Horoskopi

 
Reitings 107
Reģ: 21.01.2015
Sveikas, un labs rītiņš!

Kas esat pēc horoskopa? Vai pašas ticat šīm lietām? Ja jā, kāda ir jūsu ir raksturīgākā iezīme, skatoties pēc horoskopā aprakstītā un vērtējot sevi no malas?

Veiksmīgu dienu! :)
17.03.2015 10:28 |
 
Reitings 498
Reģ: 04.02.2015
Auns. Biju gandrīz zivtele, jo piedzimu 21.martā pēc pusnakts:-D
Un neticu galīgi, pilnīgi nekam, kas horoskopos rakstīts...
17.03.2015 11:26 |
 
Reitings 7079
Reģ: 11.10.2013
Esmu ūdensvīrs.
Apraksti kaut kādā mērā atbilst. Esmu "šefotāja", perfekcioniste, vieglāk darboties individuāli nekā grupā, jo neuzticos citiem tik vienkārši un šķiet, ka pati visu varu paveikt labāk, jo man visam ir jābūt perfektam. :D Es bieži negribu šo pieņemt, bet, kad pavēroju "sevi no malas", tad jūtu, ka tas tiešām tā ir.
Esmu sabiedriska, un man pietiks kaut vai ar vienu cilvēku blakus, lai es jau justos labi.
Esmu ļoti uzticīga.
Draudzējos vieglāk ar puišiem nekā ar meitenēm. :D
17.03.2015 11:27 |
 
Reitings 408
Reģ: 16.02.2014
Kāds varētu uzrakstīt svaru raksturojumu?
17.03.2015 11:30 |
 
Reitings 1213
Reģ: 10.12.2014
Esmu 100% Auns. :)
17.03.2015 11:32 |
 
Reitings 6037
Reģ: 30.10.2010
Visizteiktākie man ir svari, jo tur trīs personīgās planētas, ieskaitot Sauli, bet Ascendents Jaunavā un Mēnestiņš Lauvā. Jūtu iezīmes no visām šīm zīmēm.

Kas attiecas uz "esmu strēlnieks, man nekas neatbilst", protams, ka var neatbilst. Svarīgas ne vien Saules zīmes, bet arī citas planētas, nemaz nerunājot par mājām, kurās tās planētas atrodas, kā arī aspektiem. Tā, piemēram, cilvēks ar Saules zīmi Strēlniekā, varētu sevi vispār šajā aprakstā nesaskatīt, bet vairāk, piemēram, Skorpionā. Iespējams, viņam Mēness Skorpionā, bet Saule tiešā savienojumā ar Plutonu, astotajā mājā, kas viss kopā dod ļoti spēcīgu Skorpiona ietekmi.

Par saderību pēc saules zīmēm vien es vispār klusēju! Piemēram, mani visspēcīgāk pievelk tieši nesaderīgās zīmes pēc šīs teorijas, bet varbūt tas ir tieši tas, kas kartē ierakstīts, ka man vajadzīgs, jo pašas karte nav diez ko harmoniska. Man vienkārši garlaicīgi ar it kā saderīgākajām zīmēm.

+ iespējams, piemēram, pēc raksturiem pilnīga nesaderība, bet kartē atklājas, ka ir, teiksim, Venēras - Marsa precīzs savienojums vai vēl kāds aspekts, kas to pievilkšanos un kaisli dod.

Ir trīs attiecību mājas. Piektā - iemīlēšanās, pacilātības sajūta, rotaļīgums, utt. Septītā - partnerattiecības, laulība, u.c., astotā - saplūšana, intimitāte, kaisle, sekss. Un tad, ja partneris savas planētas ieliek šais mājās, vēlams visās trijās (vai aktivizē tās, piemēram, veidojot aspektus ar attiecīgo māju pārvaldniekiem, tad tā pievilkšanās un mīlestība rodas arī par spīti kaut kādai nesaderībai. Šeit, starp citu, var arī attiecināt arī attiecību problēmas - piemēram, viens grib nopietnas attiecības, bet viņa partneris viņā ar rozā brillēm saskata tikai iemīlēšanos, izklaidi, aizraušanos. Visticamāk, tad tā partnera kartē, kurš grib nopietnas attiecības, ir aktivizēta septītā māja, bet tam, kurš nevēlas - vairāk piektā, nevis septītā. Viņš vienkārši tad neredz partneri kā ilgtermiņa dzīvesbiedru. Tāpēc rodas situācijas - mums bija tik labi kopā, bet apprecējās ar citu.
17.03.2015 11:38 |
 
Reitings 7079
Reģ: 11.10.2013
Ak, jā... es teicu, ka esmu sabiedriska, taču tas nav tā, ka man 24/7 vajag kādu blakus. ļoti patīk arī pavadīt laiku vienatnē. Un arī sēdēt mājās. Esmu sēne, un man pietiktu pat ar vienu reizi mēnesī,kad aiziet uz kādu ballīti. :D

Un vispār, it kā raksta, ka man mēness ir lauvas zīmē, bet citur raksta, ka vēzī, tad nu nezinu, kam ticēt un kam,nē. Vislabākais laikam ir iet pie astrologa, kas precīzi pateiks, nevis uzticēties kaut kādiem online testiem.
17.03.2015 11:44 |
 
Reitings 2804
Reģ: 07.10.2012
Esmu skorpions. CIk esmu lasījusi - viss man atbilst, lai gan domāju, ka, iespējams, baigi tipiskais skorpions es neesmu, jo esmu dzimusi pēdējās dienās, kad ir skorpiona zīme. Bet es gribētu domāt, ka esmu tipiskais skorpioniņš, jo man neviena cita zīme tā nesimpatizē, kā manējā :-P:-D
17.03.2015 11:47 |
 
Reitings 7079
Reģ: 11.10.2013
mistalee, vai tev ir zaļganas acis? Visiem skorpioniem, ar ko esmu saskārusies, ir. :D
17.03.2015 11:50 |
 
Reitings 2804
Reģ: 07.10.2012
MoonLady, man ir interesanti ar tām acīm. Piedzimu ar dzidri zilām, 3 gadu vecumā tās kļuva tumši brūnas, tagad iet uz zaļām. Pagaidām nevaru saprast. Daudziem šķiet, ka viņas ir zaļganbrūnas, arī man pašai tā liekas, bet vecāki saka, ka vairāk dzintarainas, konjaka krāsā :D
17.03.2015 11:54 |
 
Reitings 4617
Reģ: 02.06.2012
Esmu Lauva ar ascendentu un meenesi Mezhaazii, kas veido lielu pretstatu un kontrastu.

Jaa, ticu padzilinaatai astrologijai, gan rietumu, gan veediskajai. Jo, kad tev astrologs peec kartes (tev pasham neko par sevi neatklaajot) par tevi pasaka tik specifiskas lietas, kuras zini tikai tu un neviens psihologs nespeeju noblefot, pilniigi zosaada uzmetas un es nevaru neticeet.

P.S. Ar Veersiem tiiri labi satieku, tieshi draudziigu attieciibu kontekstaa, ar Svariem arii loti labi(jo gaiss papildina un uztur uguni:))
17.03.2015 11:58 |
 
Reitings 2094
Reģ: 12.09.2012
Spīdola - tu neesi Stealburka ?

bilde citam vienam lietotājam citā portālā .
17.03.2015 12:00 |
 
Reitings 6037
Reģ: 30.10.2010
Neesmu. Kurā portālā? :D

Pat, ja būtu citā portālā, noteikti liktu citu bildi, jo man patīk dažādība. (l)
17.03.2015 12:09 |
 
Reitings 2094
Reģ: 12.09.2012
Spīdola - NĒ , nu nopietni šis attēls fugurē vel citia lietotājai ,citā portālā .

Domāju ka tā pati steal esi ...
17.03.2015 12:10 |
 
Reitings 2094
Reģ: 12.09.2012
Tā ir , ka ātri uzraksta ...
17.03.2015 12:11 |
 
Reitings 2715
Reģ: 13.12.2013
Esmu Lauva. Acendents Jaunavā un mēness Zivīs.
Horoskopam ticu, bet ne viss, kas raksturo lauvu atbilst arī man, tāpēc ņemot vērā visus astroloģiskos aspektus varu ticēt, bet ne visu es protu pareizi interpretēt.
17.03.2015 12:12 |
 
Reitings 7079
Reģ: 11.10.2013
Kā var noteikt ascendentu? (t)
17.03.2015 12:13 |
 
Reitings 4617
Reģ: 02.06.2012
MoonLady, jaazin savs dzimshanas laiks un tad peec astrologiskaam programmaam/tabulaam var izreekinaat.
17.03.2015 12:16 |
 
Reitings 408
Reģ: 16.02.2014
Kāds var aprakstīt svarus? :'-(
17.03.2015 12:17 |
 
Reitings 7079
Reģ: 11.10.2013
Atradu kaut kādu testu, un tur ierakstot datus parādās, ka ir vēzis. Tad jau laikam ir tā, ka saules horoskopā esmu ūdensvīrs, mēnees - lauva, ascendents - vēzis. Tas daudz ko izskaidro. :D
17.03.2015 12:18 |
 
Reitings 334
Reģ: 19.11.2014
Esmu ūdensvīrs, bet tik tikko pārkāpusi slieksni no mežāža. Tapēc ir arī dažas lietas, kas sakrīt no mežāža, bet praktiski esmu tipisks ūdensvīrs!
No mežāža esmu mantojusi egoismu, skopumu (kas ir briesmīgākā iezīme ever) , un bieži esmu ar kko neapmierināta. Bet no ūdensvīra ir varteikt visas iezīmes, galvenokārt, laipnība, labvēlība, līdzjūtība (!!) un žēlsirdība. Ļoti patīk iepriecināt citus, kad iet grūti, par sevi tad mazāk domāju. Skopums vairāk ir pret cilvēkiem, kas nav man tuvi, kas speciāli izrāda visu mantību, utt.
Esmu ritīga daiļrunātāja, draugs bieži dusmojas, ka es nemāku pateikt vienā īsā teikumā visu sakāmo, bet izvēršu to veselā stāstijumā. Ar mani strīdēties ir grūti, es piefiksēju visu, ko otrs pasaka, un tad sāku runāt, tad ir man daudz sakāmā. :D Nu, katrā ziņā nav viegli ar mani! + draugs ir zivs, un tad tur arī ir saķeršanās, bet esam viens otram pieslīpējušies. Kompromisi mūsu attiecībās gandrīz vai nepastāv :D


Ļoti sliktas attiecības ar aunu. Nespēju atrasties viņu sabiedrībā. Neredzu nemaz jēgu runāt, jo viņiem (tos kurus es pazīstu) ir pa vienu ausi iekšā viss, pa otru uzreiz ārā. Un vēl speciāli dara pretējo, kaut gan labi zin, ka tā nav pareizi. Grib visur būt pirmie, kaut gan tas nav nepieciešams mājās starp tuviniekiem baigi izsisties, liekas ka tas ir pilnīgi lieki. Vienu aunu konkrēti ko zinu, liekas ka tupāku cilvēku satikt nav iespējams. Cilvēkam pāri 20 jau labu laiku, bet smadzenēs homērs sit šķivjus laikam. Bet tas mans tāds skatijums, esmu 100% pārliecināta, ka ne visi auni ir tādi.

Ar visām citām zīmēm daudz maz spēju sadzīvot, ar lauvu, jaunavu, viss forši. tā mazāk ar skorpioniem...


Un vispār, neticu tiem dienas, nedēļas, mēneša horoskopiem. Tur parasti tiešām konkrētas muļķibas sarakstītas.
17.03.2015 12:20 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits