Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

DARBS UK, satraucos..

 
Reitings 1205
Reģ: 21.05.2012
Čau meitenes! (l)


Lieta tāda, kad drīz braukšu ar draugu uz UK un gribēju lūgt dažus padomus, jo esmu diezgan uztraukusies par visu notiekošo..

Draugam darbs UK ir uzreiz, dzīvošana mums jau arī nodrošināta, tajā lietā viss okey, bet man darbs tur būs pašai jāmeklē.. Esmu par to satraukusies, jo ir kaut kāda paranoja, ka darbu neatradīšu! :-/ Es pat nezinu ar ko lai sāk, kā darbu meklēt tur, vai vispār kāds mani gribēs ņemt darbā. :'-( Negribas jau arī čikstēt. Esmu gatava strādāt jebkādu darbu, tas nav šķērslis.. Varbūt liekas smieklīgi, bet domāju, ka ja kāda ir bijusi līdzīgā situācijā kā es sapratīs.. Baidos no intervijām utt. Angļu valoda man nav slikta, saprotu un runāt arī protu tikai protams valodas zināšanas jāatsvaidzina..;-)

Varbūt kādai ir bijusi līdzīga pieredze un kā jums gāja? Vnk esmu satraukusies, lietas ņemu tuvu pie sirds laikam tāpēc tā ir... Ceru uz kādu labu padomu. :-)

P.S. Latvijā strādāju skaistumkopšanas salonā par manikīri.. domāju varbūt savā jomā kaut ko atradīšu... bet nu jā.
30.04.2015 18:42 |
 
Reitings 386
Reģ: 15.11.2014
Pirmkārt, manuprāt UK darbu NAV grūti atrast, tādiem cilvēkiem, kā Tev, cik es saprotu, jo pati tak rakstīji (esi jau kā teikt profesijā- manikīre, ar Angļu valodu arī Tev viss ir kārtībā, uzlabot viņu tas ir nieks. :-) )

Manikīres darbs UK, ir labi atalgots, cik es zinu, protams daudz labāk atalgots nekā LV :-D . :-) Novēlu Tev veiksmi, atrast super darbiņu, kurš Tev tiešām ļoti patīk. (l)
30.04.2015 19:08 |
 
Reitings 158
Reģ: 28.04.2015
Es domāju, ka darbiņu atradīsi ļoti ātri - tas nav kā Latvijā, kur vēl tev jābūt pateicīgam, ka tevi vispār darbā pieņem :D
Un jā, nagu kopšanas speciālisti UK ir ļoti pieprasīti un labi atalgoti.

Veiksmi! ;-) (l)
30.04.2015 19:20 |
 
Reitings 1147
Reģ: 29.01.2009
Uz, kuru pilseetu brauc, ja nav noslepums?:-P:-)
30.04.2015 19:25 |
 
Reitings 3925
Reģ: 23.10.2014
Ja Tu esi manikīre, tad var but pašnodarbinātā.
30.04.2015 19:36 |
 
Reitings 4298
Reģ: 29.01.2009
Nav nekādas pieredzes ar darba meklēšanu ārpus UK, bet, ja esi manikīre, tad Tu varētu jau Latvijā sagatavot savu portfolio - mapīti ar kādu sertifikātu, kurus esi ieguvusi, kopijām, darba devēju atsauksmēm no Latvijas un fotogrāfijām ar Tevis veidotiem nadziņiem - ņem šo mapīti un dodies uz savas UK dzīvesvietas tuvumā esošajiem saloniem un painteresējies par darba iespējām.
30.04.2015 19:37 |
 
Reitings 366
Reģ: 15.04.2015
Veiksmi tev atrast darbu un labi iekārtoties! (l)
30.04.2015 19:39 |
 
Reitings 386
Reģ: 15.11.2014
Es domāju, ka darbiņu atradīsi ļoti ātri - tas nav kā Latvijā, kur vēl tev jābūt pateicīgam, ka tevi vispār darbā pieņem
Un jā, nagu kopšanas speciālisti UK ir ļoti pieprasīti un labi atalgoti.


Tieši tā! ;-)
30.04.2015 20:55 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits