Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

attiecības ar sociopātu

 
Reitings 86
Reģ: 26.01.2015
vai kādai ir gadījies tikties ar sociopātu?

mani nesen viens vīrietis uzaicināja satikties. viņš, lēšu, ka pelna virs 2k mēnesī, es esmu parasta veikala darbiniece. jau tad domāju, priekš kam viņam tas?

uzaicināja aptuveni pirms nedēļas. satikāmies. pēc tam viņš man ir rakstījis katru dienu. vai gribu satikties, cik ļoti viņš grib mani redzēt, cik es esmu skaista, vai es gribu attiecības ar viņu, kā viņš mani nekad neaizmirsīs, cik nervozu es viņu padaru (šis 100% taisnība, rokas viņam reāli trīs). tas viss sākās pēc 1 tikšanās reizes, pastiprinājās pēc otrās, un visā visumā viņš šķiet (t.i., gan jau izliekas nevis reāli ir) apsēsts ar mani. bet tajā pašā laikā viņš nav agresīvs, iedomīgs, patmīlīgs, bet ļoti izteikti laipns un pieklājīgs. piemēram, vakar 6 vakarā atrakstīja, vai gribu kaut kur aiziet, es atbildēju, ka esmu jau aizgājusi ar draugiem (patiesībā viena mājās browsēju netu, lasīju par sociopātiem), un ap 8 viņš man atraksta: ja gribi, lai aizbraucu tev pakaļ un atvedu mājās, raksti! tādas ''laipnības'' ir viņa stilā. jau ir paspējis arī atsūtīt ziedus uz darbu.

esam pazīstami nedēļu, satikušies 2 reizes. šodien vakarā (ceru) satikt trešo, lai atklātos vārdos visu pārrunātu. pa telefonu negribu, pa telefonu tādi kā viņš jebko var samuldēt. no vienas puses nedaudz žēl, jo man patika pavadīt laiku ar viņu, nevaru palepoties ar lielu draugu daudzumu.

kādai ir bijis līdzīgi? ko darījāt?

tagad man istabā viņa atsūtītās lilijas stāv, nedaudz jau pavītušas. smird šķebinoši saldi, kā viņš pats.
27.04.2015 14:21 |
 
Reitings 5533
Reģ: 26.01.2015
A kur šajā aplidošanas stāstā figurē sociopāts? :-O es kaut ko palaidu garām?
27.04.2015 14:31 |
 
Reitings 2461
Reģ: 02.01.2010
Izklausās pēc akūtas iemīlēšanās, nevis pēc sociopāta..
Kāds laikam ir sajaucis jēdzienus(t)
27.04.2015 14:36 |
 
Reitings 2051
Reģ: 29.01.2009
Diagnozes varbūt nevajadzētu uzstādīt, bet tik intensīva aplidošana man ir pirmais avārijas signāls, ka šis pasākums ir nekavējoties jāizbeidz. Protams, ir sievietes, kam tas patīk utt., bet man tas liekas absolūti smacējoši. Esmu bijusi situācijā, kad vīrietis pēc pāris dienu pazīšanās bez maz vai atzīstas mūžīgā mīlestībā - jāsaka, tajā brīdī bija ļoti grūti novaldīt smieklus. Kā arī impulsu nekavējoties mesties no viņa prom. Un jā- varbūt šobrīd viņš nav agresīvs, bet pagaidi, kad pateiksi viņam, ka jums nekas nesanāks. Tad tu redzēsi, ir vai nav viņš tomēr pieskaitāms psihopātu baram.
27.04.2015 14:40 |
 
Reitings 5954
Reģ: 08.07.2013
Kāpēc sociopāts? Manuprāt, normāla uzvedība, ja patīk sieviete. Biju domājusi, ka rakstīsi kaut ko par draudiem un agresiju.
27.04.2015 14:44 |
 
Reitings 363
Reģ: 05.04.2015
Jā, es arī no šitādiem turētos pa gabalu..... Kaut kas galviņā sagājis grīstē drusku.
27.04.2015 14:46 |
 
Reitings 86
Reģ: 26.01.2015
A kur šajā aplidošanas stāstā figurē sociopāts?

Ja kādai ir bijis līdzīgi, noteikti uzreiz sapratīs :D Vienā vārdā varu pateikt, ka viņš pēc 1 tikšanās reizes uzvedas tā, it kā mēs būtu pazīstami jau gadiem ilgi, bez maz vai atzīstas mīlestībā, apber ar salkaniem vārdiem un dāvanām kā ar lavīnu. Piedāvā satikties katru dienu. Randiņš bija labs bet ne TIK labs. Un es ticētu, ja viņš mani būtu nosaucis par ''ļoti skaistu'' pēc kāda no randiņiem, bet viņš mani tā nosauca pēc tam, kad gāju mājās no darba un viņš nu pilnīgi absolūti nejuši tieši tajā brīdī gāja garām. Pēc darba es izskatos ļoti sūdīgi, maigi sakot.

Izklausās pēc akūtas iemīlēšanās, nevis pēc sociopāta..

Es tam ticētu, ja tas būtu noticis teiksim 2 nedēļas, 1 mēnesi pēc iepazīšanās. Bet ne jau tūlīt pēc 2 kopā pavadītām stundām. Man tas izskatās pēc ļoti naivām manipulācijām. Droši vien viņš grib seksu, jo naudas man nav. Ja vien viņš zinātu, ka es būtu piekritusi acumirklī, ja vien ne šī trulā aplidošana, kas man ir nositusi visu vēlmi :D

Diagnozes varbūt nevajadzētu uzstādīt, bet tik intensīva aplidošana man ir pirmais avārijas signāls, ka šis pasākums ir nekavējoties jāizbeidz.

Milzīgs pluss! Es arī esmu tā kā nedaudz piesardzīga ar diagnozēm, jo atceros to laipno cilvēku ar piemīlīgo seju, kurš pretī sēdēja, bet... Neticu nevienam viņa vārdam.
27.04.2015 14:49 |
 
Reitings 4343
Reģ: 01.10.2012
Kāds laikam ir sajaucis jēdzienus
+++
27.04.2015 14:53 |
 
Reitings 5954
Reģ: 08.07.2013
OK, piekrītu, varbūt tas ātrums ir nedabisks. Bet, iespējams, vīrietis vienkārši izmisis vai nogribējies :D
27.04.2015 14:55 |
 
Reitings 4343
Reģ: 01.10.2012
Pat, ja džeks patiešām Tev makaronus karina uz ausīm, tas nekādā veidā nenozīmē, ka viņš būtu sociopāts.
27.04.2015 14:56 |
 
Reitings 2461
Reģ: 02.01.2010
Un es ticētu, ja viņš mani būtu nosaucis par ''ļoti skaistu'' pēc kāda no randiņiem, bet viņš mani tā nosauca pēc tam, kad gāju mājās no darba un viņš nu pilnīgi absolūti nejuši tieši tajā brīdī gāja garām. Pēc darba es izskatos ļoti sūdīgi, maigi sakot.

Vispār jau skaistums ir ļoti subjektīva padarīšana, citiem mēs izskatāmies citādāk, nekā paši sev.

Un papēti tomēr, ko īsti nozīmē "sociopāts" un kā tas izpaužas sadzīvē.
27.04.2015 14:58 |
 
Reitings 86
Reģ: 26.01.2015
ā, aprakstīšu vienu gadījumu no piektdienas... bijām tikušies 2 reizes. šis uzraksta, vai gribu ar viņu attiecības. tā tā saruna gāja, es neatbildēju ne jā, ne nē, bet uzaicināju uz randiņu nākam(t.i. šo)nedēļ, tātad it kā ''jā''. Ap 9 viņš man raksta: es braucu garām tavām mājām, vari lūdzu nokāpt lejā? Salkani. Nokāpu, iekāpu pie viņa mašīnā, šis ieliek savu roku manējā :D Neatceros, ko īsti runājām, bet bija tāda pavirša 5 min gara saruna, uz atvadām viņš noskūpstīja manu roku :D Pēc tam atkal raksta uz telefonu: paldies, ka atnāci, tas nozīmēja tik daudz.

Pat, ja džeks patiešām Tev makaronus karina uz ausīm, tas nekādā veidā nenozīmē, ka viņš būtu sociopāts.

Man ir slinkums ļoti gari un detalizēti visu aprakstīt, bet viņš nav gluži normāls. Nesaku, ka 100% sociopāts bez variantiem, bet uz to pusi ir pavisam noteikti. Viņš man stāstīja arī par savu auksto māti, ka viņš ienīst cilvēkus, un līdzīgas dīvainas frāzes reizēm izspruka, lai gan kopumā viņš ir ļoti šarmants, laipns, inteliģents. Kolēģes ir pilnīgā starā par viņu, man gan nedaudz neērti.
27.04.2015 15:00 |
 
Reitings 363
Reģ: 05.04.2015
Viņam gadījumā vārds nesākas uz M.? :D
27.04.2015 15:02 |
 
Reitings 86
Reģ: 26.01.2015
Un papēti tomēr, ko īsti nozīmē "sociopāts" un kā tas izpaužas sadzīvē.

tu domā kaut kā šādi? :D

6. They want to spend ALL of their time with you – showers you with attention and flattery

At first it can feel flattering. The sociopath, once they have selected you as an appropriate target, makes you the centre of attention and the focus of their world. They bombard you with telephone conversations, texts, and he wants to see you every minute of every day.


un tur ir vēl 17 citi punkti, lielākā daļa no kuriem ideāli atbilst viņam
27.04.2015 15:02 |
 
Reitings 17280
Reģ: 29.01.2012
Man arī liktos drusku par cukurainu.

No otras puses... zinu gadījumu, kad meitene kā ieraudzīja pirmoreiz pusi, tā uzreiz pirmā doma - es viņu apprecēšu. Un neko, apprecēja arī. Stāstīja pati personīgi, tobrīd jau pēc apm. 20 laimīgas laulības gadiem. Varbūt tavam sociopātam arī čakras atvērās un ieraudzīja nākotni? :)
27.04.2015 15:04 |
 
Reitings 5533
Reģ: 26.01.2015
Man šķiet, ka problēma ir tajā, ka tu viņam patīc krietni vairāk nekā viņš tev. Ja būtu liela tā patikšana, tad tu no šiem žestiem būtu ekstāzē.
27.04.2015 15:04 |
 
Reitings 86
Reģ: 26.01.2015
Viņam gadījumā vārds nesākas uz M.?

Nesākas :) Bet šo tēmu veidoju ar tādu domu, ka varbūt kāda izlasīs, un reiz paskatīsies ar aizdomām uz līdzīgu manipulētāju. Jo iekrist ir ļoti viegli. Man arī sāka rasties zināmas jūtas, centos viņa dīvainības attaisnot, bet nē, tomēr esmu pārāk pragmatiska, lai šim farsam ticētu.
27.04.2015 15:04 |
 
Reitings 6037
Reģ: 10.08.2011
smird šķebinoši saldi, kā viņš pats

ja Tu tā domā, kādēļ turpini komunicēt ar viņu?
27.04.2015 15:05 |
 
Reitings 90
Reģ: 05.03.2015
Nu, to, varētu nosaukt, labākajā gadījumā, par ļoti vieglu sociopātismu.
Puisis, ar kuru es reiz iepazinos jau pēc 3 randiņa prasīja ievākties, sekoja, nāca/zvanīja uz darbu, teica, ka tas nekas, ka es viņu nemīlu, gan jau iemīlēšu ar laiku, sms un zvani līdz pat 50x dienā, utt.
27.04.2015 15:06 |
 
Reitings 86
Reģ: 26.01.2015
Man šķiet, ka problēma ir tajā, ka tu viņam patīc krietni vairāk nekā viņš tev. Ja būtu liela tā patikšana, tad tu no šiem žestiem būtu ekstāzē.

Domāju, ka ir tieši otrādi. Diez vai viņš ir spējīgs kaut ko nopietnu just pret mani vai kādu citu, bet man ir siltas/empātiskas jūtas pret viņu. Bet kolēģes gan par viņu ir ekstāzē, it sevišķi pēc tam, kad viņš man ziedus atsūtīja uz darbu :D Manis pēc viņas var to čali savākt sev :D
27.04.2015 15:07 |
 
Reitings 17280
Reģ: 29.01.2012
Marseljēza, nu katia vēl trešajā randiņā nav bijusi :D
27.04.2015 15:07 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits