jums ir patīkami?

 
Reitings 114
Reģ: 18.03.2015
Vai jums patīk, ja jums cilvēki saka komplimentus par izskatu?

Es parasti uz darbu eju vienādā izskatā: mugurā paplats džemperis ar augsto kaklu, melnas bikses, minimāla kosmētika (pūderis, tuša), mati saņemti copē. Vienkārši iedomājieties stereotipiskāko pelēko peli un tā būšu es.
Vakar biju izņēmuma kārtā aizgājusi labākā kreklā un izlaistiem matiem un saņēmu ļoooti daudz komplimentu. Godīgi sakot, bija nepatīkami, momentāli gribēju matus saņemt atpakaļ copē (drīz to arī izdarīju), izskatīties kā vienmēr.
Diemžēl zinu, ka man ir skaista seja, tādēļ arī ģērbjos tik viduvēji un pelēki, lai to izskatu pasliktinātu. Kā saģērbjos drusku labāk vai ieveidoju matus, uzreiz sākas.

Varbūt kāda nodomās, ka dīvaina tēma, bet nu... Man komplimenti bojā garīgo. Kādai varbūt līdzīgi?
18.03.2015 23:34 |
 
Reitings 3296
Reģ: 26.08.2009
Es ātri izvērtēju teicēju pašu, vai nav no tās pašas sērijas, ko Aether pieminēja un komplimenta saturu. Ja man viss ir pieņemams, pasmaidu, pasaku paldies, ja ir ko teikt un sanāks dabiski, atbildu ar kādu komplimentu pretī. Ja situācija/runātājs nav man pieņemams, atbildu ar "Okei." :D
19.03.2015 11:17 |
 
10 gadi
Reitings 10290
Reģ: 29.01.2009
Protams, patīk. Gan darbā, gan ne-darbā.

Un man arī neviens nav īapsī teicis, Tu esi labāka/skaistāka/vēlnezkāda par to un to.
19.03.2015 11:20 |
 
Reitings 9596
Reģ: 06.03.2012
Sajutos kā pašpārliecinātākā beibe visā Cosmo

Same here :D
Esmu šokā. Laikam tāpēc šeit tik daudz žults, jo nav pārliecības par sevi. Ja es labi izskatos, es pati to lieliski zinu, bet, ja kāds izsaka komplimentu, tad ir vēl foršāk :)
19.03.2015 11:20 |
 
Reitings 8407
Reģ: 29.01.2009
Man arī patīk saņemt, tieši labāk sajūtos, jo vairāk tieši man parasti izsaka komplimentus, kad nejūtos savā ādā vai tieši liekas, ka neizskatos tik labi kā gribētos, tad sajūtos labāk pēc komplimenta.
19.03.2015 11:22 |
 
Reitings 9596
Reģ: 06.03.2012
man labāk patīk izteikt komplimentus, reizēm gribētos pat uz ielas pieet klāt kādai svešai meitenei un pateikt, ka ļoti spīdīgi mati vai skaista kleita, bet mani nesapratīs

Bet kāpēc? Esmu gājusi klāt un izteikusi komplimentus par skaitiem matiem vai apģērbu, vai meikapu. Kāpēc ne? Tas taču ir kā vairot skaistumu :)
19.03.2015 11:22 |
 
Reitings 233
Reģ: 26.01.2015
Man patīk komplimenti par paveikto, ja par izskatu - tad īpaši neaizķeras, vienmēr nodomāju - nu, neba mans nopelns, ka skropstas garas un tamlīdzīgi :D
Godīgi sakot, dzīvē esmu saņēmusi daudz komplimentus no cilvēkiem, bet domāju tāpēc, ka saprātīgi to visu uzņemu - pasaku Paldies! un viss. Nav svarīgi, ko tajā brīdī nodomāju, to tomēr paturu pie sevis - visbiežāk tas ir - nu jā jā, stāsti vien... :D Es vienmēr sevi iekšēji nobalansēju, riebjas iedomīgi cilvēki (ir atšķirība no pašapziņas) un pati baidos tāda kļūt, kaut ko sadomāties...
19.03.2015 11:27 |
 
Reitings 5954
Reģ: 08.07.2013
Diemžēl zinu, ka man ir skaista seja, tādēļ arī ģērbjos tik viduvēji un pelēki, lai to izskatu pasliktinātu. Kā saģērbjos drusku labāk vai ieveidoju matus, uzreiz sākas.

Ak, tu, nabadzīte... :) Augstprātīga meitene, lūk, kas tu esi. Tas nav kompliments, tāpēc vari priecāties.
19.03.2015 11:28 |
 
Reitings 7079
Reģ: 11.10.2013
Arī es esmu svešiem cilvēkiem uz ielas gājusi klāt un teikusi komplimentus par frizūru vai izskatu. Arī man ir nākuši svešinieki klāt un teikuši jaukas lietas. Tas uzreiz straujajā dienas ritmā liek pasmaidīt un tad tāds pacilāts noskaņojums. :)
19.03.2015 11:29 |
 
Reitings 2342
Reģ: 29.01.2009
Nesen draudzene nokomplimentēja auskarus un es viņai atteicu, lai neskatās virsū, tad izlaidu matus, lai noslēptu auskarus.


Es par šo sāktu tāāāā smieties. :D
19.03.2015 11:31 |
 
Reitings 7079
Reģ: 11.10.2013
Patiesībā tas ir diezgan bēdīgi, ka šeit tik daudzas netic tam, ka labi izskatās un negrib pieņemt komplimentus. :-/
19.03.2015 11:32 |
 
Reitings 7497
Reģ: 29.01.2009
jā, man patīk. Un arī pati neskopoj uz komentāriem, ja no sirds kaut kas patīk :)
19.03.2015 11:33 |
 
Reitings 2629
Reģ: 20.01.2014
Atkarībā no tā, kas saka komplimentu. Ja pazīstams, tad patīk, ja kāds svešinieks uz ielas...nu tad atkarībā no tā, kā un ko saka, jo piemēram, pēdējais kompliments no svešinieka "skatījos un nevarēju nepateikt-jums ir skaists dibens" likās neiederīgs, ja ņem vērā, ka to pasaka svešs cilvēks (kaut arī nekas slikts jau arī tas nav, bet tomēr..), bet citādi- nē, nemulstu, forši, ka kāds pasaka kaut ko labu-ja pasaka, ka esmu skaista vai labi izskatos-nu kas tur var būt slikts?!
19.03.2015 11:33 |
 
Reitings 5954
Reģ: 08.07.2013
Man, piemēram, patīk komplimenti - kā var dusmoties par to, ka kāds ir gribējis man pateikt ko labu?
19.03.2015 11:33 |
 
Reitings 2746
Reģ: 03.02.2015
Man no svesiniekiem laikam "kompliments" bija kiskisskisss :-D
Bet ja godigi, neprotu ta pa istam pienemt tos komlipmentus, jo man berniba tik manus trukumus vien ir uzskaitijusi, tad kaa trauma palikusi un tagad, ja kads pasaka kko , man nav tads ha[[yface un prieks, nu ir ka ir. Citreiz, atbildu, ka cilvekam ir laba gaume un ja vinam taisniba, es izskatos labi :D Tad nu interesanti paverot sejas.8-)
19.03.2015 11:33 |
 
Reitings 12651
Reģ: 29.01.2009
Nē, nejūtos neveilki, nemulstu, pēdējā laikā nepasprūk arī kāda no tām atturīgajām frāzēm. Man drīzāk nenāk ārā tik daudz komplimentu, man reti kad liekas, ka k kas tik woooow, ka gribas to pateikt.:-D

Bet es gribu labāk saprast Tevi - kāpēc tad Tu to vienu dienu aizgāji tā - ar vaļā matiem un blūzīti? Kāds tam bija iemesls? Pašai tā labāk patīk tomēr? Man jau liekas, ka tie cilvēki kā traki teica komplimentus, jo nepierasti. Ja Tu tagad visu laiku tā staigātu, tad jau vairs nepievērstu pastiprinātu uzmanību.
19.03.2015 11:36 |
 
Reitings 2342
Reģ: 29.01.2009
Es savukārt nekad nenoticēšu tam, ka sievietei var traucēt komplimenti, kas nav uzbāzīgi vai jēli. Teksti no sērijas "Diemžēl man ir skaista seja.." nav sasaistāmi ar pašpārliecinātu sievieti. Tieši pretēji - jo sliktāk Tu savā ādā jūties, jo nemanāmāka gribi būt. Un, loģiski, ka cilvēki mēģina uzlabot omu, izsakot kādu komplimentu, ja šodien ir uzvilkts kaut kas īpašs. Dabiska, jauka cilvēku īpašība.
19.03.2015 11:36 |
 
10 gadi
Reitings 9435
Reģ: 06.03.2009
Par izskatu - nepatīk, jo neticu. Vienīgi par atsevišķām detaļām(matu krāsa, briļļu rāmis, tetovējumi vai kāds garderobes papildinājums utt), kuras pašai liekas labas. Piemēram, kad tagad nomainīju briļļu rāmi - pašai patika, tāpēc arī ja kāds ko labu pateica, tad novērtēju pozitīvi, jo man pašai likās, ka forši.
Bet visi šitie no ''vai, cik tu esi satriecoši skaista'' sērijas - nu uztveru to kā muldēšanu un man ir nepatīkami. Uz tās sērijas izteikumiem atbildu ar ''aha'' un viss. Īpaši, ja tie nāk no vīriešiem, jo nu...vienkārši...

Par kkādām lietām, ko esmu izdarījusi - labus vārdus par izdarītu darbu novērtēju daudz vairāk un uztveru daudz pozitīvāk, jo redzu, ka tie nav meli. Tur es zinu savu darbu, redzu rezultātu kas izdevies utt.
19.03.2015 11:46 |
 
Reitings 9561
Reģ: 12.04.2009
Heartkiller, ja jau Tu tik ļoti sev nepatīc, spriežu pēc komentāra, tad kāpēc neko nemaini?
Man šķiet, ja cilvēkam kas sevī nepatīk, vienalga izskats, raksturs, viņš cenšas to mainīt, un neticu, ka nevar to izdarīt. Tagad ir tik daudz līdzekļu lai padarītu sevi tīkamāku pašai sev, nevis dzīvot tā it kā pats esi sev ienaidnieks :-(
Es atbildēju uz šo diskusiju nedaudz citādi, jo man negadās mājas drēbēs un paviršu frizūru ierasties darbā, bet komplimentus novērtēju, pasaku paldies, un ja redzu, ka kādam ir kas skaists - izsaku, kolēģēm ieraugu jauns kostīms, frizūra - kāpēc nepateikt ka ir labi, tas taču paceļ garastāvokli :-)
19.03.2015 11:56 |
 
Reitings 17280
Reģ: 29.01.2012
Bet visi šitie no ''vai, cik tu esi satriecoši skaista'' sērijas - nu uztveru to kā muldēšanu un man ir nepatīkami. Uz tās sērijas izteikumiem atbildu ar ''aha'' un viss. Īpaši, ja tie nāk no vīriešiem, jo nu...vienkārši...


Ja es būtu sapucējusies no A-Z, sataisījusi matus, uzkrāsojusies, uzvillkusi figūru izceļošu kleitu un starotu kā maija saulīte, un vīrieša kompliments būtu "kādas tev skaistas kurpes!" goda vārds - es apvainotos.

Ir reizes, kad ''vai, cik tu esi satriecoši skaista' ir absolūti iederīgs kompliments.
19.03.2015 11:57 |
 
Reitings 1164
Reģ: 13.05.2014
Man patīk komplimentus saņemt, vienmēr iepriecina mani :) tikai nekad nezinu kā atbildēt :-D
19.03.2015 11:59 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits