Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Ikvakara klača

 
10 gadi
Reitings 3675
Reģ: 24.09.2012
Labs vakars :)
Man bija it kā šovakar ieplānots iet paballēt, ko pēdējā laikā nevaru ciest :D, bet nu kaut kas nojuka, kāds kaut ko pārprata, vai nu mēs vai mūsu jaunie draugi, tad nu vakars jāpavada kā ierasts. Lai gan, būtu es zinājusi, ka neiešu nekur, būtu izskrējusi :)

Ko jūs šovakar darāt? :)
23.04.2015 21:49 |
 
Reitings 2715
Reģ: 12.09.2012
Skatos multenes youtūbā :-D, vāru putru un pārdomāju sociālā dienesta iespējas, ko varētu ieteikt kādam kungam, kas šodien darbā pie mums bija ar savu stāstu. Nezinu kāpēc, bet šoreiz gribas palīdzēt vairāk nekā ietilpst darba pienākumos... Ir šeit kāda, kas strādā sociālajā dienestā? Gribas idejas jau šovakar un neformāli, nevis rīt darbā un oficiāli.
Pie viena pārdomāju arī privātās dzīves nianses, lai būtu gatava visnegaidītākajiem pavērsieniem. Man vienmēr patīk iepriekš apsvērt dažādis variantus, lai zinu, ko iesākt.

Rīt pēcpusdienā ekskursija uz Baldones observatoriju.
23.04.2015 21:57 |
 
Reitings 4499
Reģ: 19.04.2012
Nevaru saprast, kā darīt- gaidīt, kad pāries kājas sāpēt un tad skriet otro reizi vai tomēr mēģināt ciest un skriet tāpat.
Draugs saka, ka pareizi jāpastaipās pirms un pēc skriešanas, bet, manuprāt, pirmajās reizēs tā vai tā sāpēs kājas. Es izstaipījos gan pirms, gan pēc skriešanas. Atceros, arī pamatskolā, kad skolotāja rādīja, kā pareizi vingrot, tik un tā nākošajās dienās knapi pa kāpnēm varēju uziet.
23.04.2015 22:18 |
 
Reitings 5497
Reģ: 31.01.2013
LaLaLa, negaidi, skrien. Vēlāk sāpēs mazāk.
23.04.2015 23:10 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits