Klačas par sevi

 
Reitings 1249
Reģ: 30.10.2013
Kādi ir tavi dīvainie ikdienas ieradumi? Un ja zini no kā, tad pastāsti.
23.04.2015 14:31 |
 
Reitings 366
Reģ: 15.04.2015
Man ir tas pats par ticējumiem, ko Spīdola teica. :D
Vienmēr no rīta ieslēdzu radio.
Varu pagulēt tikai uz kreisā sāna
Ļoti reti izdzeru tēju līdz galam
Man ir speciāla secība kā slauku traukus
Kad runāju pa telefonu tad kaut ko daru - zīmēju, metu kūleņus, knibinos
Vienmēr pirms iešanas dušā izķemmēju matus

Gan jau ir kaut kas vēl :D
23.04.2015 15:52 |
 
Reitings 3308
Reģ: 20.03.2013
Naktī pamostos un skatos, cik stundu palicis pagulēt un tad laimīga guļu tālāk, ja ir vismaz vēl 2 stundas


Un ja mazāk kā 2 stundas? :D
23.04.2015 15:53 |
 
Reitings 85
Reģ: 24.02.2015
Es arī esmu pakļāuvusies pašizdomātu ticējumu varai :D
Pirms gulētiešanas sapūšos ar smaržām, jo, ja miegā nomirstu, mani vismaz atrastu smaržīgu.
Man garšo frikadeļu zupa, bet bez frikadelēm. Un bez šķidruma. :D
23.04.2015 16:00 |
 
Reitings 2152
Reģ: 08.05.2014
Krūšturi velku kā džemperi jo normāli, kā to velk pārējie cilvēki, es nemāku

Es arī nemāku, kā to dara normāli cilvēki. Ok, māku, bet man tā liekas grūti, tā velku tikai gadījumos, kad citādāk kauns :D Parasti vispirms aplieku ap vidukli, bet ar bļodiņām uz muguras, ērti aiztaisu, apgriežu un uzvelku tur, kur jābūt :-P

Tas varbūt nav ieradums, bet man ir segas pārvalks, kuram vienā pusē ir strīpas un otrā punkti, - nekad neesmu gulējusi tā, ka strīpainā puse nav uz manu pusi, vienmēr apgriežu tā, lai ir, citādi tas mani kaitina :D Tāpat ar strīpām un puķēm - strīpas vienmēr uz manu pusi.
23.04.2015 16:09 |
 
10 gadi
Reitings 3122
Reģ: 29.01.2009
Un veel, es vienmeer daru dazaadus maajas darbus un citus darbus paraleeli. Izskataas, ka man vajag vienmeer vairaakas lietas dariit vienlaiciigi. Piemeeram - saaku izkraameet cemodaanu peec celojuma, tad paraleeli veel saaku kaartot istabu, likt dreebes mazgaaties, tiiriit seju un zobus, uzlikt muuziku, izcekot visus interneta portaalus utt.
23.04.2015 16:09 |
 
Reitings 6797
Reģ: 06.07.2009
Pirms gulētiešanas sapūšos ar smaržām, jo, ja miegā nomirstu, mani vismaz atrastu smaržīgu.

Ka tik tiešām nenosmoc no tām smaržām :D Soryy, melnais humoriņs :D
23.04.2015 16:24 |
 
Reitings 108
Reģ: 23.04.2015
No rītiem uztaisu kafiju, bet nekad to neizdzeru.
23.04.2015 16:27 |
 
Reitings 85
Reģ: 02.11.2012
+ par tiem daudzajiem darbiem paralēli. Eju pa māju - skatos, kas jādara. Sāku gatavot ēst, izkrāmēju kādu skapi, vēl kaut ko kaut kur sametu, lai sakārtotu, bet aizmirstu, atkal gatavoju ēst, kaut ko vēl padaru, ieraugu, ka kāds skapis izkrāmēts - sakārtoju, un tā paralēli vairāki darbi.. eh
23.04.2015 16:31 |
 
Reitings 2394
Reģ: 04.10.2013
Esot mājās nevaru paēst bez kafijas - ja ēdu, obligāti kafijai jābūt komplektā, uzreiz maltīte garšīgāka un padzerties ir ko. Savukārt kafiju nespēju padzert/izdzert, ja nav kaut 1 cepumiņa, ko uzkost ;D
Tā kā guļu pie pc uz kreisā sāna, gulēt vienmēr vajag uz labā ar muguru pret pc, savādāk nevaru.
Mani feili (izgāšānās - paklupieni u.c. neveiklumi) vienmēr nāk komplektā ar skaņu efektiem "upsī", "vai", "au", "vaaau" utml, arī tad, ja apkārt ir tikai sveši cilvēki, piem., pārpildītā sabiedriskajā :D
Ēdot brokastis ir jābūt seriālam, ko skatīties.
Nemāku staigāt ar čībām.. Pa mājām plikām kājām (arī pa virtuves flīzēm, piem., stundu gatavojot ēst), viesos ar zeķītēm. Tikko kā tiek piešķirtas čības, pēc ~10min jau esmu viņas kaut kur pazaudējusi vai nomaukusies pa kāpnēm :D
Katru dienu lieku modinātāju, lai arī zinu, ka nospiedīšu uz gulēšu tālāk.
Iekšēji nespēju izmagāt zobus pirms vai līdz 30min pēc ēšanas. Vienkārši nepareizi un viss, nevaru! :D
Kad esmu samiegojusies, man visi/kāds ir jāsamīļo. Ģimene, draugi un kursabiedri jau pieraduši :D
23.04.2015 16:31 |
 
10 gadi
Reitings 4044
Reģ: 02.01.2011
runājot pa tel- skatos pa logu :D
atnākot mājās- dzeru tēju, kafiju, apēdu kādu buciku :D
23.04.2015 16:32 |
 
Reitings 431
Reģ: 17.03.2013
Nekad neatrodos klusumā. Vienmēr fonā ieslēdzu televizoru, mūziku vai kādu raidījumu internetā. :-D:-D
23.04.2015 16:33 |
 
Reitings 172
Reģ: 26.03.2015
Nekad neatrodos klusumā. Vienmēr fonā ieslēdzu televizoru, mūziku vai kādu raidījumu internetā. :-D:-D

Same! :-D
23.04.2015 16:37 |
 
10 gadi
Reitings 333
Reģ: 14.08.2010
Man ari nepatik klusums.TV ir ieslegts pilnigi vnm.Pat ja klausos muziku,uzlieku "mute",bet nesledzu ara.

Ja dzeru teju,kafiju nekad needu neko klat.Vispirms izdzeru un tad tikai edu,vai otradi.Nepatik jaukt garsas,
23.04.2015 16:42 |
 
Reitings 2804
Reģ: 07.10.2012
Atcerējos vēl, un zinu, ka draugam tas liekas ļoti, ļoti dīvaini. Kad skatāmies TV, kādu šovu/filmu/seriālu, nu jebko un tajā brīdī našķojamies ar kaut ko, es vienmēr pārtraucu našķoties brīdī, kad sākas reklāma :D Nevaru pat to izskaidrot, bet es neēdīšu, ja ies reklāma.
23.04.2015 18:17 |
 
Reitings 7704
Reģ: 13.03.2012
Pirms gulētiešanas sapūšos ar smaržām, jo, ja miegā nomirstu, mani vismaz atrastu smaržīgu.
:-D:-D
23.04.2015 18:27 |
 
Reitings 37
Reģ: 16.02.2015
Es vienmēr eju gulēt uz kreisā sāna, kādu laiciņu paguļu, pagriežos uz labā sāna un iemiegu. Ja no sākuma esmu apgūlusies uz labā sāna, tad pagriezīšos uz kreiso, un tad atkal atpakaļ, citādi nemāku.
Nekad neizdzeru tēju līdz galam, bet tas ir nogulšņu dēļ.
No rīta pieceļoties, pirmais, ko izdaru - iesmērēju dezīti, tad eju uz tualeti utt. :D
Man ir īpaša sistēma, kā mazgāt traukus un iet dušā. :D
Kad biju maza, ļoti daudz domāju tos ticējumus. :D
Dažreiz, ejot pa ielu, iedomājos, ka esmu filmā vai spēlē ar šķēršļiem.
Man viss mājās stāv noteiktā secībā, un riebjas, ja kāds kaut ko pamaina!
Un man ļoti riebjas neizslēgta gaisma vai nevajadzīgi tecināts ūdens (vai es novirzījos no tēmas?)
23.04.2015 18:39 |
 
Reitings 541
Reģ: 15.02.2009
Es vienmēr mizoju tomātus. :D Man nepatīk tomātu apvalks - plēve. :D
23.04.2015 18:46 |
 
Reitings 5632
Reģ: 17.07.2014
Esmu šeit rakstījusi jau, bet atkārtošos :-P
*veikalos man ir kārtošanas mānija
*ejot pa trepēm skaitu pakāpienus
*ēdot vairākas lietas vai ēdienus, vispirms apēdu ne tik garšīgo un garšīgāko ēdu pašu pēdējo (tas pats attiecas uz burgeru un bulciņu ēšanu, kad sākumā apēdu maliņas un vidu pēdējo)
*ejot dušā, patīk, ka vannā ir silts ūdens, lai nesalst pēdas
*guļot dīvāna/gultā sienas pusē, salieku gar malu spilvenus, lai nav saskare ar aukstu sienu
*vienmēr ir būtiski kur gultasveļai/segām ir galvgalis, kur kājgalis un kas kādā virzienā tiek uzklāts
*ir sava secība trauku mazgāšanai
*pārslēdzot TV kanālus, apstājos uz kādām 3 sekundēm pie katra kanāla - citi nesaprot, kā es paspēju nofiltrēt, ko tur rāda un ka mani tas neinteresē
*ledusskapī patīk kategorizēt plauktiņus
*tēju un kafiju arī neizdzeru līdz beigām
*nejauši izdomāju jaunvārdus, ko reizēm izmantoju sarunvalodā
*patīk gulēt ar zeķēm kājās
*braucot mašīnā, instinktīvi izvairos no šķēršļiem (piemēram, zariem) pieliecoties un tml. - mans draugs par šito vēl joprojām uzjautrinās
*varu neēst brokastis/pusdienas/vakariņas, ja tajā brīdī negribu ēst neko no tā, kas atrodas mājās.
Laikam viss :D bet gan jau ir vēl...
23.04.2015 18:56 |
 
Reitings 280
Reģ: 24.11.2009
Es tēju nekad arī nevaru izdzert līdz galam,
Tad es VIENMĒR sāku žāvāties kad runāju ar kādu cilvēku caur skype :D un tas notiek automātiski kaut ka un vienalga tas būs vakars, rīts vai pusdienlaiks es vienmēr žāvājos :D
Kad runāju pa tel. tad man sākās kaut kāda skriešana pa māju vai darbu nevaru būt mierīga :D
Kad klausos mūziku tel. tad pie sevis vienmēr dungoju :D
Katru rītu kad pieceļos skatos spogulī un domāju cik tomēr esmu laimīga un sāku uzreiz smaidīt :D
23.04.2015 18:56 |
 
Reitings 2872
Reģ: 26.10.2012
Man no rītiem pirmais gājiens ir uz virtuvi :D Obligāti kkas jāiemet mutē, un tikai tad kko sāku darīt - duša utt. Bet tās man neskaitās brokastis :D Es apēdu kādu siera gabaliņu, sausmaizīti, šokolādes gabaliņu, ieeju dušā un tad domāju ko varētu brokastīs apēst :D

Diezgan bieži, klausoties austiņas, iedomājos visādus foršus notikumus, kas varētu notikt, vai tā it kā esmu mūzikas klipā :D Gan jau kaut kas vēl, nevar atcerēties :D
23.04.2015 19:33 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits