Vīrietis iesper sievietei ar bērnu ratiņiem, ko jūs par šo domājat?

 
Reitings 3647
Reģ: 26.12.2009
14.04.2015 01:57 |
 
Reitings 2425
Reģ: 17.02.2015
Ja rimi ir pilnīgi tukšs un ātrās kases rindā neviena nav (toties citās kasēs ir rindas), tad kapēc lai neietu. Varbūt veči nemaz nepamanīja, ka tā ir ātrā kase. Jebkurā gadījumā, 2 cilvēki priekšā ar pāris liekiem produktiem jau nu nav nekas pārdabisks, lai sāktu celt traci. Pietam, pilns grozs var būs arī ar 5 precēm.
14.04.2015 11:01 |
 
Reitings 233
Reģ: 24.09.2013
meooooww, ja māmiņa būtu krieviete, bet džeki latvieši, tad Tu aiztāvētu māmuļu, ne?????
14.04.2015 11:02 |
 
Reitings 2342
Reģ: 29.01.2009
kā tu zini, ka viņi nav līdzsvaroti? Moš normāli bijuši, bet šī pateikusi kaut ko par ģimeni utt. Rekur taču jau iekopēju, ka pati iepina "sāpīgo" krievu-latviešu tēmu iekšā, kas bija pilnīgi stulbs gājiens, protams... Iedomājies, ja tev kaut kāda stulbene (pieņemsim, ka krievvalodīga, lai visiem paliek vieglāk ap sirdi) sāktu piesieties, izteikt kaut kādus apvainojumus un vēl pēctam bļaut, lai kaut kādu valodu iemācies, tu stulbā latviete utt. Lai arī cik nosvērts cilvēks ir, visam ir savas robežas un lai izraisītu tādu agresiju, tur bez provokācijas diezvai izgājis... citādi par šo vīrieti jau sen būtu pirms tam dzirdējuši.


Līdzsvarots cilvēks rokas nepalaiž, nespļaudās pie pirmās izdevības, bet tikai galējas nepieciešamības gadījumā.

Esmu saņēmusi no krievvalodīgajiem negācijas, kas saistītas ar manu tautību, nevienam pa gūžu nesitu.
14.04.2015 11:05 |
 
Reitings 2425
Reģ: 17.02.2015
Kādā sakarā? Nevajag tagad te kaut kādu nacionālismu pīt iekšā :D es aizstāvētu to, kas mazāk vainīgs. Tā bija māmuļas pašas problēma, ka viņa naudu kurināt sāka ar tik sensitīvu tēmu kā krievu - latviešu attiecības :D Nu padomā..... konflikts sākas ar to, ka veči izmantoja ātro kasi, bet te pēkšņi viņa sāk baurot, ka vecim latviešu valoda jāiemācās. Man izklausās, ka problēma bija nevis tajā, ka viņš to kasi izmantoja, bet tajā, ka viņš ir krievvalodīgais un viņai to īpaši gribējās uzsvērt.
14.04.2015 11:05 |
 
Reitings 332
Reģ: 07.04.2015
kā tu zini, ka viņi nav līdzsvaroti? Moš normāli bijuši, bet šī pateikusi kaut ko par ģimeni utt. Rekur taču jau iekopēju, ka pati iepina "sāpīgo" krievu-latviešu tēmu iekšā, kas bija pilnīgi stulbs gājiens, protams... Iedomājies, ja tev kaut kāda stulbene (pieņemsim, ka krievvalodīga, lai visiem paliek vieglāk ap sirdi) sāktu piesieties, izteikt kaut kādus apvainojumus un vēl pēctam bļaut, lai kaut kādu valodu iemācies, tu stulbā latviete utt.


Un tu domā, ka krieveļi netaisa šumu par to latvietis atļāvās nepāriet uz krievu valodu, pat pirms pāris mēnešiem biju liecinieks vienā veikalā kur sieviete gados pati uzdeva jautājumu blakus stāvošajam pircējam (atbildēja latviski) un tad sieviete sāka lekciju par stulbajie latišiem :-D

meooooww, ja māmiņa būtu krieviete, bet džeki latvieši, tad Tu aiztāvētu māmuļu, ne?????


(l) (l) (l) (l) (l)
14.04.2015 11:05 |
 
Reitings 9998
Reģ: 19.11.2014
Būs jāsāk apmeklēt sieviešu tualetes, pohuj kas rakstīts, ja kādai nepatiks spārdīšos

A, man galīgi netraucētu, ja vien nelauztos manā kabīnē un nečurātu man virsū!!!

Undiya Par savu taisnību jāpastāv pašam, neviens to Tavā vietā nedarīs.

Tad lai pastāv. Ko tad tagad taisa soc.portālos no sevis dižo varoni un cietēju? Lai kārto savas štelles un cīnās par taisnību. Man tādu problēmu kā viņai nav. Neviens vēl nav nācis mani sist veikalā.
Es taču arī speciāli nelienu parkos, dzērāju baros stāstīt kādi viņi ir bomži un ka man traucē viņu krievu valoda, lai pēc tam ietu sūdzēties par to, ka mani atštaukāja ar alus pudelēm.
14.04.2015 11:06 |
 
Reitings 2425
Reģ: 17.02.2015
Tā bija māmuļas pašas problēma, ka viņa naudu kurināt sāka


*naidu kurināt sāka
14.04.2015 11:06 |
 
Reitings 9998
Reģ: 19.11.2014
Beidziet pīt iekšā to krievu valodu. Šajā situācijā valodai ar cilvēka mentālo stāvokli nav nekāda sakara.
14.04.2015 11:06 |
 
Reitings 2425
Reģ: 17.02.2015
Beidziet pīt iekšā to krievu valodu.


+, te jau atkal aiziet tēmas pilnīga novirze par krieviem un latviešiem un bla bla bla. Pēc pašas "cietējas" teiktā, viņa pacēla šo jautājumu (kāds sakars ātrajai kasei ar to, ka viņš ir krievs?), nejau viņš. So... pašas muļķība tā bija! Nav ko tādus karsto čuru tematus jaukt iekšā konfliktos, kas vispār nav saistīti ar tautību, valodu utt.
14.04.2015 11:09 |
 
Reitings 9561
Reģ: 12.04.2009
Tieši tā, ātrās kases var nepamanīt, kā jau te bija diskusija par Maxima māmiņu kasēm, ļoti bieži tur stāv vīrieši pilniem ratiem, un kasēs kurās pieņem tikai kartes, ļoti bieži cilvēki vēlāk atčohnās ka nav kartes bet tikai skaidra nauda, tādēļ pieklājībām ir jābūt. Noteikti pati kasiere arī pateiktu, ka šī ir ātrā kase, bet varbūt māmiņa pati rupji uzsvētra ka ātrā kase un lai tinās citur. Stāvēt neviens nestāvēja klāt, sišana nav attaisnojama, ja tas ir bez iemesla, bet nosodīt kādu nezinot lietas patiesos apstākļus ir nožēlojami.
Iedomājieties, ja jūs pēc kāda incidenta ar māmiņu, pēc nejaušas atrašanās māmiņu kasē tiktu izķengāti pa visiem portāliem, lai gan puse apraksta ir safabricēts un situācija norisinājās citādi (t) Ko darītu? Kā paskaidrot kolēģiem, padotajiem ka neesi bijis tāds kretīns? Un draugiem? Kā tas izskatās?
Tas laikam modē drīz būs, ka katrus konfliktus risinās publiski noķengājoties.
14.04.2015 11:09 |
 
Reitings 233
Reģ: 24.09.2013
Man izklausās, ka problēma bija nevis tajā, ka viņš to kasi izmantoja, bet tajā, ka viņš ir krievvalodīgais un viņai to īpaši gribējās uzsvērt.


Man liekas problēma ar to ir Tev, jo no visa raksta Tu "izraki" tieši šo rindkopu. Bet kāds tur pārsteigums, neba pirmā diskusija, kur Tu krievus slavini un redzami ienīsti latviešus.

Māmiņa, protams, nav normāla. Nu kur Tu lien, ja vēl Tev bebis līdzi? Miljardiem reižu esmu padomājusi to, ko viņa pateica skaļi, bet nu kasīties ar krieviem man neienāktu prātā.

Šajā situācijā abi labi. Gan krievvalodīgais vīrietis, gan nenormālā māmiņa, kura varēja muti paturēt. Ja jau kasierei vienalga, cik tam vecim preču, kāda Tev daļa?
14.04.2015 11:13 |
 
Reitings 2152
Reģ: 08.05.2014
Domāju, ka abas puses ir vainīgas, neattaisnojot fizisko vardarbību, jo pašas jaunās māmiņas teksti ir gana indīgi, tā arī nevar. Protams, līdzsvarota cilvēka pazīme arī nav sišana citam vienalga kādos apstākļos. Tāds tādu atrada.
14.04.2015 11:17 |
 
Reitings 2425
Reģ: 17.02.2015
lady_in_pink, nu nevajag no sevis tagad pilnīgu idioti uztaisīt :D ne es slavinu krievus, ne es ienīstu latviešus :D Es slavinu to, ka konfliktos ir jārisina konfliktsituācija, nevis jājauc iekšā tēmas, kas nav vispār relatīvi saistītas ar konfliktu :D tu, protams, savā aprobežotajā paurī domā ko vēlies, bet tikpat labi tas varēja būt nēģeris un viņa varēja nobļauties, lai šis brauc atpakaļ uz savu Āfriku utt. Kapiš? Diezvai, bet nu mēģināju tev paskaidrot lietas būtību :D
14.04.2015 11:17 |
 
Reitings 8189
Reģ: 02.02.2010
pareizi sieviete dariija , ka aizraadiija. bet paardeveejas jau labaas njem taadus idiotus aatrajaa kasee. Dominas Prisma cik reizes esmu jau suudzeejusies par saadiem izgaajieniem vadiibai.
14.04.2015 11:19 |
 
Reitings 1717
Reģ: 24.05.2013
Māmiņa nopērusies ar bērnu, pārsēdējusi jēgu mājās bez pieaugušo kompānijas. Vīrs noteikti stŗādā un ir laimīgs, ka tiek ārā no mājas :-D Tad nu māmiņa tikusi vienreiz nedēļā kkur cilvēkos var izlikt savu enerģiju un izkašķēties. Laiks kašķēties un taisnību meklēt ir, bet pāris minūtes ilgāk rindā pastāvēt nav. Viņai vismaz tagad būs jauna nodarbe - skriet pa policijām un skaidrot savu taisnību. Tā ir viņas iespēja pabūt cilvēkos. Aizņemti cilvēki tādām lietām uzmanību nepievērš, ja ir pārāk daudz brīva laika, tad var kašķēties.
14.04.2015 11:20 |
 
Reitings 9998
Reģ: 19.11.2014
Viņai vismaz tagad būs jauna nodarbe - skriet pa policijām un skaidrot savu taisnību. Tā ir viņas iespēja pabūt cilvēkos. Aizņemti cilvēki tādām lietām uzmanību nepievērš, ja ir pārāk daudz brīva laika, tad var kašķēties.

+
14.04.2015 11:22 |
 
Reitings 332
Reģ: 07.04.2015
Cik saprotu meooooww drīz dosies uz UK ceru, ka arī tur viņa tomēr pamācīs augstprātīgajiem angļiem, ka viņiem ar turienes iebraucējiem un to pēcnācējiem jārunā viņu valodā (arābu, poļu, lietuviešu u.c) un runāšana angliski norāda uz sapratnes (integrācija) un cieņas trūkumu pret sarunbiedru :-D Vēlu veiksmi savas idejas popularizēt tālāk pasaulē :-D
14.04.2015 11:27 |
 
Reitings 2425
Reģ: 17.02.2015
valdnieks, bla bla bla :D neko citu no tevis nemaz negaidīju.. :D
14.04.2015 11:29 |
 
Reitings 7827
Reģ: 17.05.2012
Stāsts atgādināja vienu no cosmo lietotājām :D
Veči debili, sist nevajadzēja, ceru, ka saņems sodu. Sieviete - dura.
14.04.2015 11:35 |
 
Reitings 3922
Reģ: 06.03.2011
Tautībai ar to ir tik pat liels sakars kā tam kāds ir abu konfliktējošo pušu vecums, dzimums un stāvoklis. Tās ir raksturojošās pazīmes pēc kurām tiek definēts kādu personu meklējam. Ja sieviete savā facebook apcerējumā būtu minējusi vien to, ka tas ir vīrietis meklēšana būtu krietni ilgāka. Tas, ka viņš ir vīrietis - krievvalodīgais, ap 35-40 gadu vecumu, aptuveni 1,85m, tumšiem matiem, zilām acīm - krietni sašaurina meklēšanā iesaistīto loku nekā teksts - tas vienkārši bija vīrietis. Bet šeit nereti vispirms mīl bļaut un tikai tad, varbūt kaut kad, sākt racionāli pieiet lietām.
14.04.2015 11:53 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits