apakšveļu reklāma

 
Reitings 138
Reģ: 08.02.2015


Kā jums tāda apakšveļas reklāma? Atbalstāt vai nē, man nepatīk.
14.04.2015 16:53 |
 
Reitings 674
Reģ: 13.10.2013
labāk ir slaidai meitenei teikt, ka viņa ir kaulu maiss nekā resnai pateikt, lai pasporto ?
cilvēki, kur normas ??????
14.04.2015 19:16 |
 
Reitings 17203
Reģ: 08.05.2010
Viegli ietekmējamiem cilvēkiem vispār nav viegla dzīve.


Ja tevi jau ietekmē no ļoti agra vecuma tad kas tad tur cits atliek kā tikt ietekmētam? ko tad tas 10 -12 gadīgais bērns var pateikt lai ko mainītu?

Lai jau bērni paši izvēlas kādi grib būt, vecāki var censties to ietekmēt kaut kādos pozitīvos veidos, bet nevajadzētu to darīt tā kā jau minēju. Tad jau drīzāk piedāvāt bērnam iet uz dejošanām vai biežāk sarīkot kaut kādas aktivitātes ģimenes kopējas. Nu ir tik daudzi veidi kā audzināt, bet sodīt tā ka aizslēdz visu piekļuvi ēdienam kā tādam un savu bērnu mērdēt badā līdz vēlam vakaram ar nav normāli.
14.04.2015 19:18 |
 
Reitings 11162
Reģ: 28.11.2014
wee, tu tikai neapvainojies, bet tu tiešām domā,ka tavs izskats atbilst visiem mūsdienu skaistuma noteikumiem?


Nop! Man ir laiks līdz vasarai , vai arī sedēšu mājās.
14.04.2015 19:19 |
 
Reitings 2152
Reģ: 08.05.2014
Tu savu meitu sauktu par resnu, ja vinja izskatiitos kaa meitenes bildees?

Man ir draudzene, kura ir tievāka un garāka par mani, taču katru reizi, kad gāju pie viņas uz mājām, viņas mamma (psiholoģe pēc izglītības!) skaļi kaunināja viņu, ka ir resna, lai paskatoties uz mani, kāda es viņai tieva draudzene, kāpēc viņa nevarētu būt tāda. Joprojām nesaprotu, vai viņas māte pasauli redz pavisam citādi, jo es skaidri zinu, ka gan apkārtmēros, gan svarā man visa bija un ir vairāk. Rezultāts? Meitenei periodiski neēšanas posmi, kas iet roku rokā ar galvassāpēm, regulāru slimošanu utt.

Lasot cosmo viedokļus, vispār esmu nonākusi pie secinājuma, ka esmu ļoti vienaldzīga būtne un man pilnīgi viss liekas normāls :D Meitenes bildē liekas skaistas, nevaru arī piekrist, ka parasti skeleti reklamē apakšveļu, jo es esmu novērojusi vairāk tieši sportiskus augumus (piemēram, Candice Swanepoel, neņemos latviskot vārdu). Pati 100% zinu, kāda sev patīku un kāda gribu būt, bet neesmu naska uz apkārtējo nosodīšanu, kamēr pat uz aci nevar noteikt, ka tas vairs nav veselīgi (gan pazemināts, gan paaugstināts svars).
14.04.2015 19:20 |
 
Reitings 17203
Reģ: 08.05.2010
labāk ir slaidai meitenei teikt, ka viņa ir kaulu maiss nekā resnai pateikt, lai pasporto ?


Absurds. .

vispār, labāk runājot par izskatu un svaru paturēt muti ciet. Nevajag teikt neko ja vien tas pats cilvēks neuzsāk to sarunu.

Man ar ir žēl piemēram tās smalkās tievās meitenes kuras grib dabūt klāt pāris kg, bet viņām tas vienkārši neiznāk, bet tāpēc es neiešu viņām teikt ka viņas ir kaulu kambari.
14.04.2015 19:20 |
 
Reitings 11429
Reģ: 02.07.2013
wee, nu es šeit nerunāju tikai par figūru. Mūsdienās skaistums skaitās - skaisti ,sakopti mati, skaisti,balti zobi, ideāls iedegums, gluda āda, perfektas uzacis, sakopti nagi un tā.
14.04.2015 19:22 |
 
Reitings 1311
Reģ: 16.01.2015
Defekts ir tad,kad nav kaajas. Meele nepagriezhas lielako dalju saukt par defektivaam. Wee, tev tie kompleksi pedeja laikaa shausmigi lien laukaa..
14.04.2015 19:22 |
 
Reitings 674
Reģ: 13.10.2013
Miss Joker , es vienmēr esmu jutusies lepna ar savu slaido augumu, taču man vēmiens nāk, ka kkādas bumbas man pārmet, ka esmu pārāk tieva. Un pašas te visu laiku maļat par kaulu kambariem, tad varbūt pašām paklusēt, ja nemākat pieklājīgi izteikties ?
14.04.2015 19:23 |
 
Reitings 9169
Reģ: 23.02.2012
Manupraat, visnegliitaakaa lieta ir paarmeeru liela apseestiiba ar savu izskatu. Tad jau labaak ir taa pati riepinja, nekaa iecikleejusies sieviete, kura neraadaas no maajas aaraa deelj liekajiem 2kg. Meitenes bildee izskataas ar svaru normas robezjaas peec BMI standartiem.
14.04.2015 19:24 |
 
Reitings 674
Reģ: 13.10.2013
14.04.2015 19:25 |
 
Reitings 9998
Reģ: 19.11.2014
Es arī meitenes nesauktu par resnām počkām. Ja viņām tā ir okey, tad man tikai prieks par viņām. Es skatos tikai uz sevi, nesatrauc mani arī citu celulīts, dzeltenie zobi vai nesmukās uzacis.
14.04.2015 19:26 |
 
Reitings 17203
Reģ: 08.05.2010
Kate40

Šāda attieksme ir no abām pusēm, gan tievās apceļ resnās, gan resnās apceļ tievās, bet realitātē tam visam apakšā ir kompleksi par paša izskatu.

Es esmu apaļīga, man ir ļoti tieva draudzene kura tiešām man saka ka gribētu labāk būt kā es, es atkal smejos ka gribētu būt tuvāk kā viņa. Vienu reizi viņa man past;astija ka čalis viņai rupji pateicis ka suņiem tik patīk kauli, goda vārds man tādam vecim pa purnu gribējās iedot jo kas viņam par daļu gar to otra cilvēka svaru.

Visi cilvēki ir skaisti un ir jāpieņem tādi kādi ir! Ja cilvēkam kaut kas nepatīk manā ķermenī un viņš jūt velmi to man pateikt tad es to tiešām ar norakstu un to ka viņš pats par sevi nav pārliecināts, jo cilvēks kurš ir apmierināts pilnībā ar sevi un laimīgs par dzīvi neies bojāt citiem dzīvi.
Un tā vietā lai es apvainotos ka mani aizskar es pasmejos pasaku ka jā ir savi liekie kg, bet man tas patīk! Un ja kādam citam tas nepatīk, neviens nespiež viņam uzturēties manā sabiedrībā.

Tā pat man bija saskaršanās ar čali kurš baigi mani gribēja gultā ievilkt, cik tur ilgi man plijās klāt, pat gultā jau bija dabūjis reiz, bet tikai bez seksa vai vispār kā seksuāla, vienkārši sanāca tā ka nakšņojam vienā istabā. . protams tad jau visu varēja just ka iekāre ir un nabags centās ar lai pierunātu mani.. Bet es atteicos jo es tā nemaz ar kuru katru neņemos. Nepagāja ne mēnesis pēc tā ka čalis sāka pazīstamai teikt par to ka lūk man resna pakaļa un es vispār resna utt. bet vot iepriekš gan nez kāpēc nekas tāds netika teikts :D Tas ar ko pasaka par cilvēku :D
14.04.2015 19:31 |
 
Reitings 226
Reģ: 22.12.2014
Kate, es tev parādīšu bildi, kur labāk var saskatīt, ka viņas ierindojas pie normal. Pat ne highest normal. :-)

14.04.2015 19:33 |
 
Reitings 674
Reģ: 13.10.2013
unicorn. , ū, izvēlējies vienu no retajām bildēm, kas atbilst apaļumiem ? :D

Miss Joker , es nelienu citu dzīvē , kamēr kāds nesāk līst manā ar apvainojumiem. Personīgi, man šķiet zemiski kādu nosaukt par resnu vai kaulainu, taču mēdzu ātri apvainoties un tad varu pateikt dažādus nesmukumus.

Nu ir šīs dāmas korpulentas, taču , kas dzīvē mainās citiem ?
14.04.2015 19:41 |
 
Reitings 4617
Reģ: 02.06.2012
Meitenēm nav ne vainas, kaut gan pati jūtos labāk ar nedaudz slaidākām aprisēm.
Vispār nepievēršu uzmanību citu cilvēku figūrām, meitenes zilajā peldkostīmā harismātiskais smaids simtkārt atsver figūras (diskutablās) nepilnības.

Vispār jau apakšveļu modeles lielākoties ir formīgākas par mēles modelēm, kā piemēram, Irina Shyk-lūk tādas figūras tips ir manā gaumē

Bet kā jau Krista minēja, pārlieka ieciklēšanās uz formu neko labu par personību neliecina.
14.04.2015 19:42 |
 
Reitings 226
Reģ: 22.12.2014
Šī bija pirmā, tavējā tālāk. Palaidi garām? :D lai paliek, whatever.
14.04.2015 19:43 |
 
Reitings 17203
Reģ: 08.05.2010
Tā vietā lai kādam ar vārdiem pateiktu ka viņš ir resns/pārāk tievs labāk paturiet savas domas pie sevis un ja tiešām gribās gandarījumu tad galvā vienkārši papriecājaties par to ka jūs izskatāties labāk nekā tas otrs cilvēks :D
14.04.2015 19:43 |
 
Reitings 9169
Reģ: 23.02.2012
Taas daamas nav korpulentas, ja vinjaam buutu mazaaks kruushu izmeers, tad buutu pavisam cits skats. Nav arii vinjaam BMI lielaaks par 26, to varu teikt no savas pieredzes un es esmu sveerusi un redzeejusi pietiekami daudz pusplikus cilveekus.
14.04.2015 19:43 |
 
Reitings 11162
Reģ: 28.11.2014
wee, nu es šeit nerunāju tikai par figūru. Mūsdienās skaistums skaitās - skaisti ,sakopti mati, skaisti,balti zobi, ideāls iedegums, gluda āda, perfektas uzacis, sakopti nagi un tā.



nu es jau atbildēju ... ;)
14.04.2015 19:48 |
 
Reitings 278
Reģ: 08.12.2014
Par unicorn ielikto BMI bildi - tā nav, ka ja ir zemāk, tad uzreiz anoreksija. Man BMI ir 16,3, neizskatos pēc anoreksijas slimnieces un tāda arī neesmu bijusi un neesmu :D
Par tēmu - pašai tādi augumi nepatīk, par resnām nosaukt nevar, bet ir tādas fūres. Neteiktu, ka arī apakšveļas modeles ir slimīgi tievas - slaidas, skaistas, sportiskas. Šīs par slaidām nosaukt nevar, kājas ir kā ir. Bet nu tas man personīgi nepatīk. Un es nekad neesmu dzirdējusi, ka kādai saka, ka meitene ir resna (sejā vismaz nē), bet tievajām regulāri saka ko nievājošu.
14.04.2015 19:51 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits