Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Datorkrēsls

 
Reitings 15
Reģ: 24.11.2014
Sveiki! Meklēju datokrēslu, ērtu sēdēšanai, jo pie tā tiek pavadīts daudz laika.
Varbūt kādai/kādam ir kāds, ko nelieto, normālā stāvoklī. Nopirkšu lietotu cenā līdz 25euro.
08.04.2015 19:38 |
 
Reitings 17203
Reģ: 08.05.2010
https://www.ss.lv/msg/lv/home-stuff/furniture-interior/chairs/feccn.html
Šis izskatās labs, bet nezinu vai ir piemērots pie datora sēdēšanas un vai ir ērts :D Cena ar mazliet lielāka, bet viņš tak mazlietots.
08.04.2015 19:44 |
 
Reitings 150
Reģ: 23.03.2012
 
Reitings 7408
Reģ: 06.05.2013
Kas kuram ērts.
Mani tracina ādas vai tās imitācijas krēsli, jo ilgstoši tādā sēžot, gribi negribi, svīst mugura.
Mani tracina tie krēsli, kuri šūpojas, bet bet nefiksējas. Ir forši pašūpoties pa reizei, bet es negribu nolīgoties pie katras kustības.
Mani tracina tie krēsli, kuriem nav maināms roku balstu augstums. Atkarībā no tā, ko daru, man šis augstums nepieciešams dažāds.
Noteikti neinteresē krēsli ar plastmasas riteņiem. Tie lūzt nenormāli ātri.

Tā ir man. Kas interesē Tevi?

Pie kam, es padomātu par normāla jauna krēsla iegādi. Tādu mēbeli nepērk katru mēnesi, tāpēc uz vairākiem gadiem tie 100€ nav nekas traģisks.

Varbūtība, ka kāds pārdod lietotu krēslu, lai gan tas ir labs, ir izcili maza, bet par Jysk mēbeļu kvalitāti es pat runāt negribu.
09.04.2015 09:14 |
 
Reitings 7497
Reģ: 29.01.2009
Tas Jysk Greg krēsls ir kaut kas briesmīgs!!

Ka es tiku pie foršā datorkrēsla - tas ir nopirkts Parex bankas mēbeļu izpārdošanā (tāpat kā galds). Ļoti labs.

Var pameklēt kādās zvierumebeles.lv vai tml vietā - tur lielāka iespēja nopirkt normālu krēslu, nekā Jysk.
09.04.2015 09:18 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits