Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

sagrauta..

 
Reitings 100
Reģ: 07.05.2014
Meitenes,lūdzu palīdziet...

Biju kopaa ar puisi.man 24 vinjam 25 jm.Jaa tikai 4 meneshus. Jaa,nekas daudz. Iemilejos jo izlikas par tadu cilveku kada vins nav.. atveras acis.Sapratu ka vinjam alkohols svarigaks par mani.Jadzrr bija pilnigi katrs weekends bez iznjemuma.Slikti prt mani izturejas.. ar pratu saprotu ka neemsu pelnijusi taadu virieti.ka skirsanas tikai naks pa labu.BET kad vins vaar pats pielika.punktu attiecibam.paskaidroja.ka ir juutas pret mani,bete s redz shada un taada (neeju ar vinju dzertt) kopaa.negrib vairs buut. Kaa duuriens muguraa vel bija ka pateca ka. Aizvakar salaidis ar ciu meiteni kamer mes.bijam koPaa. Vinjam tas neko.nenozimejis bet to izdarihis. Es ar pratu tiesham saprotu ka man japriecajas ka tiku valjaa no vinja.BWTMET KATRATRA mana kermenja shuuna vnk. Tiecas pie vinja,esm. Pat gatava piedot visu.pascienja nulle.lupata pilniga esne.zinu.man ir.tik.slikti ka nomirt vieglak.es.nesaprotu kaataa var buut.nu ludzu palidziet,pasakiet istos vardus,nolieciet vni mani liidz ar zemi,pasakiet kaads kaajslaukis es esmu,varbut tas palidzes :'-(
19.04.2015 09:27 |
 
Reitings 812
Reģ: 25.09.2013
Padomā, ko tu ar šādām attiecībām ilgtermiņā iesāksi un izjutīsi. Jā, tagad pietrūkst, bet vai tev reāli vajag visas tās mokas? Visu to, kas tevi neapmierina un pat pazemo, aizskar?
19.04.2015 09:33 |
 
Reitings 538
Reģ: 02.02.2015
Pareizi esi sevi noraksturojusi. Tev tādu sūda gabalu atpakaļ nevajag. Viņš tevi neciena un nemīl, ja reiz atklātā tekstā saka, ka tu esi šāda un tāda un ka ir piekrāpis tevi. Tici man, paies laiks un tad tikai tu sapratīsi, ka tas bija labākais, kas ar tevi bija noticis. Saņemies un neskrien viņam pakaļ. TEV VIŅU NEVAJAG!!!
19.04.2015 09:36 |
 
Reitings 2290
Reģ: 19.10.2013
Ir bijis līdzīgi. Tagad, kad pagājuši vairāki gadi, joprojām ir kauns par sevi, ka biju pilnīgi zaudējusi pašcieņu, pat nesaprotu, kas ar mani toreiz notika, ka varēju krist tik zemu. Tāda vilšanās sevī, ka nespēju kontrolēt notiekošo. Bet, jā paies laiks un sapratīsi, ka tikt no viņa vaļā bija labākais.
19.04.2015 09:53 |
 
Reitings 264
Reģ: 10.12.2014
Par situāciju - žēl ...
Par runas / rakstības stilu - es ceru, ka Tu tā dzīvē nerunā ... :(
25.04.2015 22:05 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits