Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Kādi vīrieši pievērš uzmanību?

 
Reitings 547
Reģ: 04.03.2009
Tā kā esmu viena, bet attiecības vēlos, šis man ir īpaši aktuāli.

Vēlos sastapt foršu puisi, ar kuru izveidot attiecības un pēc tam ģimeni. Bet man uzmanību nepievērš tādi. Uzmanības apliecinājumi un ielūgumi uz randiņiem seko no vizuāli nepievilcīgiem, precētiem, aizņemtiem vai 40 gadīgiem vīriešiem. Nu kas tas ir :D Protams, es viņus atšuju. Un tad par mani saka, ka esmu baigi izvēlīga. Kāda tur izvēlīgā, ka pat nevienas sakarīgas kandidatūras nav bijis.

Vai tiešām jauns, pievilcīgs un brīvs vīrietis ir retums?
27.03.2015 11:54 |
 
Reitings 3925
Reģ: 23.10.2014
Runa nav tikai par to vai tiesām strāda tur kur saka vai nē. Dažas patiesam strāda oficiāla darbā, bet blakus ir vel kada cita nodarbošanās.
Tas ir pasaules redzējums un dzīves veids:
- Sievieti izteikti redz kā lietu, kuru vīrietis nopērk. Jo dārgāka lieta, jo saprotams tikai bagātāks vīrietis to varēs nopirk, bet tāds perk tikai ekskluzīvu preci.
- Savam vecumam daudz var atļauties un vienmēr un visur tas tiks uzsvērs un tā lai saprot, ka citiem kuri var mazāk ir attiecīgi mazāka vērtība.
- Miglaina profesija. It kā inteliģenta sieviete, daudz var atļauties, pārāk daudz savam vecumam ņemot vērā to ka nāk no nekurienes. Ar ko īsti nodarbojas un kā ar savu nodarbošanos tik daudz nopelna nav skaidrs.
- Vīrieši. Vīrieši viņas dēļ ir kā bez prata, apsolūti visi, bet viņai der tikai absolūti bagātākais vīrietis, turklāt jo vairak tādu jo labak. Noteikti norādīs citam sievietēm ka tadi uz viņas pusi pat nenošķauditos.
- viņas āriene. Dabīga skaistule. Turklāt gudra, jauna un bagāta. Tas biezi tiek uzsvērts.
- Loti bieži ir nievājoša. Nelaidis garām nevienu izdevību. Pazemojot citus pašas piedzīvotie pazemojumi un pazemojošais stāvoklis liekas mazāks. Nacistu koncentrācijas nometnes ieslodzītie mēdza sadarboties ar saviem apspiedējiem tādejādi darot pāri sev līdzīgiem apspiestajiem sevi paceļ iedomātā varas pozīcija. Apvērstā psiholoģija.
28.03.2015 22:17 |
 
Reitings 3925
Reģ: 23.10.2014
- Izteikti sensitīva pret kritiku. Vismazākais izteikums kas tādu izsaka saņems pretraķeti ar norādījumiem ka neesi skaista/bagāta / jauna/ veiksmīga un tada garā.
28.03.2015 22:26 |
 
Reitings 9169
Reģ: 23.02.2012
Runa nav tikai par to vai tiesām strāda tur kur saka vai nē. Dažas patiesam strāda oficiāla darbā, bet blakus ir vel kada cita nodarbošanās.

Nu ne tikai taadaam, kuraam ir brendu sominjas, ir blakus nodarboshanaas. Taada var arii buut tirgus paardeveejai, tikai atskjiriiba ir cenaa. Dubultaa dziive var arii buut pat skolas direktorei, tik dazas maak labaak to nosleept kaa citas.
Arii ir jaunas un veiksmiigas sievietes, kuras visu pashas speekiem ir sasniegushas. Viena mana bijusii klasesbiedrene patreiz UK straadaa ljoti augstaa amataa lielaa kompaanijaa, un tajaa amataa vinja ir jau krietnu laicinju. Savu dziivi UK uzsaaka, straadaajot melnu muti aatraas eedinaashanas restoraanos un paraleeli maacoties. Ljoti gudra un apkjeeriiga sieviete, turklaat arii smuka. Par vinju arii sazin ko meeljoja, lai gan patiesiibaa vinja gadiem dziivoja taadaa rezjiimaa, ka knapi dushai atlika laiks.
28.03.2015 22:36 |
 
Reitings 819
Reģ: 10.01.2010
Vai tad tas tavas opazinas ir draudzenes tien krutajiem viriesiem vai ari tikai tiek nopirktas uz dazam st. VVai vienu vaksru?
28.03.2015 22:36 |
 
Reitings 1663
Reģ: 22.03.2015
Nepazīstamus cilvēkus apsūdzēt prostitūcijā ir tāds kā cosmo smalkais stils? :-|
28.03.2015 22:42 |
 
Reitings 3925
Reģ: 23.10.2014
Sagribējās šajā biznesā iesaistīties ? Nezinu, man biznesa praktiskas nianses neinteresē, man vairak interese cilveku psiholoģija, dažādu cilveku.
Ir ko perk uz dažam stundām, ir kad uz vairākām dienām, ir vienreizējie un pastāvīgie klienti, ir aģentūras un ir pašnodarbinātās. Visādi ir.

Krista, Tava bijusi klasesbiedrene noteikti neuzskata sievieti par lietu un noteikti neatgādina zemāk mazāk sasniegusiem cilvēkiem kādi meslu viņi ir.
Vēlreiz saku, tie nav tikai labi ienākumi vai izglītība un dzīvesveids, tas ir gan dzīves uztveres, gan dzīvesveida pazīmju kopums.
Man tiesām netrūkst ne ģimenes locekļu ne draugu un pazinu kuri dzīve ir daudz sasnieguši un kam āriene un manieres ir darba sastāvdaļa. Šie cilvēki ir krietni piezemētāki. Nekad nesaka ka citiem skauž, nemētājas ar dubliem un tada garā. Vini nekaunas no kurienes nākusi un lepojas ar ko sasniegusi, viniem noniecināt citus nav vajadzības, jo pietiek ar lepnumu un gandarījumu par sasniegto. Tā sauktajai vieglajai naudai nav lepnuma, lepnums ir tikai par lietām kas ar to nopirktas, bet par naudu ir kauns.
28.03.2015 22:57 |
 
Reitings 819
Reģ: 10.01.2010
Piekritu, ka daudzi cilveki kas kaut ko saasniegusi ir vienkarsi komunikacija un par citiem neko sliktu nesaka
28.03.2015 23:09 |
 
Reitings 433
Reģ: 06.12.2012
Par cosmo forumu un iespējamām profesijām gan neizteikšos, ko nezinu, to nezinu. Bet Quince kopējais raksturojums šāda tipa sievietēm diezgan trāpīgs. Man tas tik ļoti atgādina kādreiz presē slaveno Inesi Misāni, kas visās intervijās sevi dēvēja par modeli, kaut neviens nekad nezināja, kurā modeļu aģentūrā viņa strādājusi un nekad neviens viņas modeles bildes nav redzējis:-D Līdz šim neviens tā arī nav atradis nevienu nopietnu fotosesiju, mūsdienu interneta laikmetā tas tā kā dīvaini, ja par tik superveiksmīgu un slavenu cilvēku nav ne kripatas info netā. Kaut kā citām veiksmīgām modelēm tā noslēpties neizdodas:-D:-D:-D Piemēram, neviens taču nešaubās un neapšauba, ka Ginta Lapiņa ir pasaule veiksmīga modele.
29.03.2015 09:05 |
 
Reitings 16208
Reģ: 01.02.2010
Nepazīstamus cilvēkus apsūdzēt prostitūcijā ir tāds kā cosmo smalkais stils?
Tas te skaitaas smalkais tonis.Cilveeks ,kurs ir mazliet citaadi domaajoss,dziivo citaadu dziivi(sajaa gadijumaa mineetaa Cataleya)tad "melnais saraksts" garanteets!
Es zinu Cataleya mazliet vairaak ,un varu teikt vienu-sii sieviete ir inteligenta .Nekad neesmu ieveerojusi,ka buutu meetaajusies ar rupjiem apvainojumiem.
Visas sievietes nevar buut vienaadas ,ar vienaam un taam pasaam prasiibaam,mums ir jaarespektee arii citaadi domaajosie cilveeki.
29.03.2015 17:56 |
 
Reitings 819
Reģ: 10.01.2010
Inteligenci var izkopt katra sieviete, tikai japalasa vairak gramatas un jatiekas ar gudriem cilvekiem
29.03.2015 22:20 |
 
Reitings 1677
Reģ: 19.04.2011
Es teiktu, ka ir tāda noteikta biznesmeņu "suga", tips, kas spieto ap modelēm, aktrisēm un wannabe aktrisēm un modelēm. Jā, ticu, ka liela daļa viņu ir naudīga, izskatīga, ar ārēji labām manierēm (iemācīties galda kultūru u.c. nav nekāda augstākā matemātika), taču nereti ar kādām tumšām rebēm tas bizness, jau cita lieta...No skaistām spēļmantiņām cilvēkiem, kuru dzīve balstīta ārišķībās, grūti atteikties. Pietiek kaut vai pagooglēt to pašu Gintas Lapiņas vīru - biznesa mediji neko glaimojošu par viņu neraksta.... Es domāju viņam foršā meitene Ginta (bez ironijas) ar saviem panākumiem viņa atpazīstamībai un sažuvušā tēla spodrināšanai daudz vairāk vajadzīga nekā viņai viņš ar savu Lībijas biznesu...

Jā, protams, daudzi ietekmīgi vīrieši mēdz izvēlēties modeles dažāda veida sakariem... Dominiks Štrauss Kāns, Silvio Berluskoni, Flavio Briatore un tā sarakstu varētu turpināt.... Bet cik no tiem vīriešiem ir tiešām cienījami? Un kas viņus padara cienījamus? Amats un sakari ar cilvēkiem, kam daudz naudas, bet trūkst goda? ...jo veids, kā daļa tikusi pie naudas bieži ne tuvu nav cienījams:-|

Un vispār nez kāpēc masveidā visādi investīciju banķieri dzīvo ar modelēm, bet pasaules top arhitekti, IT speciālisti vai ārsti nav redzēti par savām dzīvesbiedrenēm izvēlamies modeles?:-P
30.03.2015 10:28 |
 
10 gadi
Reitings 892
Reģ: 28.11.2010
:D :D :D nu lūk kad es meklēju sievu atsaucība bija maza :D
Tagad izrādās te bariem meklē otru pusi nopietnām attiecībām.

ps. Jā atradu te savu otru pusi
30.03.2015 10:39 |
 
Reitings 17280
Reģ: 29.01.2012
mcgh, labi, ka tev viss veiksmīgi ar otro pusi :)
30.03.2015 10:44 |
 
Reitings 16208
Reģ: 01.02.2010
steal dream
Inteligenci var izkopt katra sieviete
Es domaaju ,ja cilveeks nav inteligents,tad nav!Aatraak vai veelaak "norausies no keedes" taapat,ja tas nav ieksaa!
30.03.2015 18:58 |
 
Reitings 62
Reģ: 13.12.2012
Redzi, jaunie, brīvie un normālie puiši ir normāli, tādēļ, viņiem nav pieredzes vai pašpārliecinātības, lai ietu klāt un uzrunātu patiešām izskatīgu meiteni, ja izskatā vai raksturā tu esi lieliska, bet izskaties nepieejama vai skarba, tad šie tevis meklētie puiši tev pat nenāks klāt, jo baidīsies no atraidījuma, kamēr visi dīvainie, vai vecākie nāks klāt un mēģinās. Tiem jau nav ko zaudēt, vai arī viņi zina, ka puiši labāk iet pie vidēji skaistām meitenēm nevis skaistām un gudrām, jo lielāka iespēja nocopēt parastu meiteni, nevis īstu atradumu ( viņi taču domā, ka tev čaļi rindā stāv, tādēļ pat necenšas).
30.03.2015 23:15 |
 
Reitings 2746
Reģ: 03.02.2015
Nav jabut m*****, lai vienigais par ko varetu parunat ir mode, stils utt. un augstpratiga attieksme - varbut tu pati esi neapmierinata ar sevi, ka visu tik personigi uztver. Es Cataleya redzu cilveku ar savadaku domasanu un ne vina vieniga te tada - bet lai tapec tik netiri izteikt publiskus apvainojums, fuij, quince, tu man loti patiki, nedaudz atsiti veco lietotaju morgan.
31.03.2015 00:07 |
 
Reitings 3925
Reģ: 23.10.2014
Amely, varbūt arī man ir sava, citāda domāšana? Ja reiz jūs uzstājat ka ir jāciena citādi domājošo viedoklis, tad cieniet ari mani un manu viedokli.

Par to otru lietotāju runajot, man laikam ir dvīņu māsa vai pat vairākas. Tā nav pirmā reize kad dzirdu ka kādu atgādinu, tikai niki ir bijusi citi.
31.03.2015 01:28 |
 
Reitings 2746
Reģ: 03.02.2015
Quince, par morgan tas ir kompliments, jus tiesam domajiet vienadi.
31.03.2015 11:01 |
 
Reitings 17280
Reģ: 29.01.2012
"domājiet vienādi" NEKAD nav kompliments, pat ja salīdzināsi ar Einšteinu, Zukenbergu vai Geitsu ;)
31.03.2015 11:04 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits