Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Nedaudz grauž..

 
Reitings 349
Reģ: 08.02.2013
Tātad, mans draugs jau ilgu laiku apmeklē deju treniņus- precīzāk sakot salsu.
Tā kā pati nenodarbojos ar to, tas mani īpaši neinteresēja un nekādi iebildumi neradās, jo tomēr tas taču ir viņa hobijs, un apspiest viņu es netaisos.
Bet problēma radās tajā mirklī, kad viņa, tā sauktā deju partnere sāka nākt pie mums uz mājām, trenēties.
Es parasti esmu mājās tajā laikā, tāpēc iespēja, ka viņš mani varētu krāpt ir maza, vismaz tajā laikā.
Esmu sabiedrisk cilvēks, un mannav iebildumu pret jaunām paziņām, taču tas cik mans draugs ar savu deju partneri mīļi runāja un kā viņa "ķiķināja" lika parādīties griezsirdībai.
Un arī vēl tas, ka viņi dažreiz kopā iet uz klubiem- "patrenēties" vai tā teikt sastādīt kompāniju deju partnerei.
Nezinu, varbūt man ir paranoja vai arī skauž, ka tā meitene "vismaz ar savu deju prasmi" aizrauj manu draugu vairāk nekā es.

Ko Jūs iesāktu šādā situācijā.

P.S. Esmu ar draugu apspriedusi šo tēmu. Viņš tikai pasmējās par manu teikto.
14.03.2015 22:03 |
 
Reitings 309
Reģ: 13.03.2015
Maacies dejot un vareesi pati buut vinja deju partnere.
14.03.2015 22:05 |
 
Reitings 349
Reģ: 08.02.2013
Mani neuzrunā tādi deju stili, kurus apgūst viņš.
Kā arī brīvajā laikā es nodarbojos ar citām lietām, kuras tuvākas sirdij.:)
14.03.2015 22:06 |
 
Reitings 5954
Reģ: 08.07.2013
Agri vai vēlu viņiem radīsies simpātijas. Deja ir ļoti intīms un vienojošs pasākums.
14.03.2015 22:08 |
 
Reitings 349
Reģ: 08.02.2013
Tieši par to es baidos.:/
14.03.2015 22:10 |
 
10 gadi
Reitings 8191
Reģ: 01.11.2009
es arī saku - sāc mācīties! Ja tev pat nav interese viņam prasīt, lai paskaidro, pamāca kaut ko tev, protams, pastāv iespēja, ka daiļā deju partnere kļūs krietni interesantāka!

es saprastu, ja tas būtu kas mehānisks, kāds tiešām nepatīkams sports, ka varētu neinteresēt ko apgūt, bet deja? oij, kā jūs grieztos ballēs un zaļumballēs abi kopā, eh.. (l) es pat tautasdejas dancotu ar savu otru pusīti, ja viņam tāds hobijs uzrastos...
14.03.2015 22:14 |
 
Reitings 1817
Reģ: 26.04.2014
Nav bijis iebildumu pret puišu draudzenēm, bet attiecībā uz tādām deju partnerēm pat man tomēr būtu nepatīkami.
14.03.2015 22:16 |
 
Reitings 2804
Reģ: 07.10.2012
Man liktos savādi, ja deju partnere nāktu mājās. Tāpēc ir deju nodarbības, kur var trenēties.
Tevi uz klubiem ņem līdzi?
14.03.2015 22:19 |
 
10 gadi
Reitings 1925
Reģ: 02.07.2009
Ja negribi, lai tavām attiecībām draud briesmas, iesaku tev vismaz pamēģināt kādu vakaru kopā ar savu vīrieti padejot salsu. Pirmkārt, jo salsas pamatsoļi ir ļoti vienkārši un mājas apstākļos tāpat vien arī var patirināties jaukas mūzikas ritmā, otrkārt, tāpēc, ka manuprāt, salsa nenoliedzami ir viena no kaislīgākajām dejām. Pat tango nav tādas ķermeņu saskarsmes kā salsā. Vispār ir ļoti vērts mēģināt mācīties, jo sajūtas ir neaprakstāmas. (l)
14.03.2015 22:19 |
 
Reitings 349
Reģ: 08.02.2013
Kaut kad sen atpakaļ viņš piedāvāja mani pamācīt, bet nu jā, toreiz es atteicos. :/
Nav tā, kaman nepatiktu dejot, taču no skolas laikiem man ir tāda kā alerģija pret dejošanu.
Pēcdabas esmu nedaudz neveikla, un ne ar īpaši plastiskām kustībām, kuras noderētu dejošanā, tāpēc skolā- pasākumos mani parasti lika dejotājiem pašā aizmugurē, vfaiarī vispār atstāja rezervē, ja nu gadījumā kāds slims vai tamlīdzīgi.
Un tāpēc manarī tagad ir kauns par sevi. Kaut kā nevaru pārvarēt tā saukto "bērnības traumu". :D
14.03.2015 22:19 |
 
Reitings 5119
Reģ: 29.01.2009
Ak, kā man patiktu, ja mans vīrietis dejotu salsu! (l)
Bet man nekad salsas dejotāji nav iepatikušies kaut kā.. toties deja, uh! Es vispār nedaudz esmu bijusi Tava drauga vietā.. Man gan nav bijis konkrēts viens deju partneris, tas tomēr ir tā vēl intīmāk.
14.03.2015 22:19 |
 
Reitings 207
Reģ: 12.03.2014
Uzticies un viss... ja nav uzticība vnkārši neturpini attiecības...
saku no pieredzes..tas Tevi grauzīs visu laiku visādas tizlas domas utt..
14.03.2015 22:20 |
 
Reitings 129
Reģ: 20.11.2014
Baigi bīstami, jo, iespējams, ja arī Tu sāktu mācīties, jūš nevarētu sadejoties un būtu vēl sliktāk. Pašai ir diezgan bēdīgs stāsts dēļ dejošanas - puisis sāka arī iet mācīties salsu, es arī gāju, jo pašai patīk dejot. Bet kaut kādu iemeslu dēļ ar mani viņš nespēja dejot, lai gan pasniedzeji un citi puiši, kuri arī tur dejoja, teica, ka dejoju pat ļoti labi. Ar laiku parādījās meli, draugs sāka iet pa kluso ar citu meiteni dejot, kamēr vienā dienā vienkārši pateica, ka vispār grib citu partneri arī dzīvē. Atradis tajā pašā dejošanā... tā arī attiecības beidzās.
Pēc Tevis stāstītā izskatās, ka tur jau ir kaut kādas simpātijas, jo abi pavada ļoti daudz laika kopā - gan papildus treniņos, gan klubiņos. Negribu biedēt un ceru, ka viss Tev būš labi, tomēr vari gatavoties arī sliktākajam, jo deja un, jo īpaši salsa, bačata ir ļoti, ļoti intīmas dejas. :(
14.03.2015 22:22 |
 
10 gadi
Reitings 1925
Reģ: 02.07.2009
Ak, kā man patiktu, ja mans vīrietis dejotu salsu!(l)

The same here.
Turklāt autorei varu teikt, ka esmu +/- tikpat neveikla un mani arī dejošana īsti nesaista, bet vajag tikai ieslēgt kādu bačates gabalu un es nezinu, kur savas kājas likt. Un lai nu ko, bet galu galā - sava vīrieša priekšā taču varam kaut plikas dejot, kas tur ko kaunēties! Viņš tikai priecāsies, turklāt būs patīkami pārsteigts un ieinteresēts. Attiecību vārdā vari pacensties. ;)
14.03.2015 22:24 |
 
Reitings 229
Reģ: 10.02.2014
Vai deju partnerei ir puisis? Ja jā, tad vari uztraukties mazāk. Ja nē, tad mēģini ar kādu savest! :-D

Bet tādi tīri sieviešķīgi un personīgi ieteikumi:
1) mēģini pēc iespējas mazāk izradīt greizsirdību un NEKAD tās meitenes priekšā (viņai jādomā, ka 100% viņam uzticies un viņa nekādu konkuretni vispār nesaskati,
2) izturies pret to deju partneri pēc iespējas laipnāk un jaukāk
3) pamīlējies ar draugu tieši pirms viņš iet uz nodarbību vai pirms partnere ierodas uz mēģinājumu pie jums ;-)
4) Nedejo to salsu, ja Tev nepatīk. Tas tieši radīs iespaidu, ka esi nepārliecināta par sevi, ja sāc darīt to kas nekad neintresēja tikai, lai puisis to nedarītu ar citu,
5) varbūt mēģini atrast kādu hobiju (vislabāk kaut ko jaunu, bet kaut vai arī iknedēļas pastaiga gar jūru/mežu) kas gan Tev, gan draugam patīk un variet darīt kopā

Kopumā jau es domāju, ka tas, ka abi nāk pie jums uz mājām ir laba zīme. Domāju, ka ne puisis ne meitene tā nedarītu, ja kaut kas starp viņiem būtu. Un pat ja tā meitene cer, ka būs, domāju, ka nākt uz mājām kur Tu esi viņai būtu pārāk neērti. Galvenais atceries, ka Tu es ar viņu kopā un vīriešus vienmēr piesaista (un sievietes biedē) pārliecība par sevi. Pat ja nejūties pārliecināta - izliecies! Kā angliski saka fake it till you make it :-)
14.03.2015 22:28 |
 
Reitings 2337
Reģ: 14.07.2014
Man arī nepatīk dejošana - bet laikam autores situācijā sāktu apgūt salsas pamatsoļus. Kas zin, varbūt iepatiktos, kā arī tas noteikti būtu vīrietim ļoti īpaši - ka sieviete spēj pārkāpt sev, lai kaut kā stuvinātos. Feini :)
14.03.2015 22:30 |
 
Reitings 349
Reģ: 08.02.2013
Paldies, meitenes, par ieteikumiem! :)
Atbildot uz Sereny komentāru- griezsirdību es tiešām neizrādu, sākotnēji man tādaspat nebija, jo, principā, tas ir mana drauga hobijs, un ja jau viņš ar to nodarbojas gadiem, tad es viņam to nevaru liegt darīt.

Greizsirdību mazinaarī tas faktors, ka viņš vienmēr pasaka, ja tā meitene ir sazinājusies ar viņu, aicinājusi viņai sastādīt kompāniju, vai kopā patrenēties.
Un vairākas reizes viņš ir viņai pateicis, ka ir aizņemts, lai pavadītu laiku kopā ar mani.

Kā jau daudzas šeit minēja- salsa u.tml. deju stili ir ļoti intīmi, un tas mani biedē.
Ja viņi viesistabā vai klubos lektu tautu dejas, tad, domājams, mana sirds būtu mierīgāka. :D
14.03.2015 22:35 |
 
Reitings 3925
Reģ: 23.10.2014
Viņš Tev tā vel sadejoties ar viñu arī dzivē. Ka nemaldos tad romiešiem bija teiciens, turi draugus tuvumā bet ienaidniekus vēl tuvāk. Tava vietā es ar šo meiteni sadraudzētos, bet draugam taisītu minetu pirms deju nodarbībām, jo tukšāku kuli staigās jo labāk.
14.03.2015 22:38 |
 
Reitings 129
Reģ: 20.11.2014
Tas īstenībā ir liels plus, ka puisis tā forši Tev visu pastāsta un rēķinās ar jūsu laiku divatā. Tad varbūt tiešām nav pamata uztraukties un galvenais atbalstīt un uzticēties, kādu reizi kaut vai tāpat vien pašai pamēģināt - varētu būt jautri īstenībā pat :)
14.03.2015 22:39 |
 
Reitings 277
Reģ: 20.02.2015
Es arī būtu greizsirdīga un tas ir tikai normāli. Man uzreiz liktos, ka kaur kas nogājis no sliedēm. Tādēļ jārunā, komunikācija ir ļoti svarīga. Nesaku, ka tev uzreiz jāaizliedz. Zinu daudzas meitenes, kuras sporta dejas dejo, tas uzreiz nozīmē, ka 70% sava brīvā laika pavada ar partneri trenniņos, bet tur nekā nav. Bet ir atšķirība - viņi trennējas sacensībām. Kādēļ tavs draugs vēlas dejot? Par tiem klubiem - tas jau, manuprāt, ir par traku. Kādēļ ir tik būtiski visu laiku trennēties?
14.03.2015 22:42 |
 
Reitings 17203
Reģ: 08.05.2010
Vienīgais partneris ar kuru es ļautu savam vīrietim dejot ir es, nekādi trenniņi manās mājās nebūtu, tam ir paredzētas nodarbības. Vispār šis man liek atcerēties ka gribu nākotnē ar draugu iet pamācīties ko interesantu dejot, žēl tik ka man ir kaut kāda bremze ka nespēju atbrīvoties un nekontrolēt partneri :D
14.03.2015 22:44 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits
vairāk  >

Lietotāji online

 
Šobrīd nav neviens reģistrēts profils portālā!