Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pasts

 
Reitings 34
Reģ: 08.06.2009
Sveikas meitenes,

gadijās tā, ka pasūtīju no Aliexpress preci, bet adresāta vietā nebija rakstīts gan mans vārds un uzvārds, bet gan lietotājvārds, kuram nav nekāda līdzība ar manu vārdu.
Diemžēl, pašas vaina, ka kautkā kļūdijos un nepadomāju, rakstot to lietotājvārdu. Tagad, kad atnāca sūtijums, es devos uz pastu un man pateica, ka sūtijumu nevar izsniegt un , ka man ir jāatgriežas atnesot maksājuma uzdevumu, aizpildītu veidlapu un piemaksājot 2eiro. Taču, aliexpress man nepiedāvā opciju bankā izdrukāt maksājuma uzdevumu (vai nu nepiedāva, vai es vienkārši neredzu šo iespēju).

Kādai ir šādi gadijies? Ko darīt - jāaizmirst par šo sūtijumu, vai arī ir kaut kas lietas labā darāms?
30.04.2015 16:14 |
 
Reitings 4499
Reģ: 19.04.2012
Ieej savā internetbankā un izprintē pašu maksājumu. Es printēju arī pašu pasūtījumu. Piedāvāt izprintēt nepiedāvā, bet spiedu ar peles labo pogu un izvēlējos "Print".
30.04.2015 16:22 |
 
Reitings 4499
Reģ: 19.04.2012
Nesu uz pastu, kas pašu maksājumu (internetbankā atrastu), gan no aliexpress pasūtījumu
30.04.2015 16:23 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits