Mazākās māsas istabā atradu...

 
Reitings 27
Reģ: 28.03.2015
Pat nezinu pie kuras tēmas šo varētu likt labāk, bet nu labi.

Vakardien ar līgavaini bijām pie maniem vecākiem un mazākās māsas ( 14 g. ) . Ar māsu man ir ļoti labas attiecības un mēs viena otrai stāstam savus noslēpumus ( man 23 g. ) . Principā nekad nebijā tā, ka viņai būtu kādas problēmas vai kaut kas tāds , kas viņai uztrauktu un tā. Puisis viņai it kā ir. Tak vot. Vakar iegāju viņas istabā, bet viņas pašas nebija mājās, laikam bija skolā. Es nezinu kāpēc, bet man gribējās pārbaudīt dažas viņas atvilktnes. Zinu jā, ka tas nebija diez ko labi, bet tomēr.
Kumodē kur viņai atradās apakšveļa un krekli es ieraudzīju ko neparastu. Zem krekla maliņas pavīdēja zaļš vibrators un tādas lietas. ( Arī silikona "khem" ) Protams uzreiz gāju prasīt mammai par viņas ( māsas ) attiecībām un vai kāds ir uzradies , 'n tā. Kad māsa atnāca uz mājam es gāju aprunāties ar viņu par puišiem un tādām lietām , tomēr par "khem" lietām neko neuzzināju. Mammai arī neizstāstīju.

Nezinu ko šādā situācija darīt. Itkā mana māsa un gribētos kaut ko ieteikt un tā. Iesakat kaut ko lūdzu. Esmu izmisumā. (s):-(
29.03.2015 14:09 |
 
Reitings 1494
Reģ: 21.03.2009
Tas ir normāli - šajā vecumā sākt apmeklēt ginekologu. Veselības pārbaudes dēļ. Pat nestājoties seksuālās attiecībās... Pārbaudīt, vai viss ir kārtībā. Kaut kā tā


Meitene pati izlemj, kad iet,pie kā iet. Var motivēt, bet ne piespiest.
29.03.2015 18:37 |
 
Reitings 11162
Reģ: 28.11.2014
Tātad, nekāda seksa, kamēr pats nav spējīgs sevi nodrošināt.

šī, cosmo pērle te tiek gadiem skandināta :D ja nav darba, sava dzīvokļa , tad nav arī seksa !
29.03.2015 18:37 |
 
Reitings 16391
Reģ: 09.10.2011
Nav jau nekur teikts, ka tā meitene nodarbojas ar seksu, paliks tūlīt stāvoklī un kas tik ne, par ko te strīdās...
Nav jau arī teikts, ka NEnodarbojas ar seksu :)
29.03.2015 18:39 |
 
Reitings 30
Reģ: 25.03.2015
Meitene pati izlemj, kad iet,pie kā iet. Var motivēt, bet ne piespiest.


Ginekologa apmeklējums ir ļoti ieteicams jebkurai meitenei/sievietei. Vismaz reizi gadā. Vienkārši pārbaudīties. To man teikuši ārsti, arī citi cilvēki.


Es taču jau minēju, ka ir IETEICAMS :-)
29.03.2015 18:40 |
 
Reitings 11996
Reģ: 15.03.2013
Tātad, nekāda seksa, kamēr pats nav spējīgs sevi nodrošināt. Labais. Tev arī tā bija?

Kāda starpība kā bija man?...
29.03.2015 18:42 |
 
Reitings 1494
Reģ: 21.03.2009
Nav jau arī teikts, ka NEnodarbojas ar seksu


Nav jau arī teikts, ka nenarkojas, nebasto skolu, tāpēc vajadzētu veikt regulāri kārtīgu revīziju viņas personīgajās mantās, kā arī ik pa laikam pavērt klases durvis un paskatīties, vai viņa sēž solā.:-) Neaizmirsīsim arī epastus un telefonu, ja nu tur sarunā kādu gadījuma sakaru.
29.03.2015 18:42 |
 
Reitings 649
Reģ: 14.07.2014
Nelasīju visu diskusiju, bet vai kādai nav prātā iešāvies, ka māsai to vibratoru draudzenes prikolam uzdāvināja? Mazās tak ir dullas :D

Es arī nesaprotu, par ko celt traci.
29.03.2015 18:42 |
 
Reitings 538
Reģ: 15.02.2015
Tātad, nekāda seksa, kamēr pats nav spējīgs sevi nodrošināt

Tad jau 70% kosmiešu jādzīvo celibātā, jo pašas nespēj nodrošināt savu dzīves veidu, bet to apmaksā veči :-D
29.03.2015 18:43 |
 
Reitings 1660
Reģ: 27.10.2010
Nav jau arī teikts, ka NEnodarbojas ar seksu

Protams, bet vai tad jāizvērš tāda diskusija, kas sākās ar vibratoru atvilktnē un aizgājusi līdz seksam, ginekologam utt.? :-D
29.03.2015 18:43 |
 
Reitings 11996
Reģ: 15.03.2013
Par tēmu... Ja reiz autorei ar māsu ir tik atklātas sarunas par jebko, tad kur problēma atklāti pajautāt par vibratoru?

Nez, ja man būtu māsa (jaunāka pie tam vēl), es nejustos neērti ko tādu jautājot. Forumā ko tādu prasīt un apspriest jau nu būtu pēdējā vieta... :D
29.03.2015 18:46 |
 
Reitings 9998
Reģ: 19.11.2014
šī, cosmo pērle te tiek gadiem skandināta ja nav darba, sava dzīvokļa , tad nav arī seksa !

Nu, protams, to jau ir vieglāk skandināt un uzspiest. Normāli jau nevar ar pusaudzi izrunāt viņam interesējošos lietas, lai tiktu ieviesta kaut kāda izpratne par to kas ir sekss, kam vajadzīgs un kā ar to nodarboties droši, ja ir vēlme pēc tā.
29.03.2015 18:46 |
 
Reitings 11162
Reģ: 28.11.2014
:D kāpēc , tas taču ir mulsinoši u.c seksa nav ! :-D
29.03.2015 18:52 |
 
Reitings 30
Reģ: 25.03.2015
Nu, protams, to jau ir vieglāk skandināt un uzspiest. Normāli jau nevar ar pusaudzi izrunāt viņam interesējošos lietas, lai tiktu ieviesta kaut kāda izpratne par to kas ir sekss, kam vajadzīgs un kā ar to nodarboties droši, ja ir vēlme pēc tā.


Piekrītu.
29.03.2015 18:54 |
 
Reitings 649
Reģ: 14.07.2014
Izlasīju diskusiju. Pēc 18 gadiem Šinšilas bērni drukās šādas tēmas iekš cosmo.


http://cosmo.lv/forums/topic/176329-es-nezinu-ko-darit/
29.03.2015 18:54 |
 
Reitings 16391
Reģ: 09.10.2011
Protams, bet vai tad jāizvērš tāda diskusija, kas sākās ar vibratoru atvilktnē un aizgājusi līdz seksam, ginekologam utt.?
Ja pastāv iespēja, ka meitene ir seksuāli aktīva, viņai varbūt derētu ar māsu izrunāt kaut vai kontracepcijas jautājumu, aizvest pie ginekologa.. Reizēm iekš cosmo atklājas, ka daļa lietotāju ir vāji informētas par STS, izsargāšanos, intīmo higiēnu utt.. :)

Bieži vien personas, kas izmanto seksa rotaļlietas, arī nodarbojas ar seksu. Neviens jau nekliedz, ka diskusijas autores māsa ir viena no viņām.. Tomēr māsai der apsvērt arī šādu variantu :)
29.03.2015 18:55 |
 
Reitings 11996
Reģ: 15.03.2013
Normāli jau nevar ar pusaudzi izrunāt viņam interesējošos lietas, lai tiktu ieviesta kaut kāda izpratne par to kas ir sekss, kam vajadzīgs un kā ar to nodarboties droši, ja ir vēlme pēc tā.


Vai tad kāds teica, ka par to nevajag runāt un izrunāt? Kā reiz jau arī minēju, ka ir jāmāca izpratne par sexu, par atbildību un sekām. Un arī to, ka bērni un pusaudži nevar uzņemties tādu atbildību, jo nav vēl tai gatavi ne fiziski, ne materiāli. Neviena kontracepcija nepasargā 100%. Atkārtošos - sex nav traļi-vaļi. Cik normāli ir aborts 14 gadīgai meitenei, jo kontracepcija nenostrādāja? Jo puisis pierunāja pilnas ausis, ka nekas jau nebūs no vienas reizes? Ka puisis vipār nepadomāja vai aizrāvās abi par daudz aizmirsdami par visu uz mirkli?... Pusaudžu psihe nav stabila - viņi ir ietekmējami, manipulējami, trausli, emocionāli kā personas un arī fiziski vēl nav pilnīgi attīstījušies. Cik prātīgi no vecāku puses ir viņu "rokās" pilnībā uzticēt tik nopietnu lietu kā sex un uz visu pievērt acis, nemācot neko par sekām un pēc tam vēl mēmi uzņemties šo seku likvidēšanu vai labošanu?... Pasargāt nevienu nav iespējams, protams, bet piedāvāt variantus, perspektīves un paskaidrot sekas - tas arī ir vecāku pienākums. Pārējais - jau ir bērna izvēle. Un atliek cerēt, ka smadzeņu viņam pietiks, lai nesastrādātu muļķības, zinot visus "par" un "pret".
29.03.2015 18:56 |
 
Reitings 1494
Reģ: 21.03.2009
Vēl ir variants - vienkārši negrābstīties gar otra mantām.
29.03.2015 18:57 |
 
Reitings 7827
Reģ: 17.05.2012
Parunāt ar mazo māsu par seksu jau varētu, tikai lieta tāda, ka neskatoties uz to, ka autore ir pieaugusi un jau stāvoklī, lietas īstajos vārdos nosaukt nespēj. Domāju, ka uz šādu atklātu sarunu nemaz nesadūšotos.. sarktu un bālētu.
29.03.2015 19:06 |
 
Reitings 9998
Reģ: 19.11.2014
Savā ziņā piekrītu, cormeum. Var nepiespiestā gaisotnē, nepieminot nekādus vibratorus vispārīgi parunāt par seksu un izsargāšanos kā tādu.

Neons, nu, es personīgi noteikti neiedrošinātu uz to, ka vajag agrā vecumā nodarboties ar seksu, bet katrā ziņā parūpētos par to, lai viņi zinātu, ka pirkt prezervatīvus nav noziegums un, ka tie ir obligāti jālieto.
Neesiet naivi! Cik no gadījumiem kad "prezervatīvs ir pārplīsis" tiešām ir īsti? Un šādā gadījumā arī meitai nevajadzētu kautrēties pienākt pie mātes un pajautāt ko darīt, nevis naivi cerēt, ka nepaliks stāvoklī un pēc tam meklēt kaktu dakteri, kurš varētu uztaisīt abortu.
29.03.2015 19:09 |
 
Reitings 2442
Reģ: 20.04.2014
Ko Tu ar viņu pārrunātu? 23 gadīga sieviete,kas intīmpreci nevar vārdā,bet par khm dēvē, pa klusam rakājas pa māsas privātajām mantām būs lielā skolotāja

++++

Varbūt draudzenes uzdāvināja prikola pēc vibratoru un tagad tas vnk mētājas atvilknē... Nav vispār teikt, ka māsa to kaut kā lieto.

Man arī šis te ienāca prātā, jo atceroties savus pusaudžu gadus, mums arī reizēm prāts nesās uz tamlīdzīgām muļķībām un nekautrējāmies apspriest šīs tēmas.

Bet vispār vai esmu vienīgā, kura nedaudz apšauba autores stāsta īstumu? Tas izteikšanās veids, aprobežotība, ''khem, khem un khemm!'', kā arī dīvainā situācija kopumā - 23 gadīga sieviete, it kā jau normāls, nobriedis vecums, bet mulst un bez maz ģībst nost no parastām seksa rotaļlietām, nespēj tās nosaukt vārdos un vēl informē līgavaini, viss liecina par to, ka viņa pati visticamāk vēl atrodas pusaudžu attīstības līmenī.(t)

Par visām tām blakustēmām, kas šeit aizsākās... pamatīgi nobrīnījos par dažu meiteņu tupumu, šauro skatījumu un aprobežotību. Daudz plusu Undiya un NordicBelle komentāriem.
29.03.2015 19:16 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits