Mazākās māsas istabā atradu...

 
Reitings 27
Reģ: 28.03.2015
Pat nezinu pie kuras tēmas šo varētu likt labāk, bet nu labi.

Vakardien ar līgavaini bijām pie maniem vecākiem un mazākās māsas ( 14 g. ) . Ar māsu man ir ļoti labas attiecības un mēs viena otrai stāstam savus noslēpumus ( man 23 g. ) . Principā nekad nebijā tā, ka viņai būtu kādas problēmas vai kaut kas tāds , kas viņai uztrauktu un tā. Puisis viņai it kā ir. Tak vot. Vakar iegāju viņas istabā, bet viņas pašas nebija mājās, laikam bija skolā. Es nezinu kāpēc, bet man gribējās pārbaudīt dažas viņas atvilktnes. Zinu jā, ka tas nebija diez ko labi, bet tomēr.
Kumodē kur viņai atradās apakšveļa un krekli es ieraudzīju ko neparastu. Zem krekla maliņas pavīdēja zaļš vibrators un tādas lietas. ( Arī silikona "khem" ) Protams uzreiz gāju prasīt mammai par viņas ( māsas ) attiecībām un vai kāds ir uzradies , 'n tā. Kad māsa atnāca uz mājam es gāju aprunāties ar viņu par puišiem un tādām lietām , tomēr par "khem" lietām neko neuzzināju. Mammai arī neizstāstīju.

Nezinu ko šādā situācija darīt. Itkā mana māsa un gribētos kaut ko ieteikt un tā. Iesakat kaut ko lūdzu. Esmu izmisumā. (s):-(
29.03.2015 14:09 |
 
Reitings 498
Reģ: 04.02.2015
Ārprāts. Un par šito offic bija jātaisa diskusija? Tu tik šitā savu māsu pazemo, izmisusī atradusies. Pričom tur tu vispār, lai tak viņa dara, ko vēlas. Un vispār rakāties pa svešām mantām ir vairāk nekā nepieklājīgi. Un ja tu esi normāla māsa, tad sūdzēties mammai jau nu gan būtu nevajadzīgi. Vienkārši aizmirsti par šo visu un arī nerunā par to, ar màsu, jo strīds iesāksies par to, kāpēc tu rakņājies pa viņas mantām.:-| un nez kā par to uzzināja tavs vīrs, nabaga māsa...
29.03.2015 19:26 |
 
Reitings 11162
Reģ: 28.11.2014
Neons, ja kas noiet greizi , neviens nav atcēlis AK ;)
29.03.2015 19:46 |
 
Reitings 11996
Reģ: 15.03.2013
AK arī nenostrādā vienmēr... Un bez tam - 12, 13, 14, 15, 16 gados pičkāt savā nenobriedušajā organismā zirga devu kontracepcijas tavuprāt ir veselīgi un normāli? Un nevajag tagad runāt par to, cik kaitīga ir arī pīpēšana, dzeršana tajā pašā vecumā. Tas viss nav normāli un un veselīgi. Jebkurš vecāks to saprot! Un diez vai kāds ko tādu gribētu novēlēt savam bērnam...
29.03.2015 19:53 |
 
Reitings 1717
Reģ: 24.05.2013
Kas saka, ka 14gados ir bērns nu ja, mēs visi saviem vecākiem esam bērni pat 50gados. Bet vispār berns skaitas lidz 12gadu vecumam. No 13- 18 pusaudži un tad līdz 30 ir jaunietis. Kaut kā tà bija tas iedalijums.
Ja tu tagad klupsi virsū kur dabuja tadas mantiņas vai vēl labak pastastisi mammai, tad vari aizmirst, ka vina jeb kad vēl uzticēsies jums. Var sanākt tieši pretējs efekts ar kādu riebeklibu un iespītēšanas mēģinājumu.
Tā ari neuzrakstiji, kā tavs topošais bērna tēvs uzzināja to? Kàdu vēsturi tu neizdzēsi? Kam tad tu to rakstīji?
Tā muļķigi. No vienas puses gan būtu labi ja tu ko pateiktu, tad vina vismaz zinās, ka rakņājas pa viņas mantām un, ka viss ir jāslēpj daudz rūpīgāk. Liecies mierā, ja jutīsi, ka taisa kàdus sūdus tad vari sēsties pie apaļā galda. Gan jau, ka meitene nav muļķe, tomer jau veidojas jauna sieviete tu viegli visu vari sačakarēt.
Pa sava bērna mantām arī raksies, lasīsi visādus noslēpumus? Tur nekas labs nebūs, kašķi vien.
29.03.2015 19:55 |
 
Reitings 9998
Reģ: 19.11.2014
Jā, mazāk vajag klausīties cosmo pasakās par to, ka prezervatīvs pārplīsa, kontracepcija nenostrādāja, aborts izgāzās un vēl visādās muļķībās. Gadījumā 1 no 100 tā varbūt ir taisnība. Vismaz man manā mūžā neviens prezervatīvs vēl nav pārplīsis, AK pat nezinu kā izskatās un stāvoklī paliku, kad gribēju, nevis kad sanāca.

Tikpat labi ko gāž sevī meitenes, kuras izmanto hormonālo kontracepciju? To jau arī diez vai tu savai meitai novēlētu. Jeb tas atkal ir normāli? Nu, protams tikai tad, kad tas viss būs legāli. Respektīvi pēc tiem 18, pēc universitātes beigšanas un savu apartamentu iegādes. Tad tas vairs nebūs tavs bērns, kas savā organismā pačkā zirga devu kontracepcijas?
29.03.2015 19:59 |
 
Reitings 11996
Reģ: 15.03.2013
Undiya, nu paklau, ir tomēr atsķirība - pamatskolnieks vai pieaudzis cilvēks, kas ir beidzis skolu. Cilvēks, kurš ir pusaudža vecumā, kuram hormonālās svārstības, MR nereti neregulāras, organisms ir pubertātes stadijā, vai cilvēks, kurš jau ir pārsniedzis šo slieksni. Cilvēks, par kuru visa atbildība gulstas uz vecāku pleciem, vai cilvēks, kurš pats ir jau likumiski un mentāli spējīgs nest par sevi un savu izvēli atbildību. Tiešām te kādam ir jāskaidro tik elementāras lietas? Lai cik ļoti mums gribētos domāt, ka cilvēks 14 gados var darīt ko vien vēlas - tas tomēr tā nav! Tas nav pieaudzis cilvēks! Mums labpatīk uz šo situāciju skatīties no saviem 14 gadiem, nevis no vecāku skatījuma, kuram mājās ir nenobriedusi persona, kuru vēl ir jāaudzina un kurai vēl šis tas ir jāiemāca.
29.03.2015 20:06 |
 
Reitings 16208
Reģ: 01.02.2010
Kameer es pa daarzu,skatos teema uzplaukusi!:-D
Lai cik ļoti mums gribētos domāt, ka cilvēks 14 gados var darīt ko vien vēlas - tas tomēr tā nav!
No pieredzes varu teikt,jo vairaak aizliegsim,uzspiediisim savu ,jo vairaak tie muusu beerni kaaros tiesi to "aizliegto augli"-taa ir bijis vienmeer un visur!Reizeem ir jaalauj tam beernam "aplauzties"!(t)
Lasot so diskusiju ,es ieteiktu visaam maaminaam atcereeties savu jauniibu!:-)
29.03.2015 20:24 |
 
Reitings 3925
Reģ: 23.10.2014
Un ko Tu cerēji no viņas dzirdēt ? Ka viņa pirms sešiem mēnešiem ķermeņa pasšiziņas ceļā atklājusi kas ir orgasms un pirms mēneša iegādājusies paris erotiskās spēļmantiņas intīmas aktivitātes dažādošanai ?
Ja Tev viņas spēļmantinas ir iepatikušās un pašai tādas gribas, tad tā ari pajautā kur viņa tas pirkusi. Acīmredzot viņa nav gaišreģe.
29.03.2015 20:26 |
 
Reitings 2442
Reģ: 20.04.2014
No pieredzes varu teikt,jo vairaak aizliegsim,uzspiediisim savu ,jo vairaak tie muusu beerni kaaros tiesi to "aizliegto augli"-taa ir bijis vienmeer un visur!Reizeem ir jaalauj tam beernam "aplauzties"!

++++++++
29.03.2015 20:28 |
 
Reitings 11996
Reģ: 15.03.2013
No pieredzes varu teikt,jo vairaak aizliegsim,uzspiediisim savu ,jo vairaak tie muusu beerni kaaros tiesi to "aizliegto augli"-taa ir bijis vienmeer un visur!Reizeem ir jaalauj tam beernam "aplauzties"!

Nu bet taču par to jau arī ir runa! Neteicu, ka kaut kas ir jāaizliedz, bet jāliek saprast, ka, ja reiz grib kaut ko darīt - tad lai pats uzņemas par to atbildību, nevis cer, ka vecāki gan jau palīdzēs, gan jau iedos naudu, gan jau uzņemsies atbildību un visu nokārtos. Nē! Ja pats - tad pats!
29.03.2015 20:30 |
 
Reitings 7827
Reģ: 17.05.2012
Viss aizgāja par seksu, lai gan tēma par vibratoru un vēl kādu mantiņu :-D
29.03.2015 20:32 |
 
Reitings 3925
Reģ: 23.10.2014
Selīna + + +

Ja būtu sekss, šaubos vai būtu šis mantiņas. Prežus tak neatrada. Te drīzāk meitene atzinīgi jāuzsit pa plecu par atbildīgo lēmumu neseksot bet masturbet.
29.03.2015 20:35 |
 
Reitings 30
Reģ: 25.03.2015
No pieredzes varu teikt,jo vairaak aizliegsim,uzspiediisim savu ,jo vairaak tie muusu beerni kaaros tiesi to "aizliegto augli"-taa ir bijis vienmeer un visur!Reizeem ir jaalauj tam beernam "aplauzties"!


Piekrītu šim.


Tie, kas pārlieku sargā savu bērnu vai ir pārāk stingri pret viņu, rada viņam problēmas vēlāk. Viņam pašam jāiepazīst, kas ir labs, kas slikts. Jāaplaužas, lai saprastu, ka tā nedrīkst. Cilvēks mācās no savas pieredzes. Un vecāki ne vienmēr būs blakus. Nezinu, kā pareizi izteikt savu domu, bet nu bērnus pārlieku kontrolējot, viņi vēlēsies tieši to, ko nespēj dabūt, turklāt ne ar tām labākajām metodēm. Bērnam jādod brīvība, padoms, bet nevajag uzspiest. Un bērns, kurš pats spēj lemt, ko pasākt, mācēs pateikt arī "nē". Vecāki un to stingrā kontrolēšana vēlāk, kad bērns būs pieaudzis, nebūs bērnam iemācījuši pateikt "nē". Turklāt bērni nav tik nespējīgi domāt, ka jāieliek stikla būrītī, lemjot visu viņa vietā.
Man pašai bērnu nebūs, jo šaubos, vai spēšu būt laba māte, un man nav pieredzes ar bērniem, pusaudžiem, tāpēc tas ir vienkārši mans viedoklis.
29.03.2015 20:47 |
 
Reitings 16391
Reģ: 09.10.2011
Pafantazēsim..
Kā jūs justos, ja atrastu savas 14 gadīgās meitas plauktiņā vibratoru?
Kā jūs rīkotos?
29.03.2015 20:51 |
 
Reitings 279
Reģ: 04.01.2015
14 jau tieši ir tas laiks,kad cilvēks sevi iepazīst seksuāli ,bet tu no mušas izpūt zīloni,zini kāpēc? Jo tā ir tava mazākā māsa un viņa vienmēr tavā sirdī'būs bērns, man ir brālis un es nevaru pieņiem,ka viņš nu ir tik pieaudzis,bet laiks jau nestāv.
Un kāpēc tev ar viņu par to ir jārunā? Vai tu viņai arī stāsti kādās pozās guli ar vīru un nodarbojies ar mīlēšanos? Es domāju,ka nē, nu un lūk māsai ar nav jāataisnojas tavā klātbūtnē.
Bet nākamreiz neložņā pa svešu mantām,ļoti nesmuki tā darīt
29.03.2015 21:01 |
 
Reitings 649
Reģ: 14.07.2014
Principā meita un māsa ir divas dažādas lietas. Neuzskatu, ka var likt abas kopā.

Māsas gadījumā izrunātos, vecākiem ne vārda. Nekad savā mūžā neskrietu un nenodotu mazo māsu, jo, bļāviens, kāda gan tur vispār uzticība pēc tam?

Vispār neticu, ka autore netroļļo. Neticu, ka 23 gadu vecumā jāskrien un jāizstāsta līgavainim, vai vēl vairāk - jārakājas pa mantām. Pilnīga "sīko" domāšana.
29.03.2015 21:06 |
 
Reitings 2442
Reģ: 20.04.2014
Kā jūs justos, ja atrastu savas 14 gadīgās meitas plauktiņā vibratoru?
Kā jūs rīkotos?

Nešausminātos un nekādā gadījumā nedomātu skriet kaunināt viņu. Es pati tajā un pat jau agrākā vecumā sāku pastiprināti interesēties par seksu un visu ar to saistīto, meklēju informāciju, izzināju sevi un savu dzimumtieksmi, nevainību gan zaudēju nedaudz vēlāk un vibratorus tad neiegādājos, bet pašapmierināšanos uzskatīju un uzskatu par pilnīgi normālu un pat vajadzīgu nodarbi gan tajā, gan vēlākā vecumā.

Kā rīkotos? Neatklātu, ka esmu to atradusi. Es jebkurā gadījumā savus bērnus censtos izglītot par šo tēmu un liktu viņiem saprast, ka pie mammas vienmēr var vērsties ar jautājumiem, es noteikti atbalstīšu un izskaidrošu visu, vienalga, vai atrastu spēļmantiņas lādēs vai nē. Un ja reiz par to atrašanu, tad - savu bērnu privātajā telpā un mantās bez prasīšanas nelīstu, jo ļoti labi pēc savas pieredzes zinu, cik nepatīkami ir tad, kad mamma ir ielīdusi manās mantās, izpētījusi visu un tad brūk virsū ar pārmetumiem.

Tāpēc arī saruna ''zini, meitiņ, es te tavā plauktā atradu šo te...'' nenotiktu, es nevēlētos meitai nodarīt to nepatīkamo sajūtu.
29.03.2015 21:07 |
 
Reitings 30
Reģ: 25.03.2015
Bonecutie pilnīgi pareizi saka. Pilnīgi piekrītu viņai!
29.03.2015 21:09 |
 
Reitings 3925
Reģ: 23.10.2014
Justos samulsusi un izliktos ka neko nezinu. Neiešu taču tikko seksuāli nobriest sākušam tīnim prasīt kāpēc viņš masturbē. Diez kādu atbildi es sagaidītu ? Aizliegt ? Kāpēc? Jo mammu tas mulsina?
Nu nestāsta berni savam mammām un masām par šādam lietam no brīva prata. Un kāpēc lai stāstītu ? Jūs priekšzīmīgās un apzinīgas skrējāt savam mammām teikt kad jūs pirmo minētu izdarījāt ?
29.03.2015 21:10 |
 
Reitings 11162
Reģ: 28.11.2014
Neons, nu nebūs nekas janu viņa iedzers vienreiz AK , bet nu tiešām, arī man nekad nav plīsusi prezi un stāvoklī paliku ar pirmo reizi , kad gribēju. .

Pafantazēsim..
Kā jūs justos, ja atrastu savas 14 gadīgās meitas plauktiņā vibratoru?
Kā jūs rīkotos?


Meitas mantās nerakņāšos, bet janu nejauši uzietu, nekā nereaģētu, saruna par seksu butu jau notikusi ātrāk , kā arī pēc sarunas par seksu meita būtu informēta ,kur stāv prezervatīvi un bez bailēm , ka tos kāds pārskaitīs vai ko prasīs , drīkst ņemt kad vajag .
29.03.2015 21:15 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits