Reģistrēties
Ienākt
Sākums
Forums
Mode
Skaistumkopšana
Attiecības
Horoskopi
Veselība
Māja
&
dārzs
Ziņas
Receptes
Atziņas
Video
Reģistrēties
Ienākt
Sākums
Forums
Mode
Skaistumkopšana
Attiecības
Horoskopi
Veselība
Māja
&
dārzs
Ziņas
Receptes
Atziņas
Video
Dieviete.lv
Forums
Stils & Mode
Pievienot komentāru
Kārtot pēc:
jaunākā
,
vecākā
kāds dizains jums patīk?
baba Doņa
138
Reģ: 14.03.2015
kādu kapa pieminekļa dizainu jūs sev gribētu? varat likt arī rindiņas ko gribat sev iegravētas. man patīk šitāds:
ķipa vintedž
0
0
15.03.2015 17:50 |
Miss Joker
17203
Reģ: 08.05.2010
:-D
0
0
15.03.2015 18:01 |
baba Doņa
138
Reģ: 14.03.2015
tādu meit tev nekad neredzēt un vispār beidz spamot manās diskusijās
0
0
15.03.2015 18:02 |
Miss Joker
17203
Reģ: 08.05.2010
0
0
15.03.2015 18:02 |
bluedragon
309
Reģ: 13.03.2015
:-D:-D:-D
0
0
15.03.2015 18:04 |
baba Doņa
138
Reģ: 14.03.2015
tādus pieminekļus homoseksuālistēm liek, meit, ceru ka neesi viena no viņām bļeģ
0
0
15.03.2015 18:04 |
Minelūše
4954
Reģ: 31.10.2010
0
0
15.03.2015 18:07 |
emanuelle2
16208
Reģ: 01.02.2010
Saprotu,ka sii ir kaarteejaa "aakstiisanaas diskusija",bet nopietni runaajot -viens no maniem pieminekliem buutu sis!Loti patiik sii seerojosaa sieviete
0
0
15.03.2015 18:32 |
zaptesburka
4343
Reģ: 01.10.2012
Pēc idejas man patīk šis (tieši tādu gan sev negribētu, bez šaubām - tad vajadzētu cita cilvēka attēlojumu)
0
0
15.03.2015 18:33 |
baba Doņa
138
Reģ: 14.03.2015
vēl man patīk šitāds, tas jau ķipa antīks, kā es un emmanuelle
0
0
15.03.2015 18:45 |
žipčiks
900
Reģ: 02.03.2014
"From my rotting body, flowers shall grow and I am in them and that is eternity."
"Here lies an atheist. All dressed up and no place to go."
0
0
15.03.2015 18:57 |
Kārtot pēc:
jaunākā
,
vecākā
Pievieno savu komentāru
Nepieciešams
reģistrēties
vai
autorizēties
, lai pievienotu atbildi!
vairāk >
Dieviete sarunas
How Is the Future of Online Bedsheet Shopping Evolving in Pakistan?
MarkJohansan
Šodien, 03:04
Butterfly clothing
Citronpipars
Šodien, 00:08
Viss par un ap NL
Draudzenīte
2026-06-22 23:44
IetekMeļu tops
SodaPOP
2026-06-22 22:55
KIVI(ČU) par visu. BEZTĒMA
Tusnelda
2026-06-22 18:02
USG precizitāte
jaunsprofils1232
2026-06-22 10:04
Nogurums
Slacky
2026-06-21 01:27
vairāk >
Aptauja
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
Nezinu, nav viedokļa
Cits
Rezultāti
|
7 komentāri
vairāk >
Lietotāji online (1)
Maddy03
© 2022 Dieviete.lv