Kuru toniku?

 
Reitings 704
Reģ: 27.01.2015
Lietoju micelāro ūdeni,bet salasījos netā un šeit diskusijās,ka to pēc tam vēl no sejas vajag notīrīt/noskalot.

Saprotu,ka toniks tam varētu derēt.
Negribu pasūtīt neko no ārzemju lapām (ilgi jāgaida) un manā pilsētā ir tikai Drogas,tad iesakiet,kurš no Drogu klāsta tonikiem būtu labs?(s)
22.04.2015 10:30 |
 
Reitings 9596
Reģ: 06.03.2012
Seju mazgājot ar krāna ūdeni, cilvēkiem nereti pastiprināti veidojas nosprostotas poras un pūtītes, ādas sausums un jutīgums, priekšlaicīga novecošanās, kā arī alerģijas, ko izraisa krāna ūdenī atrodamie nelabvēlīgie mikroelementi, kā arī ūdens pārlieku lielā cietība.

Es domāju, ka šeit iet runa:
1) par sejas mazgāšanu TIKAI ar ūdeni, jo ūdens taukus nešķīdina.
2) Rīgā ūdens NAV CIETS. NAV! Latvijā vispār daudz kur ūdeni mīkstina.
Sliktas ūdens kvalitātes rezultātā

Prieks, ka farmaceite māk noteikt ūdens kvalitāti. Laikam, mājās kārtīga laboratorija.
Nez kāpēc par cietu ūdeni čīkst tikai pulvetu un kosmētikas (šampūnu, dušas želeju, micelāro ūdeņu) ražotāji.
22.04.2015 13:34 |
 
Reitings 9596
Reģ: 06.03.2012
Cukurvāvere,
sugar, bet tu taču ādu tīri tik daudz un ilgi, kamēr vate ir sniegbalta (lasīt: tīra), ne tā?

Nē, es micelāro ūdeni izmantoju tikai, lai noņemto acu kosmētiku. Pēc tam izmantoju kādu neputojošu līdzekli, lai attīrītu sejas ādu no taukiem un netīrumiem. Pamēģini veikt to manu eksperimentu ar pieres nospiedumu uz stikla un paskaties vai varēsi dabūt to stilku tīru. Vēl labāk pamēģini vēl virsū uzzieķēt tušu un tonālo krēmu vai pūderi.
Bet es jau teicu, ka nestrīdēšos. Jo galu galā man vienalga kā kura kopj savu ādu.
22.04.2015 13:39 |
 
10 gadi
Reitings 10604
Reģ: 16.07.2009
nu tad manā mājā ir īpašs ūdens, jo pēc sejas noskalošanas, ieslēdzot spilgto gaismu un kārtīgi ieskatoties spogulī, ir manāms tāds pamatīgs "liftinga efekts", jo āda ir sarauta čokurā + parādās sausumi uz pieres, vaigiem, deguna. Nu superīgs ūdens, ko lai saka.

Un micelārais ūdens sākotnēji tika ražots medicīniskiem/ārstnieciskiem mērķiem - cilvēkiem ar ādas slimībām un saslimšanām (akne, smaga dehidratācija, alerģijas, ekzēmas, utt.). Visos šajos gadījumos ādas saskare ar ūdeni nav vēlama!
22.04.2015 13:43 |
 
10 gadi
Reitings 10604
Reģ: 16.07.2009
Bet ko tas tavs eksperiments man pateiks? To, ka micelārais ūdens nenoņem taukus un tušu, un tonālo krēmu? Par to negāja runa šajā diskusijā (nemaz neiedziļinājos par šo jautājumu). Tad jau drīzāk varu izeksperimentēt, uzziežot uz loga tonālo, pēc tam notīrot to vietu ar vati un micelāro un pēc tam vēl uzšļākt virsū ūdeni un secināt, ka ūdens neko nedod šinī gadījumā :D Es nesaprotu!
22.04.2015 13:46 |
 
Reitings 1983
Reģ: 13.01.2012
Rīgā ūdens NAV CIETS. NAV!


Nu jā, varbūt pašos pirmsākumos nav, bet kamēr ūdens tiek līdz krānam pa psrs trubām, kuras ir aizkaļķojušās un uzkrājušas visu Meneļejeva tabulu, ūdens noteikti vairs nav mīksts. :D

Prieks, ka farmaceite māk noteikt ūdens kvalitāti. Laikam, mājās kārtīga laboratorija.
Nez kāpēc par cietu ūdeni čīkst tikai pulvetu un kosmētikas (šampūnu, dušas želeju, micelāro ūdeņu) ražotāji.


Domāju, ka farmaceite ir daudz mācījusies, uzkrājusi zināšanas par analītisko, kvalitatīvo un kvantitatīvo ķīmiju un noteikti kāds no mācībspēkiem strādā "Rīgas ūdenī" ūdens kvalitātes laboratorijā. :-P
22.04.2015 13:53 |
 
Reitings 3925
Reģ: 23.10.2014
Kellogg's brokastu pārslas ari tika radītas slimniekiem. Cik tas ir veselīgas domāju nav jāskaidro.

Kosmētikas ražotāji iesaka arī lietot tikai savas firmas produktus jo tie viens otru papildinot. Ne viss ko saka kosmētikas ražotāji ir labi vai patiesiba, daudz kas nav.

PaulaMonro tada veida rakstus cepj loti dadzi, lai demonizējot kaut ko pārdotu savu produktu. Šajā gadījuma ūdens ir dēmons. Pudeļu ūdens pārdevēji tieši tāpat demonizē krāna ūdeni lai savu preci pārdotu.
Ja reiz tas ir tik ļauns varbūt vispār dušā neiet un tikai ar micerālo tīrīties jo tas taču ir tik veselīgs. :)
22.04.2015 13:54 |
 
Reitings 341
Reģ: 13.01.2011
Kāda, lūdzu, var man pateikt, kādēļ tad TONIKS pēc tam nav jānoskalo ar ūdeni?
Un tik bieži taču ir lasītas diskusijas, ka seju vispār nevajadzētu ar ūdeni mazgāt un skalot utml.... Galīgi mani šī diskusija samulsināja.
22.04.2015 13:54 |
 
Reitings 10096
Reģ: 19.11.2014
Tagad saprotu kāpēc mana seja palika tik katostrofāla pēc tā Loreal micelārā ūdeņa. Pirmo izlietoju likās foršs, labi kosmētiku noņēma, tāds maigs. Nopirku otrreiz un uz vidu nesapratu kāpēc vairāk nav tik foršs un kāpēc man tādas pretīgas, cietas, sarkanas pumpas sametušās.
Nodomāju - ko gan var gribēt no Loreal un izbeidzu lietot. Laikam tikai noskalot vajadzēja. (t)
22.04.2015 13:57 |
 
Reitings 9596
Reģ: 06.03.2012
Selene, tu zini, kas ir ūdens cietība un no kā tā rodas? Te nav nekāda sakara ar trubām (PSRS vai nē).
Un mācībspēki laboratorijās diez vai strādā, tāpēc jau viņi ir macībspēki, nevis laboranti :)

Bet par slikto ūdens kvalitāti es jau teicu, ka uztraucas galvenokārt kosmētikas un puveru ražotāji.

Cukurvāvere, tas, ka tev ādu savelk čokurā nenozīmē, ka ūdens ir slikts. Citiem ir reakcija uz apelsīniem, tu taču dēļ tā neteiksi, ka apelsīni ir slikti?
22.04.2015 13:57 |
 
Reitings 9596
Reģ: 06.03.2012
Akvarele, neiet runa par toniku, bet gan par micelāro ūdeni.
22.04.2015 13:58 |
 
Reitings 341
Reģ: 13.01.2011
sugar, es saprotu, par ko ir runa, bet diskusijas autore teica, ka pirks toniku, lai notīrītu micelāro. Tad man ir jautājums, kādēļ tad toniks nav jānomazgā no sejas ar ūdeni, jo tas tomēr arī nav pilnīgi dabīgs un nekaitīgs līdzeklis sejai, ja paliek daļiņas uz ādas.
22.04.2015 14:02 |
 
10 gadi
Reitings 10604
Reģ: 16.07.2009
Nozīmē gan. Jo visādi citādi, kad seja tika mazgāta ar tiešām mīkstu "kalnu ūdeni" vai tiem pašiem micelārajiem, ādu ne čokurā velk, ne arī sarkani sausi pleķi metas. Tad kas vainīgs - mana āda vai tomēr mana dzīvokļa krāna ūdens?
22.04.2015 14:04 |
 
Reitings 3925
Reģ: 23.10.2014
sugar, akvarele neizprot atšķirību starp toniku un miceralo. Te vajadzētu paskaidrot kas ir toniks, kādas funkcijas pilda un ar ko ta sastāvs atšķiras no micerālā.
22.04.2015 14:04 |
 
Reitings 341
Reģ: 13.01.2011
Jā, acīm redzot tiešām neizprotu, jo man abi līdzekļu veidi šķiet vienā maisā bāžami.
22.04.2015 14:06 |
 
Reitings 3925
Reģ: 23.10.2014
Akvatele, tā ir tikai un vienīgi ražotāju vaina jo vini savus produktus mārketē arī kā tonizējošais līdzekļus. Kārtējā patērētāju maldināšana, diemžēl nereti ar bēdīgām sekām- daudzām sametas pumpas, parādās sausi pleki un citas problemas. Tiesām loti biezi tas ir dzirdēts.
22.04.2015 14:10 |
 
Reitings 9596
Reģ: 06.03.2012
Cukurvāvere, un kur tu dabū kalnu ūdeni? :D Es jau nezinu kāds tieši tev ir krāna ūdens. Varbūt jau ir s@dīgs :D Es vienkārši saku, ka šo "ciets ūdens", "hlors", "dzelzs" ļoti bieži izmanto kā reklāmas triku. Es pieturos pie tā, ka tās netīrumus uzkrājošas micellas izkūpēt nevar un paliek sēdēt uz ādas. Un tas ir vairāk laika jautājums, kad āda reaģēs. Stipri šaubos, ka micelāro ūdeņus sastāvs ir tāds pats, kādu viņu izgudroja ādas problēmu risināšanai. Bet es jau arī nezinu tieši kādu micelāro ūdeni tu lieto.
22.04.2015 14:11 |
 
Reitings 176
Reģ: 09.01.2010
Quince, ražotājs tomēr zin, kā viņa produktu lietot! Tur jau nekāds mārketings un izdevīgums nav nepierakstīt šo te noskalošanas obligāto vajadzību, ja tā būtu nepieciešama.

Esmu mēģinājusi tos skalot nost(iespaidojos no sugar bloga), bet man nepatīk tā sajūta un no neskalošanas nav pasliktinājusies āda! Lietoju gan kā tonika vietā esošu produktu, lai notīrītu atlikumu, ko putas nenoņēma un tonizētu.
22.04.2015 14:13 |
 
Reitings 2336
Reģ: 29.01.2009
Agrāk tonikus, losjonus, micelāros nenomazgāju ar ūdeni, bet tad salasījos Sugar tekstus, mazgāju visu nost un melnie punkti arī pazuduši (l)
22.04.2015 14:13 |
 
Reitings 2425
Reģ: 17.02.2015
tie toniki kaut ko baigi arī dod ādai? es jau gadus 3 lietoju biotherm zaļo, bet tikai tādēļ, ka tas nāk komplektā, ko vienmēr pērku - krēms, sejas mazgājamais un toniks... citreiz uz sejas uzpliķēju tīri lietošanas pēc, lai ārā nav jāmet.
22.04.2015 14:14 |
 
Reitings 341
Reģ: 13.01.2011
OK, un kā būtu pareizāk nomazgāt to micerālo, vienkārši ar plaukstām, vai vates plāksnīti? Sugar vai pārējās meitenes, variet, lūdzu, iedot linku uz to bloga rakstu? Paldies.
22.04.2015 14:15 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits