Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

sirds tik pilna...

 
Reitings 53
Reģ: 28.01.2015
meitenes, kas sekoja līdzi manai diskusijai par šķiršanos, ļoti uzmundrināja. gribu lai kāda padalās ar savu pieredzi vai sniedz kādu uzmundrinošu vārdu.
pirms pusotra mēneša izšķīros no sava drauga. pagājušonedēļ uzzināju, ka gaidu bērniņu, esmu 9. nedēļā. bērnu izlēmu paturēt, paziņoju par to bērniņa tēvam, viņš ir ar mieru atbalstīt, sniegt visu nepieciešamo. runāja, ka varbūt vajadzētu mēģināt vēlreiz, ka tagad mums dzīvē viss mainās, kļūsim vecāki. es atteicu, jo būtībā jau tieši viņš bija šķiršanās iniciators un ja atkal sekos šķiršanās, šoreiz tā būs daudz savādāka, jo vairs nav tikai es un viņš.
šīs dienas, kopš uzzināju, dzīvoju mierīgi. neteiktu, ka man zeme atvērās vai kliedzu nelabā balsī, kad to uzzināju, pieņēmu to savaldīgi. ja reiz tā noticis, tad tā tam vajadzēja būt. jutos pat stipra, jo saņēmu atbalstu gan no bērna tēva, gan savas ģimenes. vienīgi šonakt nevarēju iemigt un domāju - nu palīdzēs bērna tēvs, bet mammas jau ir tās, kas tāpat ar bērniņu vairāk ir kopā. kā es viena tikšu galā, vecāki ir arī gatavi atbalstīt, bet sievietei ir vīrietis, kurš tāpat nomierina, tas ir savādāk, jo tas ir jūsu kopējais bērniņš un jūs abi mācaties, kļūdaties, bet darat to kopā. es noteikti nesāku apšaubīt savu lēmumu par bērniņu, vienīgi sāku nervozēt, kā būs vienai to pārdzīvot - grūtniecības laiks, dzemdības, pirmais laiks, kad bērniņš jau būs piedzimis. tāds apjukumus par to, kas sagaida, laikam tikai tagad nāk tā apjausma par to, kas sagaida.:-/
16.03.2015 17:59 |
 
10 gadi
Reitings 4291
Reģ: 03.08.2009
Tu nepiekriti mēģināt ar viņu vēlreiz? Varbūt, ka šķiršanās iemesls nebija tik nopietns? :)
16.03.2015 18:11 |
 
Reitings 56
Reģ: 26.02.2015
Kaads bija shkirshanaas iemesls? Padomaa labi, neesi tik egoistiska... beernam tacu vajaziigs arii teevs, miesiigs teevs.
16.03.2015 18:12 |
 
Reitings 7079
Reģ: 11.10.2013
Ja vīrietis vēlas mēģināt vēlreiz, tad varbūt patiesi nožēlo iepriekšējos nodomus, un grib būt labs tēvs bērniņam.
Tas ir apsveicami, ka viņš vēlas atbalstīt arī esot līdzās, nevis tikai ieskaitīt katru mēnesi naudu kontā. ;)
16.03.2015 18:14 |
 
Reitings 17280
Reģ: 29.01.2012
Atbalstīt esot bērnam līdzās var arī neesot "attiecībās" ar bērna māti.
16.03.2015 18:15 |
 
Reitings 53
Reģ: 28.01.2015
ellamella, jā, varbūt esmu egoistiska, bet vai jāupurē arī sevi? bērnam tēvs būs, tikai mēs nebūsim kā ģimene. audzināsim bērnu kā tēvs un māte, nevis vīrs un sieva vai draugs un draudzene.
šķiršanās iemesls vairāk vai mazāk, bija raksturu nesaderība. par mīlestību es arī to nesauktu...
16.03.2015 18:17 |
 
Reitings 7079
Reģ: 11.10.2013
Vai es kaut kur rakstīju, ka autorei ir jāskrien atpakaļ pie bērna tēva?
Es tikai izteicu to, ka ir labi, ka bērna tēvs par bērnu ir pozitīvās domās un nebūs nākotnē jāsatraucas par to, ka bērnam nebūs tēva.
16.03.2015 18:19 |
 
Reitings 309
Reģ: 13.03.2015
nu ja neveelies dot otru iespeeju, tad kaadi veel varianti atliek? priecaajies, ka vispaar nav nokuupeejis miglaa un materiaali atbalstiis.
16.03.2015 18:20 |
 
Reitings 53
Reģ: 28.01.2015
šķiršanos uzsāka viņš, kad sāka apspriest mūsu šķiršanos ar draugu. es to izlasīju viņa skype un aizgāju prom, patiesos iemeslus visam uzzināju vēlāk. es vairs nevēlos tikt sāpināta otreiz... bet tagad ir bērns un baigais juceklis.
16.03.2015 18:22 |
 
Reitings 56
Reģ: 26.02.2015
Kaapeec tad seksojaat, ja nebija miilestiibas? Keksiisha peec,lai tikai buutu ar ko salaist?? :'-( beernina zheel
16.03.2015 19:30 |
 
10 gadi
Reitings 2594
Reģ: 08.03.2013
http://cosmo.lv/forums/topic/177220-ka-rikoties/


Šeit ir apraksts par viņas iemeslu, ka nevēlas dot attiecībām 2.iespēju.
16.03.2015 19:45 |
 
Reitings 3925
Reģ: 23.10.2014
Autore Tavā vietā es bērna tēvam neteiktu ne jā , ne nē, atstatu viņam kaut kādu cerību, jo kad bērns piedzims Tu nezini vai nemainīsi savas domas. Ar pliku mīlestību nepietiek, uz cilveku ir jāvar paļauties, ir jābūt atbildībai. Cik ilgi Tu mīlētu bezatbildīgu vīrieti kurš tevi neatbalsta?
Ja godigi, es Tava situācija pavilktu nedaudz garumā sakot ka esmu apjukusi un tamlīdzīgi bet pec tam piekristu ar viņu saiet kopā viena iemesla dēļ - vīrieša palīdziba noderēs kamēr esi ar mazu zīdaini. Cilvēks ar kuru dzīvo atsevišķi nekad nespēs sniegt tādu atbalstu kādu cilvēks ar kuru dzīvo kopā.
Dēļ raksturu nesakritības izšķirties vienmēr paspēsiet.
Otrkārt ar mazu zīdaini Tu večos tāpat neiesi un attiecības neveidosi ja vien protams Tavs bērna tēvs nav tāds āzis lai sēdētu ar zīdaini kamer tu uz randiņiem ej. :D
16.03.2015 19:59 |
 
Reitings 274
Reģ: 13.08.2014
Tavu situāciju es arī esmu redzējusi reālajā dzīvē, nezinu, kas tas par likumu, bet arī bija draudzenei situācija- pameta puisi, jo uzgāja čatus ar citām meičām un tur vēl visādus brīnumus, izvācās ārā no kopējā dzīvokļa, kamēr šis darbā un pēc mēneša uzzina, ka 8. nedēļā, vienīgi viņai šis pasākums beidzās ar abortu, jo bērna tēvs pateica, ka viņas problēma un mamma arī īsti neatbalstīja, tā nu skumīgi viss beidzās.
Galvenais nešaubies, priecājies, ka ir Tev blakus cilvēki, kas Tevi atbalsta, tā vien ir vērtība :)
16.03.2015 20:24 |
 
Reitings 229
Reģ: 10.02.2014
Būs viss super! Noteikti!

Ja nesaderat, tad nesaderat. Neesi kopā ar kādu tikai tāpēc, ka viņš bērna tevs.

Viss noteikti nokārtosies! Būs Tev maza dzīvībiņa ko mīlēt un audzināt, uzreiz sniegs Tev dzīvei patiesu jēgu. Atradīsies kas i palīdzēs, i paauklēs. Daudzām sievietēm nevar būt bērniņi, ir grūtības. Un re kā Tev - brīnišķīgs pārsteigums, nemaz nebija jāiespringst. Nebaidies no tā, ka būs grūti. Bērns ir dāvana un sievietes, kuras audzina bērnu tāpat var izdarīt visu un dzīve sasniegt vēl vairāk. Kā teikt, viens uzdevums no dzīves būs pabeigts. Būs Tev bērniņs un varēsi fokusēties uz viņu un savu dzīvi.

Situācija nav ideāla, bet vai tāda ideāla situācija vispār pastāv? Novēlu Tev iemīlēt sevi, pavadīt laiku ar sevi, gīmeni un draudzenēm, galvenais priecāties par gaidāmo brīnumiņu.

No sirds Tevi sveicu un zini, ka viss būs labi! :-)
16.03.2015 21:30 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits