Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Sociālais darbinieks vai skolotājs

 
Reitings 205
Reģ: 24.02.2015
Ko Jūs ieteiktu izvēlēties no šiem:

1) Sociālais darbs
2) Sākumskolas skolotājs ?

Kāpēc? Un, izredzes pēc studiju beigšanas?
27.03.2015 13:20 |
 
Reitings 7827
Reģ: 17.05.2012
Alga virs 700 nesanāks. Tev iepriekšējā diskusijā jau meitenes ieteica.
27.03.2015 13:22 |
 
Reitings 7827
Reģ: 17.05.2012
+ tu jau esi pamatizglītības skolotāja.. nekas spīdošs taču nav, vai ne? nekas labāks ar nosauktajām profesijām arī nebūs.
27.03.2015 13:24 |
 
Reitings 4339
Reģ: 01.06.2014
Labāk nevajag! :D
Ja neviens no šiem darbiem nav sirds aicinājums, tad nevajag! Būsi nelaimīga!
27.03.2015 13:25 |
 
Reitings 73
Reģ: 23.03.2015
Par sociālo darbu neko nezināšu teikt.
Bet sākumskolas skolotāja man ir viena draudzene. Tik forši skatīties, kā viņa tur ņemas ar mazajiem, var redzēt, ka dzimusi, lai strādātu par skolotāju. (l) Tad nu arī šo profesiju es ieteiktu strādāt tikai tad, ja tiešām tas ir tāds, kā aicinājums, sirdsdarbs. Arī bērniem labāk patīk forša, smaidīga, izdomas bagāta skolotāja, nevis sieviete, kura stāv klases priekšā, bet pie sevis domā, kāda velna pēc neaizgāja mācīties kādu labāk atalgotu profesiju, kur nav visu dienu jānoņemas ar sīkajiem un vēl aizvelkoties mājās viņiem jālabo kontroldarbi.:-D Izredzes pēc studiju beigšanas? Nu, kā, strādāt ar bērniem. Skolotājas jau vienmēr būs vajadzīgas, tā kā bez darba gan jau nesēdēsi. Tikai sākumā tiešām jāpadomā, vai gribēsi strādāt par attiecīgo atalgojumu. Kaut gan arī- tā pati mana draudzene strādā gan skolā, gan bērnudārzā pasniedz angļu valodu, gan strādā par logopēdu, gan darbojas ar bērniem jauniešu centrā- tā kā, ja grib, arī šajā profesijā daudz strādājot var nopelnīt un normāli dzīvot.:-)
27.03.2015 13:28 |
 
Reitings 36
Reģ: 13.03.2015
Alga virs 700 nesanāks. Tev iepriekšējā diskusijā jau meitenes ieteica.


+ tu jau esi pamatizglītības skolotāja.. nekas spīdošs taču nav, vai ne? nekas labāks ar nosauktajām profesijām arī nebūs.

Stop, stop! Jā esmu skolotāja, bet, tas nenozīmē ka nevaru painteresēties, ja kās cits man šo jautājumu uzdod. Varbūt ir citas pieredzes un ieteikumi.
27.03.2015 15:56 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits