Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Nemīlu sevi.

 
Reitings 7
Reģ: 23.03.2015
Sveiki! :-)

Mana problēma ir tāda, ka nekādi nevaru sevi iemīlēt. Man ir ļoti zems pašvērtējums - jūtos nesimpātiska, viss, ko daru liekas nepareizs, baidos izteikt viedokli, jo liekas, ka nevienam tas neinteresē. Neviens puisis man arī īpašu uzmanību nepievērš, draudzenes man ir ļoti skaistas, tāpēc viņu vidū jūtos ļoti neglīta, varbūt tas varētu būt viens no iemesliem, kāpēc tā ir. Ejot vienkārši pa ielu, skatos uz citām, vienmēr salīdzinu ar sevi, domāju, kāpēc man nevar būt tik skaista figūra vai mati, vai seja. Es gribu sevi iemīlēt, bet man tas nu nekādi neizdodas.

Varbūt kādai ir bijis tā pat? Ko jūs darījāt, lai sevi iemīlētu? ko jūs man ieteiktu darīt? :-(
23.03.2015 20:04 |
 
Reitings 2342
Reģ: 29.01.2009
Runājot par to, kā Tu jūties, nekas nemainīsies. Sāc rīkoties. Ja uzskati, ka noderētu sports - sāc sportot! Ieveido matus, izlasi kādu grāmatu, sāc izteikt savu viedokli.. vienkārši ar kaut ko ir jāsāk.
23.03.2015 20:07 |
 
Reitings 498
Reģ: 04.02.2015
Līdz tu pati sevi neiemīlēsi, tad neviens cits tevi arī neiemīlēs. Man tā nav bijis, tāpēc grūti spriest.
Kad es saģērbjos skaisti, sapucējos, vai ieveidoju matus, tad jūtos ļoti pašpārliecināta un staroju. Atrodi kaut ko tādu, kas liek tev starot un būt laimīgai, tad arī apkārtējie to pamanīs. :-)
23.03.2015 20:10 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!