cik daudz jūs būtu gatavas atdot?

 
Reitings 39
Reģ: 04.01.2015
Cik daudz jūs būtu gatavas upurēt karjerai, kurā jums būtu augstākas spējas kā vidējam statistiskajam darbonim un arī liela interese?

Esmu šādā situācijā. Esmu upurējusi draugus, attiecības, nervus. Profesija ārkārtīgi prasīga, liela konkurence, naudas kalnus gan nevar raust. Šogad strādāju, katru dienu kā uz adatām. Paralēli stājos maģistrantūrā, kas nozīmēja dokumentu vākšanas, mācīšanos vakaros pēc darba, dažādu analīžu un motivācijas vēstuļu rakstīšanu, intervijas. Piektdien saņēmu vēstuli, ka esmu uzņemta universitātē, kas Lielbritānijā ir otra labākā jomā, tūlīt aiz Kembridžas. Sākumā priecājos, uz dienām divām izrāvos no stresa (iepriekš domāju, ka nekad nekur netikšu uzņemta), tad sāku domāt, ka ja jau mani uzņēma, tad gan jau bija zema konkurence, tātad slikta programma, tātad neperspektīva utt. (t) Lasīju par studēšanu, gana daudzi rakstīja, ka programmu grūti pabeigt. Tālāk plānoju doktorantūru, kurā iekļūst parasti tie ar izcilību maģistros, nevis tie, kas vienkārši pabeiguši. Paredzu, ka karjerai upurēšu vēl vairāk nekā esmu upurējusi līdz šim. Tomēr reizēm šaubos, vai tas ir tā vērts. Reizēm atkal šķiet, ka tas ir labākais, ko ar savu dzīvi varu izdarīt.

Nesen dzīvoju kopā ar meiteni, kas arī bija maģistrante ļoti labā universitātē. Draugu viņai bija ļoti maz, attiecību nebija, totāla depresija, universitātē notiekošā dēļ ne reizi vien raudāja, 24/7 tika veltīts mācībām, visa nauda aizgāja mācībām.

Ko domājat par šāda veida dzīvi?
22.03.2015 22:09 |
 
Reitings 547
Reģ: 04.03.2009
michelle, es to tā vispārīgi biju domājusi. Iedomājies sievieti, kurai nav tā vīrieša. Vai tavuprāt vinai vajadzētu sēdēt un gaidīt to vīrieti? Vai tomēr labāk tad vismaz karjeru taisīt? Vienkārši Tu tik pārliecinoši teici, ka vīrietis nāks. Bet vai tiešām katrai sievietei vinš atnāks...? Un ja neatnāk, ko tad?
24.03.2015 14:37 |
 
10 gadi
Reitings 893
Reģ: 29.01.2009
Kā var pateikt ko darīt ja neatnāk? :-D jāskatās pēc situācijas. Gan jau var būvēt karjeru un apvienot ar prinča gaidīšanu :-P. Citas gaida, citas jau vairs negaida.
24.03.2015 15:43 |
 
Reitings 4628
Reģ: 06.07.2013
Nu jau gan... It kā visas sievietes būtu pēc viena šablona taisītas.

michellee, iesaku papētīt, cik mākslinieku vidū ir pašnāvnieku, alkoholiķu un narkomānu vīriešu - man ir aizdomas, ka īpatsvars krietni lielāks nekā sievietēm šajā jomā. Varbūt vienkārši jāpieņem, ka dažādi cilvēki ir nelaimīgi dažādās situācijās. Viens būs izmisumā, atrodoties augstā un stresainā amatā, kamēr citur mājsaimniece kritīs izmisumā no tā, ka nav sevi realizējusi nekādā citā veidā.

Ja tev ir izdevies atrast savu aicinājumu, tad apsveicu, bet tāpēc jau nevajag to mēģināt uztiept trīsarpus miljardiem cilvēku pasaulē.
24.03.2015 16:16 |
 
Reitings 6676
Reģ: 07.02.2009
Karjeras dēļ neupurētu pilnīgi un absolūti NEKO, dzīvoju vienreiz....
24.03.2015 20:44 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits