Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

vienkārši vāks

 
Reitings 58
Reģ: 05.12.2014
Mani laikam noēdīs bez sāls.
bet taaaas nenormāli tracina.

Piemēram šodien iepērkoties Maxima parasti pērkos nedēļai. Aiz manis stāvēja vecenīte nu 70.g veca.
redz manu produktus.
V. Ak mans dievs cik daudz. Laikam sen neesi ēdusi. (Pa krieviski runāja.) pati noliek 2.vodkas pudeles, vīnu un 2 alus buņdžas.
Es vienkārši nespēju klusēt pagriezoz un pateicu
Jūs laikam esat dzērāja.

Otrs gadījums. Daugavpili
Runāju pa telefonu Latviski pienāca vecene nu +60.g veca.Runāja pa krieviski

V.jauno meitenīt runājiet pa telefonu krieviski
E. Atvainojos kas šī par valsti
V.Latvija
E.Un valsts valoda šeit ir Latviešu.
V. Cik tu rupja kauns. Pagriezās aizgāja


Kādu jums ir bijuši gadījumi?
14.03.2015 23:35 |
 
Reitings 734
Reģ: 13.02.2014
Esmu tā saucamā ''apspiestā krieviete''.
Runāju latviski un cienu latviešu valodu, jo to tik ļoti, ļoti maz cilvēku izmanto, uz citu valodu fona un krievu to starpā, ka drīz šī skaistā valoda izzudīs. Mācīšu latviešu valodu arī saviem bērniem un mazbērniem.
Ar cilvēku, kurš gavilē, ka mūsu valsts ir jāpievieno krievijai, vai krievu valodai ir jābūt otrai oficiālajai, tikai dēļ pašu slinkuma, tad nu lūdzu... runāju ar šādiem tipiem tikai latviksi. Principa pēc. Daudziem manas tautības pārstāviem valstis ir sajukušas. Nevajag tiem darīt to prieku un pakalpot runājot krieviski ar cilvēku, kurš neciena Tavu valodu. Vienu dienu Tu viņam paglaudi galviņu, ka nabagam grūti latviešu valodu apgūt, nu ja, tā jau tā grūtākā valoda..20gadi apgūšanai ir par maz dots. Un otrajā dienā viņš 9. maijā dedzina Latvijas valsts karogus un apspļauda Brīvības pieminekli.
16.03.2015 22:29 |
 
Reitings 4617
Reģ: 02.06.2012
Un vēl, man ikdienā nākas saskarties un komunicēt ar daudziem krievu vai citas slāvu tautības pārstāvjiem, bet neesmu sastapusi nevienu, kas pārspīlēti slavinātu Krievijas režīmu, necienīgi izteiktos par Latviju, vēl jo vairāk-fantazētu par pievienošanos Krievijai.
Rodas jautājums, kādu deklasētu elementu sabiedrībā ir tiešām jāatrodas, lai sastaptos ar visu iepriekšminēto?!
Dažreiz šķiet, ja kaut kādā utopiskā veidā Krievija/krievi kļūtu par svētajiem-kādu vilšanos pidīvotu liela daļa latviešu, dzīve praktiski zaudētu jēgu!:D
(pardon par cinismu!)
16.03.2015 22:45 |
 
Reitings 2037
Reģ: 08.09.2014
Un otrajā dienā viņš 9. maijā dedzina Latvijas valsts karogus un apspļauda Brīvības pieminekli.

Nu labs kultūras līmenis, lai gan līdz britiem tālu, tiem tradīcija pačurāt uz Mildas...Un meitenes Vecrīgā kā trakas uz britiem. :-D Pietam, mūsu Šlesera kungs neuzskata, ka tas būtu kas briesmīgs. :-D:-D:-D
16.03.2015 22:46 |
 
Reitings 4617
Reģ: 02.06.2012
*piedzīvotu
16.03.2015 22:46 |
 
Reitings 16208
Reģ: 01.02.2010
Jackie+++
16.03.2015 22:47 |
 
Reitings 16208
Reģ: 01.02.2010
Vēlreiz baltieši šeit negrib ruskij mir nesaproti jo tad jau nebūs ilgi jāgaida, kad pie mums parādīsies zaļie cilvēciņi un referendums par pievienošanos Alises brīnumzemei
:-D
16.03.2015 22:54 |
 
Reitings 734
Reģ: 13.02.2014
Latvija bija plaukstoša valsts! nebūtu mums atnesuši savu izcilo kultūru, gan jau būtu Vācijas līmeļa valsts. Paldies krievu kultūrai, paldies, ka ''ieveda'' Latvijā kultūru, paldies.
16.03.2015 22:54 |
 
Reitings 2037
Reģ: 08.09.2014
latvietisaugstprātīgi nosauktu par okupantu un uzspļautu virsū.

https://youtu.be/Y89r4X_wRFw
16.03.2015 23:02 |
 
Reitings 2037
Reģ: 08.09.2014
Latvija bija plaukstoša valsts! nebūtu mums atnesuši savu izcilo kultūru, gan jau būtu Vācijas līmeļa valsts.

Hitleram bija citi plāni attiecībā uz Baltijas valstīm, uzvaras gadījumā. Katrā ziņā, ne jau uzlabot dzīves līmeni šeit un saglabāt latviešu kultūru, bet gan tupi izveidot koloniju, baltijas valstis par nākotnes „dzīves telpu” vācu nācijai.
16.03.2015 23:10 |
 
Reitings 734
Reģ: 13.02.2014
Jaaa. Nu tad bučojiet kājas krieviem, kuri spļauj uz Latvijas zemes un klusībā cer, ka drīz Dievs, kā paši krievi saka - (Putj (Dieva ceļš) - ins) izglābs viņus arī no fašistiskajiem nacistiem - latviešiem.
16.03.2015 23:17 |
 
Reitings 16208
Reģ: 01.02.2010
Es domaaju ,ka letinam nepatiktu neviena naacija savaa tuvumaa-tas mans noveerojums.Tie loti iistie letini arii Amerikaa cupojaas savaa starpaa-nespeej iisti paciest cittautiesus.
Savaa zinaa labi,ka mans viirs ir "jauktenis"-vinam nav pilniigi nekaada naida ne uz vienu,kaut gan vina gimene cieta loti daudz...Mees nevaram iecikleeties veesturee liidz muuza beigaam ,nest to cieteeja slogu.Manaa gimenee arii ir bijusi Latvijas pulkvezi,zemessargi utt,bet tik daudz udenu aizpluudusi no taa laika...Vai taapeec es tagad iebraucot Riigaa saaksu saukt kaadu vecu sievieti par veceni,splausu sejaa tam vecam ,slimam cilveekam!Es to nedariisu.Esmu vienmeer pieklaiga pret visiem,neskatoties uz nacionalitaati-rupji izturoties pret kaadu cilveeku ,es pazemoju sevi.
16.03.2015 23:36 |
 
Reitings 2342
Reģ: 29.01.2009
Emmanuelle, nepatikas pamats nav nacionalitāte, bet noteiktu krievvalodīgo attieksme. Tiem, kuri prot valsts valodu, uzvedas kā izglītoti un civilizēti cilvēki, te problēmu nav.
16.03.2015 23:39 |
 
Reitings 16391
Reģ: 09.10.2011
Šeit var izlasīt daudz iemeslus, kāpēc latviešiem ir negatīva attieksme pret krieviem.. tomēr.. ir vērts padomāt, kāpēc tad tāds naids nāk no krieviski runājošo puses.. :)
16.03.2015 23:55 |
 
Reitings 734
Reģ: 13.02.2014
Ir vērts padomāt kādēļ no latviski runājošiem nāk tāda attieksme pret krievu valodas pārstāvjiem..
17.03.2015 00:01 |
 
Reitings 2342
Reģ: 29.01.2009
Šeit var izlasīt daudz iemeslus, kāpēc latviešiem ir negatīva attieksme pret krieviem.. tomēr.. ir vērts padomāt, kāpēc tad tāds naids nāk no krieviski runājošo puses..


Neesmu izjutusi naidu no normāliem krieviem, kas saprot, kur dzīvo. :) Ja pārdevēja uzsāk ar mani sarunu krieviski, es noteikti pieprasīšu sevi apkalpot latviešu valodā, ja aizeju pie ārsta, sagaidu, ka arī tur mani apkalpos valsts valodā. Ja minētās personas latviešu valodu neprot, es pieprasīšu darbinieku, kas spēs mani apkalpot valsts valodā. Tā nav kaprīze. Valsts valoda ir jāzina visiem, bez izņēmumiem. Svešvalodas var mācīties pēc saviem ieskatiem.
17.03.2015 00:02 |
 
Reitings 264
Reģ: 21.11.2013
Marazmam nav nedz nācijas, nedz vecuma.
18.03.2015 11:30 |
 
Reitings 226
Reģ: 22.12.2014
Visu cieņu Krikstiinei. :) pašai draugos tikai shaadi domājoši krievvalodiigie. Esmu no jauktas ģimenes un krievu valodu pārvaldu no dzimšanas, bet pēdējā laikā arvien lielāks riebums parādās pret Krieviju kā valsti un tautu (ne jau visiem, bet tiem īpašajiem eksemplāriem, par kuriem piemēru te ir pietiekoši, pat neatkartoshos. Bljaaviens, mana 70 gv omīte KRIEVIETE, kurā latviski māk minimāli, nicina Putinu un to bedri.

Es tikai nesaprotu ko tie, kuri vēlas šeit laimes zemi Krieviju, domā. Lētākās šņabja cenas? Tur ir mūžīga stagnācija, nekas tur neattīstās, tikai degradējās.
19.03.2015 00:51 |
 
Reitings 9169
Reģ: 23.02.2012
Vai tad nepastaav taada opcija, kaa vienkaarshi uzsmaidiit tantinjai un iet taalaak? Kaut kas tavaa dziivee mainiisies, ja izkaskjeesies ar vecu, visticamaak slimu, vientulju un nabadziigu cilveeku? Neba aiz labas dziives vinjiem shis naids naak laukaa. Diemzeel to paaudzi nevaram izmainiit, taapeec sapraatiigaakais buutu vienkaarshi to pieciest, nekaa ciinities, jo nekas vinju uztveree vairs nemainiisies. Ja ar kaadu vajag runaat par patriotismu, tad ar jaunaakiem cilveekiem.
19.03.2015 01:11 |
 
Reitings 4224
Reģ: 26.09.2009
Mūžīgais strīds.

Es tikai gribēju teikt to, ka nav jēga strīdēties ar tiem, kuriem to nesaprast.

Varat saukt mani par stulbu, bet katru reizi kā dziedu kopā ar kori Manai dzimtenei, asaras pašas birst. Esmu audzināta tā, ka tie paši meži un skaistie lauki, skaistā valoda, dziesmas silda visu mani. Es mīlu šo zemi. Un tai nav nekāda saistība ar valdību.

Un ja kāds spēj nosaukt to par suņu valodu.. Eh. Tas vienkāŗsi nav pareizi. Un ir cilvēki, kas to nekad nesapratīs, par to nav pat jēga argumentēt. Fuj man pat tagad palika tik neomulīgi.
19.03.2015 05:05 |
 
10 gadi
Reitings 4942
Reģ: 18.10.2009
ir gadījies, bet nu ir nolikti pie vietas. Ir normāli cilvēki un ir nenormāli. Es lepojos par savu valsti un valodu, ja kādam tas nav pieņemami- brauciet uz savu ideāli sapņu valsti. Tiem, kas tik ļoti Krieviju aizstāv-> lūdzu lidosta, vilciens, autobuss, biļetes nav tik dārgas.
19.03.2015 07:54 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits