Sveikas!:-)
Pēdējo reizi, kad šeit rakstīju,lai saņemtu atauksmes par sev izvirzīto ceļojuma valsti- Ungāriju-Budapeštu, saņēmu daž ne dažādus viedokļus un beigās mans ceļojums izvērtās vienkārši super(l)
Aizvadīti gandrīz 2 mēneši un jau atkal mani nemiers dīda- tāpēc rokā ir biļetes uz Arābu Emirātiem- Dubaiju.
Pārcilāju vecos topikus, skatos, ka šo vietu ir izvēlējušās arī citas, taču tomēr esmu cerībā, ka līdz šodienai vēl kāda paspējusi tur pabūt :-D .
Tad nu, lūdzu, padalieties ar viedokļiem/ieteikumiem.(l)
1. Vai apmeklējāt ekskursiju tuksnesī? izbraucienu ar džipiem/kamieļiem?
2. Cik tad īsti lēts tas taksometrs tur sanāk? Esmu dzirdējusi, ka lēts, bet lētuma izpratne katram var būt dažāda :-D
3. Kopš pagājušā gada, vīza vairs nav jākārto?
P.S. mans mērķis nav iepirkties vai izbaudīt klubu dzīvi. Dodos kultūras baudījumā, tāpēc priecāšos par Jūsu stāstiem tieši šādā virzienā (l)
Jauku vakaru!