Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

bijušais

 
Reitings 2
Reģ: 22.03.2015
Jau divus gadus esmu kopā ar lielisku puisi, kurš sākumā bija tikai ''plāksteris'' vecajai mīlestībai, kurš tad vēl pats nezināja, ko grib un nekas īsti mums nesanāca, bet biju kārtīgi saķērusies. Šo divu gadu laikā, ar tagadējo ir gājis traki,esmu iemīlējusi viņu, viņš manis dēļ ir neticami mainījies, agrāk bija ritīgs kretīns, pat nezinu kāpēc kaut ko uzsāku, bet kā bija, tā bija.. Uz diviem mēnešiem izšķīrāmies, pa to laiku bijušais jau gandrīz paspēja no jauna savaldzināt, sakot, ka bijis muļķis, kad palaidis mani, bet nesanāca, jo es tomēr sapratu, ka nevēlos būt ar to cilvēku. Salabu ar tagadējo, bet tāpat pa laikam atceros bijušo, it kā ilgojos. Varētu teikt, ka agrāk viņš man bija kā rezerves variants, lai vai cik briesmīgi tas skan. Bet tomēr jau gandrīz 3 gadus nevaru aizmirst! Pašlaik bijušais jau ir nopratis, ka man nevienu citu nevajag un vairs par mani neinteresējas, tik cik ik pa laikam draugos apskatās un iespējams tas arī mani tracina, jo viņu tagad interesē cita. Tas taču nenozīmē, ka nemīlu savu puisi?! (t) Es negribu būt greizsirdīga uz citu puisi, kā no tā tikt vaļā?
22.03.2015 23:59 |
 
Reitings 1540
Reģ: 16.09.2014
Pāries ar laiku :) Galvenais neļauj šīm domām sajaukt tev galvu.
23.03.2015 00:02 |
 
Reitings 2804
Reģ: 07.10.2012
To, vai Tu mīli savu tagadējo draugu, vari zināt tikai tu, neviena tev to šeit pateikt nevar.

Vairāk mēģini ieciklēties uz tagadējām attiecībām, nevis čeko, kad bijušais tevi ir skatījies. Ja apskatās - aizej samīļo savu draugu vai palutini viņu. Es arī attiecību sākumā tā kā vēl paskumu pēc bijušā, kaut kā nebiju tikusi pāri sev, ka viss ir beidzies, kaut kādas jūtas bija, bet ātri vien sapratu, ka pašlaik man blakus ir vislabākais cilvēks, kādu vien es sev varu vēlēties un bijušais jāatstāj tur - pagātnē.
23.03.2015 00:15 |
 
Reitings 2
Reģ: 22.03.2015
mistalee, to arī cenšos darīt, jo to bijušo negribu, es tikai nesaprotu, kapēc tik bieži par viņu atceros..:-/
23.03.2015 00:42 |
 
Reitings 2804
Reģ: 07.10.2012
Nu varbūt tad der padomāt par tagadējām attiecībām, ka kaut kas nav tā kā vēlētos? Veselīgās attiecībās nevajadzētu 3 gadus skumt par veco mīlu... Kaut gan no otras puses, tīri atmiņas jau nav nekas slikts. Taču, ja domās parādās ilgas un skumjas, tad kaut kas tomēr nav. Piekrītu RainyDay, ka galvenais, lai domās neņem virsroku emocijas, kas tev sagrozīs visu prātu.
23.03.2015 01:02 |
 
Reitings 1338
Reģ: 15.03.2009
Manuprāt, nav nekas briesmīgs, ja laiku pa laikam nāk prātā bijušie. Galu galā, tā tomēr ir daļa pagātnes, un to nevar nogriezt kā ar nazi.
Kā jau te meitenes minēja - galvenais ir paļauties uz veselo saprātu, jo ir taču tik viegli idealizēt cilvēku, kas ar Tevi nav kopā ikdienā.
23.03.2015 08:48 |
 
Reitings 16391
Reģ: 09.10.2011
Es domāju, ka nemīli Tu savu draugu.. mīlot tādas domas galvā neskraida.. Un bijušais arī nav Tev vajadzīgs.
Meklē puisi, kuru spēsi mīlēt no sirds.. vismaz cienīt līdz sirds dziļumiem :)
23.03.2015 08:56 |
 
Reitings 277
Reģ: 20.02.2015
Ja tu jautā forumā, vai mīli, tad tevi māc šaubas. Neteiktu, ka tagad jāskrien un jāpamet draugs, bet nemoki otru, apsver kas un kā.
23.03.2015 09:26 |
 
Reitings 8272
Reģ: 29.01.2009
Tevi vnk mit kkada greizsirdiba, jo tas bijusais tevi pameta. Tagad vnk tevi mit viltus jutas, jo agrak tu vinu mileji. Ko es tev ieteiktu? Izdzes bijuso no savas dzives pilniba. Nebus tev pec tam jakozh pirkstos. Tev pasai ta bus vieglak. Izdzes ari no soc.tikliem. ja jums nav draudzigas attiecibas, tad prieks kam tev vinu vajag soc.tiklos? Nemulkojies ar sim bernu spelitem.
Tas,'ka tev dazreiz uznak nostalgiskas jutas, ir normali. Man ari tadas dazreiz uznak, bet tas nenozime, ka es velos kadu puisi atpakalj vai nemilu viru. Vnk, ja jutas kadreeiz ir bijusas, retos brizos tas nak prata ka atminas.
23.03.2015 09:46 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits