Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Любовь онлайн! Latvietis un Ukrainiete

 
Reitings 205
Reģ: 16.01.2014
Esat skatījušās? Pēdējā laikā atrodu aizvien jaunus(sev jaunus) krievu/ukraiņu raidījumus ar ko pakavēt brīvo laiku! Šis ir viens no tiem. Interesanti paskatīties,kā attīstās attiecības,kas ilgstoši bijušas veidotas internetā. Šodien skatos šo sēriju un ieraugu mūsu pašu bāleliņu. Uzreiz īpašāk sajutos,skatoties šo sēriju:-D
Ko es ar diskusiju gribēju? Neko! Varbūt kāda vēlēsies padiskutēt par mīlestību un attiecībām,par spīti tam,ka cilvēki nekad mūžā nesatiekas aci pret aci. Varbūt kādai vienkārši arī būs jauns "fōna seriāls" kamēr uzkopjat māju:-)
te sērija: Выпуск 6: Анна и Евгений
24.04.2015 01:17 |
 
Reitings 11996
Reģ: 15.03.2013
Fuj... Nu i purns tam mūsu latviešu bāleļiņam!... Es ar tādu pat runāt neuzsāktu...

Par raidījumu... Kaut arī krievu valoda man nav sveša, klausīties raidījumu ukraiņu valodā ir pagrūti, jo ne visu varu saprast. Tas apgrūtina skatīšanos.
Kopumā ideja interesanta.
24.04.2015 02:27 |
 
Reitings 233
Reģ: 26.01.2015
Burvīga tā sērija :D Vēl šabloniskāk laikam būt nevar :D
Bāleliņš.... 8-)
24.04.2015 02:34 |
 
Reitings 205
Reģ: 16.01.2014
Es jau domāju,tik daudz skatījumu,bet neviena neko nekomentēs8-)
:-D Jā,tāpēc jau saku,ka šī sērija īpaša! :-D Bet tas tāds labs skatījums,lai atvērtu acis citiem,kas gatavi bez kameru klātbūtnes rīkoties tik spontāni. Iespējams jebkāds iznākums un jābūt gatavam uz visu!
Jā,ja ukraiņu valodā neorientējas,tad grūti skatīties:-/ Agrāk skatījos arī: mainam sievas,4 kāzas u.c,tagad uz šī uzkāpu. Tādai nopietnai skatīšanai neder,bet lai fonā būtu ir ok. Skatos un brīnos,cik gan cilvēki ir traki:-D
24.04.2015 02:51 |
 
Reitings 10987
Reģ: 12.07.2010
Pilnigi vienalga!
24.04.2015 02:51 |
 
Reitings 55
Reģ: 16.04.2015
Interesants šovs. Patika psiholoģes komentāri. Meitene - nedaudz vulgāra muļķe, tāda, par kuru varētu teikt, ka gribēja būt iz grazi v kņazi, gan tā vīrieša mājas noniecināšana, gan tincināšana, ku strādā utt. Vīrietis - latvietis, bālēliņš. :D Nenopietns, nav gatavs attiecībām, par ko liecina tas, ka nav bijušas ilgākas attiecības par 3 mēnešiem un var izšķirties platas pieres dēļ. Grib lētu seksu, pat iedot kredītkarti nevar sūtot iepirkties. :D Kopumā labs pāris, būtu žēl, ja tik neforšam puisim trāpītos tiešām patīkama sieviete vai otrādi.
24.04.2015 03:16 |
 
Autorizēts lietotājs10 gadiPatīkModerators
Reitings 10497
Reģ: 29.01.2009
Vakar noskatījos.
Skatījos un brīnījos, kurš kuru beigās apčakarēs :) Sieviete tipiskā uz citu naudas dzīvotāja, lētums sitās cauri. Vīrietis neparādīja savu īsto būtību, nobeigumā pie galdiņa gan. Uhhhh!! :D
28.04.2015 15:06 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits