Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Lūdzu, rekomendējiet SPA (Rīgā)

 
Reitings 951
Reģ: 16.12.2014
Sveiciens!
Man nepieciešams iegādāties dāvanu karti kolēģei uz kādu SPA. Viens no priekšnosacījumiem ir budžets - dāvanu karteis iegādei atvēlēti 30EUR.

Tāpat interesētu arī, lai cenas SPA nebūtu astronomiskas (jeb precīzāk - nesamērīgas ar dāvanu kartes vērtību, lai nav tā, ka dāvanas saņēmējai vēl divtik pašai jāpiemaksā) un piedāvājumā būtu kas vairāk par 5*5m baseinu ar kaskādi un apšaubāmas tīrības džakuzi - kādas procedūras sejai, ķermenim, masāžas, aromterapija - lai dāvanas saņēmējai ir no ka izvēlēties.

Tātad - meklēju ieteikumus. Pati šobrīd esmu noskatījusi SPA Debess (Jēkaba kazarmās), bet varbūt kāda var rekomendēt kaut ko jauku cituviet, jo es pati neesmu liela SPA apmeklētāja :)

Paldies jau iepriekš!
09.04.2015 15:27 |
 
Reitings 15092
Reģ: 29.01.2009
Ja interesē tieši spa masāžas (baseina nav), tad iesaku "Sajūtu rituāli" Teikā.
09.04.2015 15:32 |
 
Reitings 2425
Reģ: 17.02.2015
nu, pa 30€ baseinu un tādu buržuju + masāžu vēl, man nav ne jausmas kur var dabūt :D

man patīk verdant eco spa un espa, bet ar 30€ tur nekam īsti nepietiks.
09.04.2015 15:34 |
 
Reitings 951
Reģ: 16.12.2014
meooooww, es rakstīju
lai nav tā, ka dāvanas saņēmējai vēl divtik pašai jāpiemaksā
:) Tas nozīmē, ka īsti nederēs tie varianti, kad elementārākā sejas procedūra maksā 70 EUR un viss pārējais jau uz augšu, bet tas nenozīmē, ka jāiekļaujas tajos 30 EUR, nebūt ne! Par to nemaz nebija runas.

Saproti? :) Ja es saņemu dāvanu katri, tad lielāks prieks ir, ja es varu to izmantot neiedzīvojoties pamatīgā robā budžetā. respektīvi, ja es nevaru atļauties vakariņas Vincentā pēc noklusējuma, tad es īsti nepriecāšos par davanu karti Vincentā 10 EUR vērtībā :)
09.04.2015 15:40 |
 
Reitings 951
Reģ: 16.12.2014
Paldies, Zakjis*, nebiju par šādu vietu dzirdējusi, bet izskatās interesanti un cenas šeit tieši ir pieņemamā kategorijā. :)
09.04.2015 15:41 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits