vai tiešām??? it kā esot vīrieša nostāja!

 
Reitings 1396
Reģ: 22.05.2014
Šodien dzirdēju tādu vīrieša nostāju:

"nav vīriešu, kuri nekrapj, ir tikai tādi kuri krāpj un tiek pieķerti un tādi, kuri krāpj, bet nekad netiek pieķerti"

Varam padiskutēt par šo tēmu, tiešām nomāc doma vai tad ir tik skumji??? Es domāju, ka ja ir viena mīļotā sieviete tad vīrietis nekraps nekāda gadījumā, bet protams uz manu šo domu bija pretarguments, ka vīrietis mīlēs bet nespesot nekrapt ar citu.. Kas tas par muļķībām?? :-/
06.04.2015 18:48 |
 
Reitings 9169
Reģ: 23.02.2012
Kaut ko taadu apgalvot ir tas pats kas pazinjot ka pilniibaa visiem cilveekiem vismiiljaakais saldeejums ir saldeejums ar pistaaciju garshu. Vienam garsho zemenju, citam garsho shokolaades un treshajam vispaar saldeejums negarsho. Taapat kaa ir sievietes, kuras nekraapj, ir arii viirieshi kuri nekraapj. Kaads buus uzticiigs visaas attieciibaas, bet nespees nodziivot ar vienu partneri visu muuzju, cits buus kopaa ar pamatskolas miilu liidz kapa malai, bet ik pa laikam pasljuuks pa kreisi, veel kaads buus uzticiigs tikai savai otrajai pusiitei. Straadaajot slimniicaa, ir naacies parunaaties ar cilveekiem uz naaves gultas (un tie parasti nemelo, vinji veelaas izkratiit sirdi). Ir arii dzirdeeti staasti, ka viirietis pat nav paskatiijies uz citu sievieshu pusi muuzja garumaa. Visvairaak tracina stereotipi kuri saakaas ar visi viirieshi, visas sievietes utt. Taapat kaa mees atskjiramies vizuaali, arii mees atskjiramies ieksheeji. Katram savi tarakaani galvaa.
07.04.2015 00:55 |
 
Reitings 11996
Reģ: 15.03.2013
Piekrītu tām, kuras saka, ka tas nevar būt attiecināms uz visiem. Cits jautājums, kādas tad ir tās mūsu pašu otrās pusītes... Vai uzticamies pilnībā viņu solījumiem?...
07.04.2015 03:18 |
 
Reitings 76
Reģ: 29.04.2014
Neesmu nekad krāpis un nekad netaisos to darīt. Ja vīrietis ir spējīgs krāpt savu sievieti, acīmredzot, viņa viņam nav svarīga. Pie tam ir teiciens - Nedari otram to, kas pašam nepatīk.
07.04.2015 10:57 |
 
Reitings 264
Reģ: 21.11.2013
Ticu, ka mēs visi krāpjam otru ( tas, kā un cik bieži un kāda iemesla mudināti, tas jau ir cits jautājums).

Svarīgi ir tas, kā krāpšana ietekmē attiecības.
Mans viedoklis, ja kāda no pusēm māk to izdarīt tā , lai otrs to nemana un nezina, tad lai. Ir reizes, kad tas ģimenei ienes tikai pozitīvo.

Tas, ko nezinam, tas nesāpina, turklāt ...ir vajadzīgas reizes pārdomām nolaist tvaiku un ieraudzit ģimeni ar citām acīm.
07.04.2015 10:58 |
 
Reitings 10
Reģ: 28.01.2015
Nepiektitīšu,ka visi vīrieši ir krāpēji.Nodzīvoju 6 gadus attiecības un nereizi nekrāpu,kaut arī bija iespējas to izdarīt.Un mans labākais draugs,kurš no malas izkatās tads,kurš noteikti varētu slīdēt pa kreisi man ir atdzinis,ka nekad to nav darījis.Bet par savu bijušo pēc šķiršanās dzirdēju visādus brīnumus.Pazīstu gan vīriešus,gan sievietes kas krāpj.Tāka abi dzimumi vienā maisā bāžami;-)
07.04.2015 11:24 |
 
Reitings 9998
Reģ: 19.11.2014
Jā, jā. Bet cosmo sieivetes var tikai sūkāt un cerēt, jo pašas neko pa dzīvi nedara.

Patīkamāk, daudz vairāk brīvā laika. :-P
Tev gan nesūkā, jo noteikti pārgurusi raujoties pa divām darba vietām, tevi uzturot.

Ticu, ka mēs visi krāpjam otru ( tas, kā un cik bieži un kāda iemesla mudināti, tas jau ir cits jautājums).


Labāk nelieto tādus vispārinājums. Man nekad prātā neienāktu otram aiz muguras shēmas taisīt. Uzskatu to par totālu necieņu pret otru cilvēku, attiecībām, galvenokārt - pret sevi pašu.

Tas, ko nezinam, tas nesāpina, turklāt ...ir vajadzīgas reizes pārdomām nolaist tvaiku un ieraudzit ģimeni ar citām acīm.


Var redzēt, ka kāds jau ir sastāstījis par visiem benefitiem, ko attiecībās ienes otra neuzticība. :-D
07.04.2015 11:28 |
 
Reitings 820
Reģ: 28.04.2012
Patiesībā, diezgan pretīga diskusija. Nav brīnums, ka mūsdienās ģimene vai attiecības vairs nav nekas svēts, sargājams vai nopietni kopjams un lolojams. Krāpšana skaitās normāla. Padrāzties ar citu, lai novērtētu vai svaigi paskatītos uz esošo - normāli. Pamēģināt citu, lai zustu šaubas...
Pretīgi paliek. Tad jau nav ko nosodīt Parādnieku - viņš baigi normāls vecis un baigi labi rīkojās un katra tādu pelnījusi - sievu nepameta, bet padrāzās ar citu, atslodzei un lai būtu svaigs skats uz esošo.
07.04.2015 11:28 |
 
Reitings 264
Reģ: 21.11.2013
Undiya
,

Es runāju tikai no savas pieredzes un , tici man, sen neesmu tajā vecumā, kad slapš aiz ausīm. Nekādi benefiti uz mani neiedarbojas, bet rozā briļļu man nav.

Katram dzives dzinulis ir viņa ego un vērtības.
07.04.2015 12:34 |
 
10 gadi
Reitings 861
Reģ: 12.05.2010
Visvairaak tracina stereotipi kuri saakaas ar visi viirieshi, visas sievietes utt. Taapat kaa mees atskjiramies vizuaali, arii mees atskjiramies ieksheeji. Katram savi tarakaani galvaa.


++++
07.04.2015 12:48 |
 
Reitings 8407
Reģ: 29.01.2009
Es arī piederu pie tām, kurām vienradzis kakā varavīksnes un visi vīrieši nekrāpj. :)
07.04.2015 13:04 |
 
10 gadi
Reitings 4041
Reģ: 02.01.2011
piekrītu, ka šito ir izdomājis vīrietis, lai attaisnotu savu rīcību.
un ticu vienradžiem :D
07.04.2015 13:37 |
 
Reitings 5954
Reģ: 08.07.2013
Ja es piekristu šai hipotēzei (ka visi krāpj), tad nemaz neveidotu attiecības, priekš kam? Bet es tai nepiekrītu, jo neviens taču nezina, ko dara visi vīrieši. Un nekad nav tā, ka visi dara vienu :D
07.04.2015 13:44 |
 
Reitings 4320
Reģ: 24.04.2012
Nedomāju gan, ka visi vīrieši krāpj. Zinu ļoti daudzus uzticamus vīriešus. Ok, zinu, ka labāk neteikt , ka mani jau nu nekad nekrāps :D bet esmu pietiekoši pārliecināta par savu vīrieti, ka viņš mani nekrāptu, zinu, ka , ja gribētu citu, tad sākumā visu izbeigtu ar mani un tad ietu pie citas.
Es uzskatu, ka neviens nav pasargāts no attiecību neizdošanās / attiecību izbeigšanās, jo dzīvē gadās visādi, bet tas, ja vīrietis izvēlas krāpt, tas parāda viņa morāles principus un to, kā viņš ir audzināts. Labi audzināts un principiāls vīrietis nekrāps, bet sākumā izbeigs vienas attiecības un tad uzsāks nākošās.
07.04.2015 15:31 |
 
Reitings 925
Reģ: 11.06.2012
Patiesībā, diezgan pretīga diskusija. Nav brīnums, ka mūsdienās ģimene vai attiecības vairs nav nekas svēts, sargājams vai nopietni kopjams un lolojams. Krāpšana skaitās normāla. Padrāzties ar citu, lai novērtētu vai svaigi paskatītos uz esošo - normāli. Pamēģināt citu, lai zustu šaubas...
Pretīgi paliek. Tad jau nav ko nosodīt Parādnieku - viņš baigi normāls vecis un baigi labi rīkojās un katra tādu pelnījusi - sievu nepameta, bet padrāzās ar citu, atslodzei un lai būtu svaigs skats uz esošo.


+++
07.04.2015 20:12 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits