Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Man nevajadzēja tur būt!

 
Reitings 6
Reģ: 25.04.2015
Sveikas, atkal es!
Acīmredzot vēl no jums neesmu dabūjusi pamatīgi pa ausīm:D!

Šodien devāmies ciemos pie maniem radiem uz lielu jubileju. Jau iepriekšējās reizēs šie apciemojumi beidzās ar to, ka mans vīrietis bija dusmīgs uz mani vairākas dienas, jo viņš pa to laiku varēja izdarīt daudz citu lietu. Šodien tas pats....bijām pie mana opīša uz apaļu jubileju, bet beigās mīļā mazmeita aizbrauca pirmā, jo lieliskajam vīrietim bija jāmācās....varat minēt, ko viņš blakus istabā dara!
Pa ceļam viņš sāka izmest frāzes- man nevajadzēja tur būt....citiem vietas nepietika,jo es biju- es neesmu ģimene, bet tie,kuri ir ģimene, viņiem nebija kur sēdēt....Lieki piebilst, ka vieta bija visiem, kājās nevienam nebija jāstāv un vēl bubināja, ka viņam tak bija vēl jāmācās.....Tagad divas dienas es jutīšos kā neliete, kura izjaukusi visus viņa plānus...

Mēs vadām kopā kādu projektu, projektā piesakās cilvēki no malas un pieteicās meitene, ar kuru viņam acīmredzams, kas ir bijis, bet viņš absolūti to noliedz....viņa bija, viņš- pilnīgi ignorēja mani, apsēdās gandrīz viņai blakus lai gan zināja cik ļoti sāpīgi man ir uz to visu noskatīties un jā, viņš man kategoriski aizliedza viņu neiekļaut sarakstā, jo būs tak nauda no viņas...... Ja parasti beigās bildējoties esam viens otram blakus, tad šoreiz tā nebija, pats aizmuka uz otru pusi...es paliku stāvot ar man nezināmu cilvēku, iespējams, ka tādēļ,lai viņa neredzētu, ka viņam ir attiecības, lai gan viņa to zināja.....rezultāts tāds, ka kopš šīs dienas viņš ir pilnībā noslēdzies, iespējams, man liekas.......

eH....cik grūti pārkāpt tam slieksnim kurš visus pirkstus jau nobrāzis.......
01.05.2015 19:39 |
 
Reitings 5629
Reģ: 20.06.2010
kkaads jociigs.
labi, par to meiteni mosh tu vnk paarspiilee, jo es greizsirdiiga un tad ne taadi vien briinumi raadaas. Bet par jubileju gan... cik ilgi esat kopaa, ja vins uzskata,ka nav tava gimene?
01.05.2015 19:48 |
 
Reitings 2746
Reģ: 03.02.2015
Fuij. Tinies no tada. Pilniga neciena no vina puses.
01.05.2015 19:48 |
 
Reitings 1620
Reģ: 22.05.2014
Labāk pamet tādu vīrieti pirmā, savādāk viņš vēlāk tevi pametīs pats, vai arī krāps.
Kas tā par attieksmi pret braukšanu pie taviem radiem, tā jau ir necieņa. Ar tevi laiku pavadot, arī pēc tam čīkst, ka bija kas svarīgāks darāms?!
Egoistisks vīrietis, kurš es pat nesaprotu, kāpēc viņš ir kopā ar tevi, ja tā uzvedās.
01.05.2015 19:49 |
 
Reitings 8272
Reģ: 29.01.2009
Manuprat, virietim nepatik tava gimene. Tapec ari censas izvairities. Bet vina uzvediba ir neglita. Es laikam tava vieta visu vakaru pukstetu par to, kaa vins macas...
A par to otru lietu gruuti komentet, bet kkas jau tur nav...ari loti nesmuki izrikojas..
02.05.2015 18:13 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits