Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

nezinu kā rīkoties

 
Reitings 1
Reģ: 10.04.2015
Sveikas, tātad man vēl nav bijušas nopietnas attiecības un nekāda flirtētāja arī neesmu un man ir 19 gadu, tādēļ mīļās dāmas, lūdzu dodiet kādu padomu. Manā skolā mācās kāds puisis, kurš man ļoti ir iepaticies, viņš ir mākslinieks un arī es esmu ieinteresēta šajā jomā. Kāda skolas ballē, mēs runājām ,bet abi bijām dzēruši, tādēļ tad viss bija vienkāršāk, bet iespējams viņš pat neatceras mani. Es esmu no tām kautrīgajām, un īsti nezinu kā, lai iesāku sarunu ar viņu, vai vispār kā pievērst viņa uzmanību. !?:-/
10.04.2015 23:57 |
 
Reitings 16391
Reģ: 09.10.2011
Kas viņš ir par mākslinieku? Varbūt vai palūgt no viņa kādu padomu interesējošā jomā.. tādējādi būs vismaz kaut kāds kontakts.. uzmanība :)
11.04.2015 00:00 |
 
Reitings 2425
Reģ: 17.02.2015
Nez, ja baigi kautrējies dzīvajā runāt, vienmēr ir facebook! Uzraksti kaut ko, uzjautā kaut ko par mākslu vai skolu vai ko jūs tur runājāt... tad sāc jau novirzīties no tēmas un tad bla bla bla, un varbūt sarunāsiet kādu randiņu jau :D Varbūt atrodi kādu izstādi vai kaut ko saistītu ar jūsu interesēm un pajautā vai viņs nevēlas sastādīt kompāniju, jo neviens no taviem draugiem "netiek" :D
11.04.2015 00:02 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits