pa kreiso malu mani var apsteigt kāds ātrāks gājējs un vienmēr skatos un domāju jau piecus soļus uz priekšu.
Braukt ar velo pa automašīnām paredzēto brauktuvi pat netaisos, ja arī tādu likumu pieņems. Man ir bail no mūsu autovadītājiem un speciāli riskēt ar savu drošību netaisos.
Kad braucu ar auto, jā, tad velobraucēji nav mana mīļākā suga, jo diemžēl visbiežāk rodas sajūta, ka riteņbraucējs ir iedomājies, ka viņš nevienam netraucē.

Visiem ir jāskatās un jānovērē situācija uz ceļa - kā gājējam, tā visiem citiem.
02.05.2015 12:26 |
 
Reitings 403
Reģ: 30.08.2014
Gājēji pārvietojas haotiski, ieurbušies telefonos, neskatās kur iet, staigā no vienas puses uz otru, pārietojas izteikti lēni.

+
Esmu ievērojusi, ka man kā gājējai vairāk kaitina tieši tie lēnie gājēji, kuri iet kā uz nošaušanu un dažreiz nemaz garām nevar tikt :D salīdzinot ar viņiem, riteņbraucēji man vispār netraucē.
02.05.2015 12:34 |
 
Reitings 1714
Reģ: 15.08.2012
staigā no vienas puses uz otru, pārietojas izteikti lēni.


Nu gājēji arī izvairās ni bedrēm (un reizēm arī suņu sūdiem), tāpat kā domāju to dara arī riteņbraucēji un, braucot pa ietvi, riteņbraucējam ar to jārēķinās, pirmkārt, izvēloties piemērotu ātrumu.
Arī kā kajāmgājēju mani bieži kaitina citu kājāmgājēju ātrums (lasīt - lēnums), bet tad ievelku gaisu un apdomājos - varbūt cilvēkam kaut kas kaiš, ka viņš nevar ātrāk paiet.
02.05.2015 12:35 |
 
Reitings 5629
Reģ: 20.06.2010
kapeec gan gaajeejs nevareetu iet leenaam? :D
02.05.2015 13:01 |
 
Reitings 332
Reģ: 07.04.2015
Ritenis jau tāds izklaides braucamais, kad kādreiz gribas svaigā gaisā atpūsties lēnā garā braukā, bet kā transportlīdzeklis no punkta A līdz B iesūkā pamatīgi. Kā arī uz darbu braucamais neder, ja nu vienīgi darbā ir dušas, jo visu dienu staigāt apkārt iesvīdis arī nav forši ne pret sevi ne pret kolēģiem. Auto tomēr ir visērtākais transportlīdzeklis :-P
02.05.2015 13:07 |
 
Reitings 12
Reģ: 05.06.2012
Cik zinu, riteņbraucējiem, vismaz uz ceļa būs atsevišķa brauktuve, ar robežu līnijām, centrā jau tādas ir . Tāpat arī pie t/c Alfas. Diezgan nepareizi ir , ka riteņbraucēji brauc kur viņiem patīk, ja pat ir speciāls celiņš viņiem. Neesmu riteņbraucēju nīdēja, bet autobraucējiem arī diezgan lielā mērā, jāseko visam līdzi, gājēji ,kas stāv un pie sarkanās gaismas un tad pēkšņi domā pāriet pāri, tāpat trakie auto vadītāji. Pati esmu auto braucēja. Vajag izlemt, kur tad viņi var īsti pārvietoties. Zinu, jūs ir grūti pamanīt uz auto ceļa, pat daži kadri, kas pat pagriezienu ar roku nevar parādit. Tāpat, ir dažādi riteņi, auto ceļiem un parastai braukšanai. Tā kā liela daļa ir ari jaunieši, viņi var neapzināti, pārvietoties uz auto ceļa - sarežģīt satiksmi, auto var nepaspēt nobremzēt.
Neapvainojies, zinu, ka jums nav diezgan liela balsošana - jūsu vietā izlemj citi. Šim jautājuma noteikti būs bezgalīgais stāsts ilgu laiku, :(
Vēlu veiksmi tikt ar to galā.
02.05.2015 13:29 |
 
Reitings 403
Reģ: 30.08.2014
kapeec gan gaajeejs nevareetu iet leenaam?

Protams, var, bet es biju domājusi, ka traucē vairāk par riteņbraucējiem. Ļoti lenie gājēji reizēm vēl skatās telefonā un tā iet līkumodami, ka steidzīgie garām nu nekādi nevar tikt - tieši šādi kaitina visvairāk :D labi, ja tas ir tukšākās ielās, viss normāli, bet Rīgas centrā tiešām kaitina :D
02.05.2015 13:57 |
 
Reitings 2336
Reģ: 29.01.2009
Es esmu gan gājēja, gan autobraucēja, motocikliste un velobraucēja. :D Rājiens gājējiem, ka iet pāri sarkanajai gaismai, rājiens velobraucējiem, ka pārāk ātri brauc pa ietvi, rājiens autovadītājiem, ka mēdz pagriezienā nepalaist gājējus un riteņbraucējus. Ir bijis visādi. Es braucu un eju pēc noteikumiem, bet vistrakākais ir nezinošu autovadītāju naids uz motociklistiem. Motocikli drīkst sastrēgumos braukt starp mašīnām, bet vienmēr gadās kāds, kam nervi sačakarēti, sēžot korķī un *irš virsū.
02.05.2015 14:07 |
 
10 gadi
Reitings 747
Reģ: 29.01.2009
Sorry bet uz vef tilta nav gājēju daļa tik plata, lai nestos ar riteni, diez vai gājējam jāpieplok pie margām pašaizsardzības nolūkos netikt nonestam. Par superīgajiem veloceliņiem autojoslu vietā neizteikšos, fufelis pilnīgākais, īpaši jau tajā daļā, kur ir parku apvidi unn plašas gājēju ejas. Tā pati sajātā elizabetes iela.
Man kā autovadītājai besī velobraukšana autojoslā, jo reāli tā 1 josla tiek izčakarēta. Neviens negrib spiesties blakus, jo ātrums ir liels un maz kas tam ritenjbraucējam tur noljurkājas, pat ne viņa žēl, bet sava laika, kas pēc tam būtu tur risinot. Kā gājējai teorētiski netraucē, ja tiešām nenesās un celiņš gana plats, lai nav jāaiztur elpa.
Un šodienas situācijai - neaizmirstat velobraucēji, kā jāšķērso neregulējamā gājēju pāreja. Jā, mašīnai nav jāstājas, ja kkur tālumā nez kādā ātrumā pārejai tuvojas ritenis.
02.05.2015 14:13 |
 
Reitings 12
Reģ: 05.06.2012
Auto vadītāji vnk apskauž, ka viņiem nav variantu un jāsēž korķi, pati šad tad pie sevis nodomāju, ka lbk ir motocikls...:D
Daudzi skrien uz darbu vai uz mājām, tpc naids ir normāla parādība, tiem kas nevar izsprukt no stāvēšanas kārtējā korķī...:D
02.05.2015 14:16 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits