Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Vīrieši - mežāži

 
Reitings 277
Reģ: 27.07.2014
Kaut kad sen atpakaļ laikam tāda diskusija ir bijusi, bet izdomāju kaut ko svaigāku izveidot.
Tātad, kādi ir jūsu mežāži? Ko domajat par zivs un mežāža saderību?
Pirmās dekādes Mežāžu raksturojums Tie jubilāri, kuri savas dzimšanas dienas svin laikā no 22. - 30. decembrim, skaitās pirmās dekādes Mežāži. Un tas nozīmē, ka viņu raksturā izpaužas cēlsirdība, līdzsvarotība, miers. Šie cilvēki augstu vērtē taisnīgumu, labsirdību. Viņi ir jūtīgi, emocionāli un smagi pārdzīvo, ja ikdienā viņiem tomēr nākas sastapties ar gluži pretēja rakstura cilvēkiem. Konflikta gadījumos ne vienmēr ir uzvarētāji. Pirmās dekādes Mežāži nav agresīvi, tāpēc reizēm viņiem var pietrūkt vajadzīgā ķēriena, lai īstenotu savus nodomus. Toties labi prot piemēroties apstākļiem. Otrās dekādes Mežāžu raksturojums Tie jubilāri, kuri dzimuši laikā no 31. decembra līdz 9. janvārim, skaitās otrās dekādes Mežāži. Otrās dekādes Mežāži ir enerģiski, aktīvi, uzņēmīgi, ar konstruktīvām spējām. Reizēm nespēj savu pāri plūstošo enerģiju ievirzīt pareizajā gultnē. Var būt raksturīga tieksme ķildoties, ieslīgt pretrunās, nav izslēgti dusmu uzplūdi, pat agresija. Nemēdz apstāties šķēršļu priekšā, ja paklūp, ceļas un atkal iet uz mērķi. Labi saskata dzīves īstenību, ir praktiski, labi strādā. Nelaime tā, ka reizēm stāda pārāk augstus mērķus. Svarīgi saglabāt garīgo un fizisko līdzsvaru. Daudz jāvingro, jāuzturas svaigā gaisā. Trešās dekādes Mežāžu raksturojums Tie jubilāri, kuri dzimuši laikā no 10. - 20. janvārim, skaitās trešās dekādes Mežāži. Un tas nozīmē, ka viņi varētu būt samērā ambiciozi, godkārīgi. Labprāt dzīvē ieņem augstu amatu, strādā labi apmaksātu darbu, tomēr viņiem ļoti svarīgi panākt to visu godīgā ceļā. Šie cilvēki ir cēli un ideālistiski noskaņoti. Gūdami labumu sev, neaizmirsīs arī par citiem. Kaut arī viņu gara spēks ir liels, tomēr viņiem šad tad nepieciešamas uzslavas, pēc kuru saņemšanas viņi varētu kļūt vēl cēlsirdīgāki. Trešās dekādes Mežāži ir patstāvīgi, patmīlīgi, praktiski un izturīgi. Attiecībā pret sievietēm varētu būt samērā prasīgi. Reizēm piedzīvo vilšanos personiskajā dzīvē, jo pārāk tiecas uz pilnību.

Vai piekrītat?
18.04.2015 18:12 |
 
Reitings 524
Reģ: 09.04.2015
Pazisut loti dauz mezazus (gan sievietes, gan viriesu) Varu teikt ka man ka zivij ar mezaziem ir diezgan laba saderiba. Vini ir diezgan lieli sabiedribas cilveki,bet taja pat laika diezgan izteikti attiecibu cilveki. Ta teikt gribesies gan biezi atpusties, gan vienmer otru pusiti blakus. Loti jautri, komunikabli, dzivespriecigi, medz but originali.Esmu ieverojis ka meitenem-mezaziem jau agra vecuma ir izveidojusas nopietnas attiecibas, vai piedzimis sikais.
18.04.2015 18:21 |
 
Reitings 99
Reģ: 17.11.2009
Pati esmu pirmās dekādes mežāze,varu teikt,ka manī ir visu triju dekāžu īpašības(ne jau visas)Mežāži ir attiecību cilvēki,protams,ar augstām prasībām,un ja nav tas ko grib,tad labāk viens,nekā samierināties ar to ko negrib..
Ļoti patīk kontrolēt situāciju un būt "Priekšniekiem"
Bet par zināmajiem mežāžu vīriešiem varu teikt,ka daudzi ir vieni,jo nespēj atrast savu ideālu(kuram pavisam noteikti ir jābūt tuvu ideālam),bet tie,kuri ir attiecībās grib ņemt virsroku pār partneri.
18.04.2015 18:26 |
 
Reitings 423
Reģ: 04.05.2011
Pēc šī raksturojuma esmu trešās dekādes mežāzis un mans raksturojums ir diezgan precīzs. Mežāži ir forši:-P Vienīgais, mēs varam būt ļoti noslēgti un noslēpumaini (lai gan ir arī ļoti sabiedriski šīs zīmes pārstāvji).. un ja kaut ko pārdzīvojam, tad reti kad izrādam ārēji.
18.04.2015 18:27 |
 
10 gadi
Reitings 1396
Reģ: 18.03.2012
Mans vīrs ir pirmās dekādes mežāzis.Viss pilnībā atbilst, grūti atrast labsirdīgāku cilvēku!Mežāži, kā tādi, ir ļoti nopietni cilvēki, tu zināsi, ka vienmēr vari uz viņu paļauties, atrasta izeja no jebkuriem sarežģījumiem.Godkārīgi, bet negrib to atzīt.
Cik pazīstu janvāra mežāžus-lieli aprēķinātāji, piemīt zināma viltība savu mērķu sasniegšanai.Tas, ka dzīvē nemitīgi tiecas pēc saviem sapņiem, ir fakts.Tādēļ mēdz būt arī diezgan lieli egoisti, tomēr tas ir maināms, ja pie sāniem ir īstais cilvēks.Par mežāžiem varētu teikt, ka ir cīņa ar vējdzirnavām.Var jau būt, ka tas ragu dēļ.:D
Man daudz apkārt mežāžu, tādēļ varu dalīties ar saviem novērojumiem.:D
18.04.2015 19:51 |
 
Reitings 433
Reģ: 20.08.2013
es ar pusi esam mežāži, rupji sakot es esmu aktīvais mežāzis, viņš ir mierīgais!
ja es varu ar visiem atrast kontaktu tad viņām tas klibo viņam ir viņa maza pasaulīte ar mazu draugu loku! ;)
18.04.2015 20:03 |
 
Reitings 2746
Reģ: 03.02.2015
Esmu sieviete mezaze un teiksu, ka man ir no visam tam dekademgandriz viss atbilst,
18.04.2015 20:15 |
 
Reitings 1542
Reģ: 14.07.2011
Es esmu mežāzis :) No meiteņu raksturojumiem, šis ir precīzi -

Mežāži ir forši :-P Vienīgais, mēs varam būt ļoti noslēgti un noslēpumaini (lai gan ir arī ļoti sabiedriski šīs zīmes pārstāvji).. un ja kaut ko pārdzīvojam, tad reti kad izrādam ārēji.


Šis pilnīgi garām, bet es neesmu pirmās dekādes, esmu trešās, varbūt tāpēc nesakrīt -

Mežāži ir attiecību cilvēki,protams,ar augstām prasībām,un ja nav tas ko grib,tad labāk viens,nekā samierināties ar to ko negrib..
Ļoti patīk kontrolēt situāciju un būt "Priekšniekiem"


Es neesmu mežāzis, kas pametīs katru draugu tikai tāpēc, ka neatbilst manām "augstajām prasībām" :D Es būšu ar vienu un mēs kopā augsim, mainīsimies un veidosim savas attiecības.
Man nav grūti piekāpties mīļotajam cilvēkam - tāpat prātā zinu, ka man ir taisnība (bet vīrietim jau tas nav jāzina, haha :D)
Par kontrolētāju sevi nenosaukšu, jo man patīk būt smalkai, sievišķīgai, aiz sava lielā vīrieša, kurš izvēlēsies uz kādu restorānu mani vedīs, kādu mašīnu pirks, utt. :D Man būs labi, ja viņam pašam patiks un pats būs izrādījis savu vīrišķību izvēloties. Ed ļaušu cilvēkam pašam veidot savu dzīvi, bet ja, nu, tomēr kādreiz būs nepieciešama mana palīdzība, es nekad neatteikšu un ar lielāko prieku metīšos iekšā cita cilvēka problēmu risināšanā. To arī pierāda šis teikums

Mežāži, kā tādi, ir ļoti nopietni cilvēki, tu zināsi, ka vienmēr vari uz viņu paļauties, atrasta izeja no jebkuriem sarežģījumiem.


Par šo -

Cik pazīstu janvāra mežāžus-lieli aprēķinātāji, piemīt zināma viltība savu mērķu sasniegšanai.Tas, ka dzīvē nemitīgi tiecas pēc saviem sapņiem, ir fakts.Tādēļ mēdz būt arī diezgan lieli egoisti, tomēr tas ir maināms, ja pie sāniem ir īstais cilvēks.


Nu...ir tā, ka es patiešām esmu viltīga savu mērķu sasniegšanai, bet man tas nenākas viegli. :D Vienmēr pārbaudu vai kādam dēļ tā nenāksies ciest un ja nāksies, tad atkāpjos no savas viltīgās domas. :D
18.04.2015 20:15 |
 
Reitings 935
Reģ: 20.02.2015
Kas te visām ir ar tām saderībām?
Ieguglējiet - horoskopu saderības.
18.04.2015 20:17 |
 
Reitings 39
Reģ: 01.04.2015
esmu zivtiņa un draugs otrās dekādes mežāzis un teikšu,ka saderība man ar viņu ir vislabākā no visiem cilvēkiem ko pazīstu :-) sākumā, kad bijām tikai draugi tad viss bija viegli, nepiespiesta komunikācija, viss notika pats no sevis, un tā tas ir arī tagad, burtiski vispār nestrīdamies, viens otru saprotam un spējam nomierināt un likt atslābt (domāju,ka tādēļ arī ļoti maz strīdu). ļoti viegli mums kopā, kaut kā saprotam viens otru vispār citā apziņas līmenī, jūtos apgaroti un burvīgi kopā ar savu mežāzi(l)
18.04.2015 20:18 |
 
Reitings 2746
Reģ: 03.02.2015
Par to kontrolet situaciku un but prieksniekam mans saka, ka 100% par mani un mazais ari skiet ir parmantojis so ipasibu :D
18.04.2015 20:19 |
 
Reitings 408
Reģ: 07.07.2014
Esmu lauva un man atbilst visi 12 horoskopi.

Man uz galda stām līmes tūbiņa un uz tās rakstīts "classic". Kāda iespējamība? Es es esmu klasisks.

Un vel es nelasu pareģojumus savai zodiaka zīmei. Lasu visus pārējos. Līdz šīm visi pareģojumi bija pareizi.
18.04.2015 20:21 |
 
Reitings 85
Reģ: 09.02.2015
ES esmu - ZIVS
Viņš - trešās dekādes MEŽĀZIS!

NU saskanēt, saskant (kopā 8 gadi), tikai bieži viņš nesaprot manu emocionalitāti. Abi esam viens otram labākie draugi!! un otrās pusites! Mežāzis reti kad piekāpsies, vnm grib lai viņam ir tasinība. Mēs ar draugu , ja sstrīdamies, tad neviens nevar spert pirmo soli, abi lepni esam. (jo man tas spīts no Auna zīmes, jo esmu pēdējās dienas zivs, ta sākas auni). Mežāzim nepatīk atzīt, ka viņš ir vainīgs. Bet tā mežāzis ir ģimenisks cilvēks! Mums saskan!
18.04.2015 20:25 |
 
Reitings 39
Reģ: 01.04.2015
tikai bieži viņš nesaprot manu emocionalitāti


šis gan, bet manējais ragainis cenšas, dažreiz jautā vai visas tādas emocionālas :-D(l)
18.04.2015 20:56 |
 
10 gadi
Reitings 8191
Reģ: 01.11.2009
Mēs abi mežāži. Es pirmās dekādes, viņš trešās. Atbilst diezgan ļoti, šķiet, ka šim tekstam pat kaut kur vēl ir turpinājums sīkāk par mīlas dzīvi utt..
Fufelis vai nav fufelis, sava daļa taisnības tur mistiski atrodas. :D Mežāži uz vecumu paliek skaistāki!
18.04.2015 21:11 |
 
Reitings 39
Reģ: 01.04.2015
Mežāži uz vecumu paliek skaistāki!


so true
18.04.2015 21:18 |
 
Reitings 7682
Reģ: 31.01.2013
Mezazi ir sturgalvigi mezoni kuriem rup tikai iedzersanas pie bedu braliem. Sievietei vinja acis vertiba maza, kazokus nedavina, ved tik uz vietejo kabuuzi est desmaizes uzdzerot piparmetru teju/bez cukura.
Smuligi, sliktu stila izjutu, tacu redzet vinjus d&g saulenes ir norma. Kedas vai plikas kajas, neko citu neatzist.


Taa bus labi?!
18.04.2015 22:45 |
 
Reitings 64
Reģ: 08.03.2015
Labi uzrakstīts, Beibe.Marta! :-D Super! :-D
18.04.2015 22:58 |
 
Reitings 524
Reģ: 09.04.2015
Ja kada sieviete velas zinat kadi ir mezazi, shis izskaka visu:

18.04.2015 23:31 |
 
Reitings 1542
Reģ: 14.07.2011
Šis arī :)

18.04.2015 23:48 |
 
Reitings 2337
Reģ: 14.07.2014
Vispār horoskopiem neticu, bet diskusijas labad - esmu skorpions, mans draugs - 1.dekādes mežāzis.
Viss ir lieliski, izņemot 1 (bet būtisku) sadaļu - mums galīgi nesapas konfliktu risināšana.

Bet kopumā, kas attiecas uz visām dzīves jomām, viens otru laužam - es viņam mācu "laist ārā", viņš man māca "turēt iekšā".
18.04.2015 23:50 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits