Darbs HESBURGER

 
Reitings 172
Reģ: 16.03.2015
Vēlos dzirdēt personīgo pieredzi,nevis ''viena tante teica'' versiju :)
01.05.2015 21:21 |
 
Reitings 192
Reģ: 15.06.2013
Studenti noteikti var ieņemt labus amatus, bet ne jau studējot dienas nodaļā. Gribētos zināt, kādā jomā tad tu strādā un cik pelni. studējot pilna laika klātienē.
02.05.2015 22:19 |
 
Reitings 12990
Reģ: 29.11.2014
Pievienotā vērtība? Es esmu pateicīga, ka man ir tagad darbs Hesburgerā, kuru varu savienot ar mācībām, esmu nopelnījusi tik daudz, lai spētu iekrāt, un maijā došos uz Nīderlandi. Atpūtīšos, pilnveidošu sevi. Jūnijā uzsākšu grāmatvedības kursus, arī tikai tāpēc, ka strādāju tur un varu iekrāt naudiņu un par kursiem samaksāt. Es neredzu neko sliktu strādāt šādu darbu.
02.05.2015 22:46 |
 
Reitings 231
Reģ: 29.01.2009
Man personīgi ir vislielākā cieņa par cilvēkiem, kas iet uz Hesburger un citām vietām un vēl saskata iespējas un pozitīvo, kas tajā slēpjas (jau viss minētais). Atcerēsimies, ka lielākā daļa stdentu nestrādā VISPĀR, bet sēž vecākiem uz kakla un slauc tos pašus jau minētos 400€. Vēl ir daļa, kas vienkārši džingst, ka "par 400€ jau neies kustināt savu studenta pakaļu". Es ļoti cienu cilvēkus, kas tur strādā, izaug un vēl pagūst iekrāt, mācīties un apmeklēt citus pasākumus. No manis cepure nost! :)
02.05.2015 23:21 |
 
Reitings 205
Reģ: 20.02.2015
Manuprāt, 477 eur uz rokas ir pat ļoti ok alga. Ja godīgi, pat nedaudz pabrīnījos par to, ka ir uzskats, ka saņemot tādu algu, obligāti vēl jādzīvo kādam uz kakla, lai savilktu galus kopā. Nu jā, ja pērk brendu apģērbus un brokastīs kārojas ikri, tad jā. Es ilgu laiku strādāju vietā, kur saņēmu uz rokas nedaudz mazāk par 300 eur. Darbs ne no vieglajiem, bet patika kolektīvs un pats uzņēmums. Nevienam uz kakla nedzīvoju, gan iztikt varēju, gan nomaksāt dzīvokļa rēķinu. Nesaprotu tos, kuri uzskata, ka pelnīt zem 500 eur ir zem cilvēka goda. Katram savas privilēģijas - vienam ar 1000 eur būs par maz, otrs ar 200 eur zinās kā dzīvot (un te lieku uzsvaru uz dzīvot, nevis izdzīvot).
02.05.2015 23:46 |
 
Reitings 12990
Reģ: 29.11.2014
Bet es vēl joprojām gribētu zināt, kur tad pilnas slodzes students var atrast labu dargu, kas arī dod morālo gandarījumu?
Jā, ir 1 no 10, bet vairākums to nevar.. ne jau tāpēc, ka slikts vai nezinošs cilvēks.

Arī atradu grāmatveža palīga vakanci, kurai varētu pieteikties, darba dienas pēc izvēles, BET darba laiks no 11-15. Es fiziski tādā laikā strādāt nevaru...
02.05.2015 23:50 |
 
Reitings 2804
Reģ: 07.10.2012
Apple_pie, mani kursabiedri (pilna laika klātiene), tie, kas strādā jau par to, ko mācās un ir atraduši tiešām labas vietas, kur strādāt, lekcijās bija reti viesi. Protams, ne tā, ka mēnesī reizi, bet nu bija arī tādi. Tā arī tas notiek - lekciju grafiku pielāgo darbam. Cik kvalitatīvi apgūst lekcijās mācīto, tas ir cits jautājums.
02.05.2015 23:58 |
 
Reitings 9202
Reģ: 13.03.2011
+ Apple pie :)

Es arī studēju PLK, lekcijas 3 dienas nedēļā + prakses katru darba dienu vairākus semestrus, un visus šos nu jau gandrīz četrus gadus studijas savienoju ar pilndas slodzes darbu. Tiesa, ne hesburgerā, jo šādā iestādē strādāt gan nevēlētos (nezinu, kas tie man pa kompleksiem, bet pat apmeklēt šādas vietas īpaši nepatīk un gadās reti, arī personāls tiešām velk mazliet ''ņemam visus, kas nāk", bet, neskatoies uz to, tas ir labāk nekā sēdēt vecākiem uz kakla vai dzīvot ar attieksmi "es pa tādu naudu nestrādāšu" (t)

Un tā atalgojuma sistēma arī interesanta .. būšu četrus gadus mācījusies, sākšu strādāt savā profesijā, kur darbs prasīs tiešām daudz enerģijas, degsmes un mīlestības un saņemšu tieši tikpat (vai pat mazāk) kā tagad, strādājot vienkāršā apģērbu veikalā, kur darbs īpaši daudz prāta neprasa un, no darba aizejot, par to var aizmirst, nemaz nerunājot par kādu atbildību un visu pārējo .. bet nu neko, kā ir tā ir, un labi, ka vismaz tā! :)
03.05.2015 00:00 |
 
Reitings 2804
Reģ: 07.10.2012
Atcerēsimies, ka lielākā daļa stdentu nestrādā VISPĀR, bet sēž vecākiem uz kakla un slauc tos pašus jau minētos 400€.

Protams, slinkie studenti tikai slauc un slauc. Tāds variants, ka vecāki to atbalsta, taču nepastāv :D Visu cieņu, tiem, kas spēj apvienot pilna laika studijas + darbu. Man laikam slikts piemērs no kursabiedriem, kas mūždien visu kavē, nekad neko nezina, vēl atļaujas kaut ko bubināt par lekciju grafikiem, jo viņi taču strādā!! Bet mēs slinkie studenti tikai apmeklējam lekcijas. Godīgi, man nav neviena kursabiedra kurš būtu labs piemērs strādājošs students, kurš visu nokārto un lieki nebubina citiem, cik negodīga ir universitāte, kur jau pasniedzēji tāpat iet priekšā kā vien spēj, bet redz, ka tāpat par maz :D
03.05.2015 00:05 |
 
Reitings 12990
Reģ: 29.11.2014
Jā, arī ir atšķirība, vai jau ir pēdējo kursu students, vai tikko sācis, piemēram, 2. kurss, kad lekcijas principā ir visintensīvākās. 3. kurss arī. 4. jau jāraksta bakalaurs, citi sāk strādāt pilnas slodzes darbu, bakalauru atliek un atliek. Nesaku, ka tādi ir visi, bet tajā pašā laikā vairums.
03.05.2015 00:05 |
 
Reitings 1315
Reģ: 27.10.2012
Par darbu Hesburger neko nevaru teikt, jo pašai nav pieredzes, nezinu nevienu, kas būtu tur strādājis, bet nolikt skolotāju un viņa darbu dēļ atalgojuma ir zemiski.
03.05.2015 00:09 |
 
Reitings 2152
Reģ: 08.05.2014
Godīgi, man nav neviena kursabiedra kurš būtu labs piemērs strādājošs students, kurš visu nokārto un lieki nebubina citiem, cik negodīga ir universitāte, kur jau pasniedzēji tāpat iet priekšā kā vien spēj, bet redz, ka tāpat par maz

Šo es saprast nevaru, jo, kad pati strādāju visu brīvo laiku, tāpat visus darbus nodevu laikā, ja ne ātrāk par citiem, kontroldarbiem VIENMĒR biju sagatavojusies un atzīmes bija labas, ja ne labākas par citiem, lekcijas nekavēju, kamēr nestrādājošie bastoja, cik uziet.
03.05.2015 00:10 |
 
Reitings 9202
Reģ: 13.03.2011
Apple_pie, iespējams, tas ir ļoti atkarīgs no studiju jomas, bet man pirmie divi kursi šķita "un šī tiešām ir universitāte"? Jo iespringt nevajadzēja vispār .. Trešajā un ceturtajā kursā jau grūtāk, bet nu arī nekā, lai vajadzētu dikti iespringt. Bet nu man vienmēr bijusi diezgan gaiša galva, tā kā tās prāta spējas arī tomēr ne visiem vienādas, pirmajā kursā daudzi atkrita, jo nevarēja pavilkt studijas, kur nu vēl strādāt paralēli :D
03.05.2015 00:10 |
 
Reitings 12990
Reģ: 29.11.2014
Es domāju tieši, cik daudz jāiet uz skolu. Ja man jāiet 4 dienas nedēļā no 10-16, tad vienkārši grūti atrast tādu jēdzīgu darbu. Es arī strādāju, visi darbi nodoti laikā, nekas netiek kavēts. Bet tas ir ar nepilnas slodzes darbu, tie, kas strādā savā jomā, pārsvarā noteikti dara to vairāk, lekcijas tiek kavētas.
03.05.2015 00:13 |
 
Reitings 2804
Reģ: 07.10.2012
Diversija, nu redzi, kādas kuram tās prioritātes :) Es te nerunāju par visiem studentiem, tikai par tiem, kurus tādus pazīstu un tādu, diemžēl, ir ļoti daudz. Nezinu, vai tikai manā kursā viņi tādi naglajā visu bliež, bet man pat viņus klausoties, dažreiz paliek kauns. Piemēram, semestra sākumā, kad kaut kādu iemeslu dēļ pamainījās lekciju grafiks un strādājošie sāka protestēt, jo viņiem taču darbs. Es vienkārši klausījos un brīnījos, nu kur vēl tālāk :D
03.05.2015 00:17 |
 
Reitings 1501
Reģ: 18.07.2012
Ir gadījumi, kad ''aizstrādājas'', tā teikt, sajūt naudas garšu un tad tiešām studijas paliek otrajā vai trešajā plānā. Tad ir nācies dzirdēt sašutuma pilnus komentārus, ja grafikā kaut kas pamainās un nevar vairs tikt pat uz tām pāris lekcijām, kuras tika vēl apmeklētas. Muļķīgi teikt, ka tikai tie, kas strādā basto vai otrādāk. Atkarīgs no tā, kādas nu kuram prioritātes un vēlmes.
03.05.2015 01:55 |
 
Reitings 2425
Reģ: 17.02.2015
Eerzelim atkal slikts gariigais bija? :D
03.05.2015 11:46 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits