Mazākās māsas istabā atradu...

 
Reitings 27
Reģ: 28.03.2015
Pat nezinu pie kuras tēmas šo varētu likt labāk, bet nu labi.

Vakardien ar līgavaini bijām pie maniem vecākiem un mazākās māsas ( 14 g. ) . Ar māsu man ir ļoti labas attiecības un mēs viena otrai stāstam savus noslēpumus ( man 23 g. ) . Principā nekad nebijā tā, ka viņai būtu kādas problēmas vai kaut kas tāds , kas viņai uztrauktu un tā. Puisis viņai it kā ir. Tak vot. Vakar iegāju viņas istabā, bet viņas pašas nebija mājās, laikam bija skolā. Es nezinu kāpēc, bet man gribējās pārbaudīt dažas viņas atvilktnes. Zinu jā, ka tas nebija diez ko labi, bet tomēr.
Kumodē kur viņai atradās apakšveļa un krekli es ieraudzīju ko neparastu. Zem krekla maliņas pavīdēja zaļš vibrators un tādas lietas. ( Arī silikona "khem" ) Protams uzreiz gāju prasīt mammai par viņas ( māsas ) attiecībām un vai kāds ir uzradies , 'n tā. Kad māsa atnāca uz mājam es gāju aprunāties ar viņu par puišiem un tādām lietām , tomēr par "khem" lietām neko neuzzināju. Mammai arī neizstāstīju.

Nezinu ko šādā situācija darīt. Itkā mana māsa un gribētos kaut ko ieteikt un tā. Iesakat kaut ko lūdzu. Esmu izmisumā. (s):-(
29.03.2015 14:09 |
 
Reitings 649
Reģ: 14.07.2014
Šinšila, pasaki čalim, lai viņš tev uzdod vai iedod. Vai arī tev PMS? Nu ko tu vari cepties?

Svētā, nevainīgā, bļāviens. Bērnam ieliks spirāli. Domā ar galvu! (Melnajam humoram- vari Robītei paprasīt, kā viņai izgāja ar spirāli :D)

*Robīt, neapvainojies, vienkārši uzreiz iešāvies prātā. Tavai ģimenei vēlu visu to labāko un tev - spēku, veselību un mīlestību. Lai viss izdodas!
30.03.2015 17:16 |
 
10 gadi
Reitings 2563
Reģ: 29.01.2009
Šinšila man Tevis vairāk.
30.03.2015 17:18 |
 
Reitings 9998
Reģ: 19.11.2014
Labi, ka tev dzīvē viss pārējais ir, jo prātiņš tev gan ir stipri par īsu.
30.03.2015 17:20 |
 
Reitings 90
Reģ: 05.03.2015
Manā paziņu lokā bija ģimene, ļoti stingri vecāki un dvīņu meitenes. Meitenes internetā nedrīkstēja iet, telefonus pārbaudīja, filmas arī tikai noteiktās drīkstēja skatīties u.t.t. Tā kā viņas bija manas draudzenes māsīcas un mana draudzene bija daudz savādāk audzināta, meitenes kontaktējās ar viņu par dažādiem jautājumiem. Īsumā viena no viņas māsīca reiz viņai ar asarām acīs stāstījusi, ka viņai ir STS, jo filmas laikā (laikam nebija nokontrolējuši līdz galam), kur divi cilvēki kaislīgi skūpstījušies, viņa esot sajutusi kņudoņu un esot no dzimumorgāniem iztecējis šķidrums. Tai laikā meitenei bija 17.

14 gadīgs nav 12. 14 gadīgs cilvēks ir pusaudzis, viņa ķermenis mainās un informācijas izzināšana sakarā ar seksu nav nosodāma. Vibrators nav prezervatīvi vai pretapaugļošanās tabletes.
30.03.2015 17:21 |
 
Reitings 209
Reģ: 21.03.2015
Undiya, jo es neuzskatu par normalu tavu vienpusigo viedokli par so temu? Daudzas arpus cosmo sienam man priekistu bet uz prieksu... :-D

Vilhelmīne, tas bija domats ka joks, jo es nezinu ko tad es daritu...
30.03.2015 17:23 |
 
Reitings 9998
Reģ: 19.11.2014
Paskaidro man kā izpaužas mans vienpusīgais viedoklis? Tev viņš ķipa divpusīgs ir, ja?
30.03.2015 17:27 |
 
Reitings 367
Reģ: 28.06.2013
:D :D :D Es iedomājos to māsu sarunu:
SnowQueen:"Ir laiks mums aprunāties par seksu.."
Māsa:"Un ko tu gribi uzzināt?"
30.03.2015 17:29 |
 
Reitings 82
Reģ: 15.02.2015
Šinšila kādēļ Tu doma ka visas šeit ir zaudējušas nevainību 12.gados.? Nu jā viena no šis diskusijas ir zaudējusi nevainību 12 gados ,tas jau nenozīmē ka mēs visas esam to zaudējušas tajā vecuma. Un katrs var izvēlēties cik gados zaudēt vai ne. Tu jau nenoteikti pasaulei mēru ka jāzaudē nevainība piem. 18 gados , ka Tu. Katrs to dara ka ir nobriedis. Tu vel 12 gados nebiji gatava, a cita ir. Ir jau cilvēki kas 12 gados ir ka 30 gadīga sieviete (prata un uzvedība) man liekas ka Tu savos 20 gados esi atpalikušāka nekā dažas labas savos 12 vai 13 gados
30.03.2015 17:31 |
 
Reitings 209
Reģ: 21.03.2015
Man jus zel.. drazaties 12 gados un davinat vibratorus.. kur paliek morales normas? Ielenes laikam jau ir normali musdienas
Bet latvietes vnm bijusas vieglas....
30.03.2015 17:35 |
 
Reitings 1609
Reģ: 03.03.2013
Palasīju pirmās lapas diskusijai.Man tikai ir viens jautājums - kādā sakarā savam līgavainim stāstīt to,kas ir tavas māsas atvilknē?
Tavs mērķis bija ar nodomu kaut ko atrast,nu vot-atradi.
30.03.2015 17:35 |
 
Reitings 649
Reģ: 14.07.2014
Man jus zel.. drazaties 12 gados un davinat vibratorus.. kur paliek morales normas? Ielenes laikam jau ir normali musdienas
Bet latvietes vnm bijusas vieglas....


Man tevis un tavās šaurās pierītes žēl. Kādā sakarā vispār tautību tagad piesaukt?
30.03.2015 17:39 |
 
Reitings 16208
Reģ: 01.02.2010
Te nekur nav mineets,kaads tad beigu beigaas izskataas tas vibraators?Te katrai fantaazija straadaa dazaadi-viena sieviete to redz kaa kaadu "mezoniigi lielu orgaanu",bet cita varbuut mazu "zakiiti ar austinaam" uttVibraatori ir tik daudz un dazaadi ,un ar dazaada veida pielietojumiem!
Tas ,ka reizeem tiiniisi savaas zinaasanaas, paarsteidz mammas ,un varbuut lielaas maasas,braalus ir dzirdeets biezi!
30.03.2015 17:42 |
 
Reitings 9998
Reģ: 19.11.2014
Atkal. Kā Šinšilai uzdod kādu jautājumu, tā seko tikai: mau*as, man jūs žēl un tādā garā.
Cilvēks vienkārši nesaprot pat to ko pats uzraksta, tāpēc nav jābrīnās, ka nesaprot arī to ko citi raksta.

Paskaidro man kā izpaužas mans vienpusīgais viedoklis? Tev viņš ķipa divpusīgs ir, ja?

Atgādinājumam, bet tāpat uz atbildi noteikti naivi cerēt. :D
30.03.2015 17:44 |
 
Reitings 11996
Reģ: 15.03.2013
Dažas te tomēr pašas pārspīlē... Jāsaka godīgi, pirmo reizi saskaros ar tik lielu viedokļu pārsvaru, ka ir normāli un bezmaz vai apsveicami 12 - 14 gados nodarboties ar sexu! Jā, pašapmierināšanās ir normāla tajā vecumā, bet pilnvērtīgs sex???... Un vēl bārstīt gudrības par to cik nobriedusi mentāli ir 12 gadīga persona, kura var līdzināties 30 gadīgo domāšanai....

Manuprāt, diskusija no abām pusēm ir aizgājusi krietni par tālu un līdz absurdam!
30.03.2015 17:45 |
 
Reitings 9998
Reģ: 19.11.2014
Kurš te vispār runā par seksu 12 gados?! Tas, ka wee padalījās ar savu nevainības zaudēšanas stāstu nenozīmē, ka mēs šeit visas bļaujam par seksu pēc iespējas agrākā vecumā. :D
30.03.2015 17:50 |
 
Reitings 16208
Reģ: 01.02.2010
Neons-protams ,ka te ir paarspiileejumi,bet ir taadi pusaudzi ,kuri tiesaam zin vairaak par saviem vecaakiem kaadreiz,jo varbuutt vecaaki vairaakus gadus no vietas miileejaas tikai vienaa pozaa ,pat nav dzirdeejusi par taadiem vibraatoriem ,to pielietojumu utt.Mees nevaram saliidzinaat pusaudzus "vecos laikos" ar pusaudziem tagad-pieejamaa informaacija ir devusi savu tiesu ,un mees neko nevaram daudz mainiit,kaa vieniigi uzklausiit-varam buut prieciigi,ja pusaudzis padalaas...
30.03.2015 17:56 |
 
Reitings 17203
Reģ: 08.05.2010
Katrs no mums nodarbojas ar seksu tad kad viņi uzskata par gatavu (lielākajā daļā gadījumu). Neuzskatu ka tas ir pareizi teikt ka 12 gados ir labi nodarboties ar seksu, izpētīt savu ķermeni jā, bet sekss man neliekas īsti pieņemams. Nesaku ka nevar 12-14 gados nodarboties ar seksu, bet nevajag ar iedrošināt citus šitik jaunā vecumā to darīt, tas ka jums tas ir noticis 12 gados un viss ir bijis ok, nenozīmē ka tā ir visiem un ka tas ir bijis ar īsto partneri.

Par tēmu runājot, lai jau mazā māsa izmēģina tās seksa mantiņas, tas nekas nosodoš nav, bet tomēr varbūt vajadzētu tādu kārtīgu sarunu ar jaunāko māsu par seksu, ka tam tomēr šai vecumā nevajadzētu būt noteicošajam attiecībās. Māti labāk neiejaukt jo mazajai māsai tad varētu būt vel lielāks kauns, bet ar vecāko māsu gana varētu izrunāties, ieskaitot par to kur ir iegūtas šīs mantiņas, vienkārši lai būtu skaidrība un arī pārliecināt māsu ka viņai nav jākaunas par tām mantām, bet ja kādreiz kas attiecībās vai seksa jomā liekas nedroš tad labāk ir lai vēršas pie māsas nekā cenšas tikt viena galā. Ja piemēram ir tāda situācija ka puisis ko uzspiež, kaut vai tās pašas seksa mantiņas.
30.03.2015 17:57 |
 
Reitings 4628
Reģ: 06.07.2013
Neons, kaut kā neatceros lasījusi, ka kāda seksu 12 gadu vecumā uzskata par normālu. Bet tas ir fakts, ka ap to vecumu rodas interese par seksu un tam likumsakarīgi seko sava ķermeņa iepazīšana. Vismaz vairumā gadījumu.

Un, ja nemaldos, tad wee tas skaitlis nebija 13?
30.03.2015 17:57 |
 
Reitings 9998
Reģ: 19.11.2014
Es arī nevainību zaudēju 14 gadu vecumā, bet turpat jau bija arī 15.dzimšanas diena. Man ir bijušas tikai 2 ilgstošas attiecības. Otrajās pašlaik gaidam bēbi. Neviena cita vīrieša, ne arī kāda vienas nakts sakara manā dzīvē nav bijis. Bet zinātu jūs tajos laikos noteikti arī pateiktu, ka esmu pilnīgs bērns, neko nesaprotu, ātri nomauk*šos, palikšu stāvoklī un, ja nodarbojos ar seksu, tad mātei mani jāizmet no mājas un jāatsakās no manis.
30.03.2015 17:57 |
 
Reitings 2442
Reģ: 20.04.2014
Man tevis un tavās šaurās pierītes žēl. Kādā sakarā vispār tautību tagad piesaukt?

Tas ir tāds galējais gājiens, kad pavisam izbeidzas jau tā neloģiskie argumenti, šinšila metas piesaukt tautību.

Lielākā daļa nepiekrīt viņas viedoklim par to, ka attiecībās var rupji uzbrukt otram?
- ak, šīs bezemociju, garlaicīgās un pelēkās latvietes!

Lielākā daļa nepiekrīt viņas aprobežotajam domu gājienam, kurš ir balstīts tīri uz niecīgo pieredzi un šauro skatījumu?
- ak šīs maucīgās ielenes, latvietes!

Īsumā - visur ir vainīga tieši latviskā piederība. :D
30.03.2015 18:26 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits