Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

pieķēros un.. ieķēros!

 
Reitings 90
Reģ: 21.04.2015
Tad nu tā- pirms daudziem gadiem man sāka uzmanību pievērst kāds puisis. Draugos vienkārši parunājām, kaut ko pa īsziņām parakstījāmies, bet neko vairāk, jo man tolaik bija 14, bet viņam 20... Tagad man ir 21, viņam gandrīz 27 un kaut kā atkal ceļi saveda mūs kopā. Sākumā arī sarakste, vēlāk jau piekritu tikties, bet nebiju pārliecināta, ka vēlos veidot nopietnas attiecības, jo šķita, ka neesmu tikusi pāri bijušajām, tāpēc īsti pāris nebijām- pavadījām kopā laiku, protams sekss, abpusējas simpātijas, bet tāda randiņošana vien.
Un tagad sākas problēma, jo vīrietim esmu pieķērusies, būtu gatava veidot attiecības, bet ir kāds BET... Viņš nav finansiāli stabils. Ir jau ienākumi, bet tie te ir, te nav. Tādā bohēmā dzīvo un, kamēr es neko nopietnu negribēju, tas derēja ļoti labi. Neesmu nekāda gold digger, tomēr nestādos priekšā kā varētu veidot nopietnas attiecības ar vīrieti, kuram nav īpaši stabilu ienākumu. Pašlaik darbs ir, bet nu nezinu gan, cik patstāvīgs un uz cik ilgu. Tie darbi viņam arī vairāk tādi gadījuma... To randiņošanu un friends with benefits negribu turpināt vairs ne es, ne viņš, bet pavisam viņu izslēgt no savas dzīves arī negribu. Tomēr ja pasaku, ka randiņošana beigusies, attiecības nevēlos, tad jau citu variantu nav, lai gan kā vīrietis nu ļoti, ļoti (l)(s) Zinu, ka jūs neviena te nepateiksiet kā konkrēti rīkoties, bet varbūt kāda ir gājusi cauri līdzīgai situācijai vai ir kāds padoms no malas(t)
21.04.2015 19:19 |
 
Reitings 237
Reģ: 11.05.2014
A kā viņam ar izglītību? Ja tēma aiziet līdz attiecībām, varbūt vienkārši godīgi pasaki savas domas?
21.04.2015 19:25 |
 
Reitings 109
Reģ: 20.02.2015
Ar šādu vīrieti es personīgi diez vai gribētu kaut ko nopietnāku. Man ir svarīgi lai vīrietim ir patstāvīgs darbs un patstāvīgi, lai nebūtu tādi momenti kad man vienai jāstrādā un jāgādā viss.
21.04.2015 19:29 |
 
Reitings 8272
Reģ: 29.01.2009
Pirmkart, tu vispar zini vina attieksmi pret tevi? Varbut vinsh ar tevi nevelas neko nopietnu.
Beet gadijuma, ja velas ar teci saistit savu nakotni, jus tacu varat izrunat so teemu.
Vispar, manuprat, virietim jabut tam, kurs uzsak runas, domas par kopdzivi. Sak planot to. Lai gan tas nenozime, ka tu par so temj nevari ierunaties. Un tad jau talak sapratisi,'ka rikoties.
21.04.2015 19:31 |
 
Reitings 8272
Reģ: 29.01.2009
Iespejams, ja jums saksies sarunas par nopietnakiem planiem, virieris atradis ar 'normalu' darbu.
21.04.2015 19:32 |
 
Reitings 90
Reģ: 21.04.2015
Elie, izglītība viņam profenes. Esam jau runājuši par to tā virspusēji, bet kā tad lai to pasaka, lai otrs kaut ko nesaprot pareizi un tas nesāp? Es pati jūtu, ka manas jūtas ar katru dienu, ar katru tikšanās reizi tikai aug, nemaz nerunājot par viņa jūtām(t)
21.04.2015 19:35 |
 
Reitings 517
Reģ: 28.03.2015
Es arī nevēlētos būt kopā ar vīrieti, kuram nav stabils darbs. Tas ir tādēļ, ka pati strādāju pastāvīgā darbā un nevarētu sev iedomāties blakus cilvēku, kurš šajā ziņā atpaliek no manis.
Bet pirms pasaki, ka neko ar viņu nevēlies, labāk pastāsti to, ko uzrakstīji te. Varbūt cilvēkam būs motivācija atrast nopietnu darbu.
21.04.2015 19:37 |
 
Reitings 517
Reģ: 28.03.2015
Ja jūs runājat par to, ka varētu pāriet nopietnās attiecībās, tad uzreiz arī sāc sarunu par šo te lietu. Neaizvainojot, bet vienkārši pastāstot, kā jūties. Cilvēcīgi runājot.
21.04.2015 19:38 |
 
Reitings 90
Reģ: 21.04.2015
Pirmkart, tu vispar zini vina attieksmi pret tevi? Varbut vinsh ar tevi nevelas neko nopietnu.

Es zinu, ka viņš to vēlas, ja nevēlētos tad nerakstītu šeit neko. Viņš zina arī to, ka nevēlējos uzreiz veidot attiecības klasiskajā izpratnē, ar mieru ir gaidīt, jo teica, ka šādu iespēju būt ar mani, gaidījis daudzus gadus, lai cik smieklīgi tas varbūt kādai neliktos.

Man šķiet, ka lielu lomu viņa raksturā un dzīves uztverē spēlē tas, ka viņš ir bez ģimenes. Viņa vecāki gāja bojā, kad viņš vēl gāja pamatskolā, 8. vai 9. klasē. Vecvecāki ir miruši, brālis kaut kur nodzēries. Viņam tāda izpratne par lietām ir no kaut kurienes sagrābstīta, nav tāda laba piemēra pēc kā tiekties. Bet, kad ir attiecībās tad kaut kā baigi izmainās, liekas, ka pilnīgi viņam ir parādījies mērķis dēļ kā to visu darīt (to es spriežu no redzētā, kāds viņš bija tad, kad viņam bija citas attiecības). Bet tas jau 100% nenozīmē, ka tāpat būs tad, ja attiecības būs ar mani(t)
21.04.2015 19:42 |
 
Reitings 8187
Reģ: 27.12.2009
Vīrietis 27 gados bez normāla darba un izglītības?
Ņem,ņem.Viss būs forši līdz brīdim,kad attapsies strādājot un visu darot pa diviem.
Šie divi faktori diezgan daudz norāda uz cilvēku kā tādu.
Mani tas atbaidītu,ka līdz 27 gadiem nav bijusi interese uzkačāt smadzeni augstāk par profenes līmeni un būt labi finansiāli nodrošinātam.
21.04.2015 20:14 |
 
Reitings 90
Reģ: 21.04.2015
Vīrietis 27 gados bez normāla darba un izglītības?
Ņem,ņem.Viss būs forši līdz brīdim,kad attapsies strādājot un visu darot pa diviem.

Mani gan nemulsina tas, ka viņam ir profenes izglītība, lai gan man tūlīt būs bakalaurs... Par darbu jā, varētu būt stabilāks, tas ir galvenais kas mani uztrauc. Pagaidām ir, jau laiku strādā, nekas nenorāda, ka kaut kas varētu mainīties, bet mēs dzīvojam mazpilsētā un te visādi var būt.
21.04.2015 20:19 |
 
10 gadi
Reitings 4942
Reģ: 18.10.2009
Vīrietis 27 gados bez normāla darba un izglītības?
Ņem,ņem.Viss būs forši līdz brīdim,kad attapsies strādājot un visu darot pa diviem.
Šie divi faktori diezgan daudz norāda uz cilvēku kā tādu.
Mani tas atbaidītu,ka līdz 27 gadiem nav bijusi interese uzkačāt smadzeni augstāk par profenes līmeni un būt labi finansiāli nodrošinātam.


+++

No mīlestības nepaēdīsi, neapģērbsies un komunālos neatmaksāsi.
21.04.2015 20:20 |
 
Reitings 8187
Reģ: 27.12.2009
Nu tādā gadījumā, tev ir jāvēršas pie viņa darba devēja,lai sniedz tev apstiprinājumu uz nākamajiem desmit gadiem, ka atlaists netiks. :D
21.04.2015 20:21 |
 
Reitings 90
Reģ: 21.04.2015
ērzelis, man patīk tavs padoms :D :D

Kā cilvēks ļoti foršs, mājās saimniecisks, visu pats var izdarīt, ļoti ģimenisks, labestīgs. Tikai tā finansiālā puse mani grauž un pamatoti... Ehh:-/
21.04.2015 20:30 |
 
Reitings 408
Reģ: 07.07.2014
Paņam kādu naudīgāku čali, nenožēlosi. Vecenēm nauda patīk.
21.04.2015 21:46 |
 
Reitings 237
Reģ: 11.05.2014
Nu tā arī pasaki, ka nestādies priekšā kāda būs jūsu nākotne, ja vīrietis ir ar nestabilu darbu. Īsti nav ko pārprast, tas nav jāpasniedz kā kkāds aizvainojums vai sazin kas vēl bet kā reāls fakts. Un domāju, ja patiesi vēlies šīs attiecības,tad risinājumu var atrast. Tikai vēl vajag saprast kāda ir viņa nostāja, vai pašam liekas ok tagadējā situācija un kā viņš pats sevi redz pēc 5-10 gadiem darba jomā.
21.04.2015 22:30 |
 
10 gadi
Reitings 4129
Reģ: 02.01.2011
kādā jomā tas nepastāvīgais darbs?
21.04.2015 22:34 |
 
Reitings 307
Reģ: 25.01.2015
Ne vienmēr tā profenes izglītība ir tā sliktākā. :)
ne jau visām spīd čaļi ar dārgu behu, uzņēmumu, divām augstākajām ;D
protams, tas ir dīvaini, kad 27 gados vīrietim nav patstāvīgs darbs. bet viņš taču kaut kur dzīvo? tātad spēj uzturēt dzīves vietu un tik traģiski nav
21.04.2015 22:38 |
 
Reitings 90
Reģ: 21.04.2015
Elie, protams ka nav jāpasniedz kā aizvainojums, bet es jau nezinu kā otrs to var uztvert. Pašam situācija neliekas ok, bet kā jau es teicu, viņam vajag kaut kādu stimulu, mērķi dēļ kā viņš to dara. Nu kā bijušajās attiecībās, viņš burtiski uzplaukst kā cilvēks, tad arī vairāk kaut ko domā par nākotni un tādām lietām. Nezinu, kāpēc viņam nešķiet, ka pirmkārt, jau jācenšas sevis dēļ. Varbūt ģimenes dēļ, nezinu. Atliek tikai minēt(t)

začeits, pašlaik strādā celtniecībā.

katry, nu tāp;ec jau es saku, ka man profenes izglītība nešķiet absolūti nekas traģisks, ja cilvēks spēj sevi nodrošināt un pa dzīvi nav lunis. Dzīvesvieta viņam ir, protams, rēķinus maksā, iztiek.
21.04.2015 22:48 |
 
Reitings 1817
Reģ: 26.04.2014
Vēl jau situācija var mainīties... Es atteicu bildinājumam, jo domāju, ka puisis parāk slinks un nekā no viņa nebūs, man vajadzēs viņu uzturēt. Divu gadu laikā viņš jau ticis līdz tādam amatam, līdz kādam es diezvai kādreiz tikšu un man atliek nožēlā kost pirkstus :D

Labi, nebija jau tas galvenais šķiršanās iemesls, bet doma tāda, ka ne vienmēr cilvēki paliek tajā nepastāvības ritmā :)
21.04.2015 23:07 |
 
Reitings 16391
Reģ: 09.10.2011
Profenes izglītība nav nekas briesmīgs, arī celtniecības darbs nav peļams..

Protams, ja Tu sev vēlies labāk situētu, izglītotāku vīrieti - netērē laiku!!!
Nepadarīsi Tu viņu par ''profesoru'', ja puisis pats nevēlas..

Cik nav bijuši gadījumi, kad ''friends with benefits'' apciemo stārķis... :) Šo laiku, kuru pavadi bezperspektīvā seksā.. varētu labāk investēt perspektīvākos randiņos :)
21.04.2015 23:18 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits