Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

nelaimīga mīlestība

 
Reitings 4
Reģ: 17.04.2015
Sveiki!
Tā nu dzīvē ir gadījies, ka mani pameta mīļotais puisis. Mīlēju viņu un nevarēju izturēt kaut dienu nodzīvojot bez viņa. Turklāt jau kādu laiku man pat nav ar ko pa to runāt, nav draugu vispār. Grūti kādam uzticēties vispār.
Gribēju tikai lūgt padomu, ja ir bijusi tik nelaimīga mīlestība, tagad esmu pilnīgi sagrauta, sirds asiņo un domas tik pesimistiskas, ka gribas pat vairs neko nejust, neko nedzirdēt un neko neredzēt, kā lai dzīvo tālāk? Esmu pilnīgi viena. šobrīd esmu centusies sadraudzēties, bet nekādu rezultātu, nezinu kas ir par vainu, ka nav tāda cilvēka ar kuru varētu sadraudzēties.. Kā lai rod kaut kādu dzīvesprieku? Pagaidām jau kuru dienu griesti ir visinteresantākā lieta pasaulē.. :'-(
17.04.2015 19:31 |
 
Reitings 1330
Reģ: 29.10.2014
un kad biji kopā ar to puisi tev arī citu draugu nebija? nevienas pašas draudzenes vai tamlīdzīgi?:-(
17.04.2015 19:35 |
 
Reitings 4
Reģ: 17.04.2015
cowboy girl nav tā, ka vispār nav ar ko runāt, ir cilvēki ar kuriem kontaktējos, arī tad, kad biju kopā. Bet tas bija ļoti primitīvi, par neko vairāk"kā iet, ko dari, kas jauns". Sākumā, iesaistoties attiecībās, pēc pusgada pazaudēju savas draudzenes, jo puisim nepatika, ka nepavadu tik daudz laika kopā ar viņu, tāpēc sanāca, kā sanāca. Mēģināju atjaunot kontaktus ar draudzenēm, bet nesanāca, jo tagad jau katrai savas intereses.
17.04.2015 19:38 |
 
Reitings 2804
Reģ: 07.10.2012
Turpmāk būs mācība, ka draugus pavisam novārtā nedrīkst atstāt.
Par sirdssāpēm - jāizraud, jāizsāp un ar laiku paliks vieglāk. Nav jau nekādas super-puper receptes kā to pārvarēt. Tas vienkārši ir jāizdzīvo. Dzīvesprieks jāmeklē ikdienišķās lietās, sevi uz pozitīvo ir jānoskaņo pašai. Prieks tāpat vien tevī neieleks, ja pati to bloķēsi. Domāju, ka pašlaik vienkārši neesi tam gatava, viss rādās drūmās krāsās un tas arī ir normāli.
17.04.2015 19:44 |
 
Reitings 1330
Reģ: 29.10.2014
par sirdsāpēm piekrītu mistaelee, tur nekādas receptes nav, ir vnk tās jāpārvar. un vispār jau visvieglāk arī tās pārvarēt atrodod kādu foršu nodarbošanos, kas pašai patīk, vai ari pavadot laiku ar cilvēkiem. njā man arī līdzīga problēma draudzeņu ziņā, visas dzīvo savu dzīvi, labākā draudzene citā valstī, citām vnk nav laika vai pareizāk sakot gribēšana kopīgi pavadīt laiku kā agrāk.. :-(
17.04.2015 19:50 |
 
Reitings 4
Reģ: 17.04.2015
Tā depresija ir mani novedusi līdz ārkārtas stāvoklim, un , man šķiet, vairs nekas labs ar mani vienkārši nevar notikt, rodas sajūta, ka nav vērts dzīvot, jo nav priekš kā. Apzinos to, ka bijušais šobrīd noteikti pavada laiku ar citu meiteni, kaut gan pirms nedēļas vēl apgalvoja ,ka mīl mani. Viens strīd par maznozīmīgu lietu, un viss. Un ir tik ļoti sāpīgi, ka zini, ka varētu visu mainīt, bet nevar.
Varbūt esat mēģinājušas aizbraukt prom? Tas palīdz?
17.04.2015 19:56 |
 
Reitings 1330
Reģ: 29.10.2014
esmu prom. man nepalīdz, jo gribu atpakaļ, un šeit esmu vel lielākā depresijā.
17.04.2015 19:57 |
 
Reitings 4
Reģ: 17.04.2015
Un pats briesmīgākais ir tad, ja principā redzi viņu katru dienu. Ir grūti noturēties un neuzrakstīt kādu atvainošanās pilnu vēstuli, bet tas nepalīdz.
17.04.2015 20:06 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits