Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Jo vecāka, jo grūtāk ar attiecībām?

 
Reitings 344
Reģ: 29.01.2009
Šo ierakstīju jau komentārā vienā diskusijā, bet varbūt ir vērts padiskutēt atsevišķi. Vairāk vēršos pie tām, kam jau lielāka attiecību pieredze...

Vai piekrītat, ka, jo vecāks cilvēks kļūst, jo grūtāk viņam izveidot attiecības?

Man, piemēram, 20 gados vispār nebija problēmu ne atrast džeku, ne izveidot attiecības. Nebija vēl nekādu tādu prasību, pārāk dzļi arī netika izvērtēts partneris. Vienkārši iepatikās, iemīlējos un aidā.

Tagad 30 gados tas vairs neiet cauri. Pirmkārt, vīriešu izvēle ir mazāka, jo daudzi šajā vecumā jau aizņemti. Otrkārt, es kā 30gadniece droši vien vairs nekotējos pie tādiem, kas saejas ar mazgadīgajām, līdz ar to uz mani tik daudzi vairs neskatās. Bet, treškārt - kas, manuprāt, ir visnozīgākais - tu jau esi kļuvis prātīgāks, uz vecajiem grābekļiem kāpt vairs nevēlies, partneri jau daudz rūpīgāk izvērtē un vairs neiemīlies pirmajā pretīmnācējā. Līdz ar to, saliekot kopā šos visus aspektus, ir daudz grūtāk tikt pie otras pusītes.

Tās, kas sākumā sagājušās ar jaunības dienu puišiem, tagad izšķīrušās un 30 gados tam visam jāiet cauri no sākuma otru reizi... manuprāt, tagad tas viss iet daudz grūtāk... :(

Kādi jūsu novērojumi, pieredze un ieteikumi?
11.03.2015 23:52 |
 
Reitings 344
Reģ: 29.01.2009
Atliek vien noraustī plecus par tiem, kas izšķiras 40, 50 gados un dabū meklēt otru pusīti šajā vecumā... Ja jau es savos 30 gados izjūtu, ka tas vairs nav tik vienkārši...
11.03.2015 23:55 |
 
Reitings 649
Reģ: 14.07.2014
Par to vīriešu izvēli... tas man atgādina par joku ar ledusskapi. "Ja atver ledusskapi un tev šķiet, ka tur nekā nav, tad aizver to, nolaid standartus (gaidas) un ver vaļā no jauna". :D
11.03.2015 23:57 |
 
Reitings 9169
Reģ: 23.02.2012
Domaaju, ka daudz kas atkariigs no personiibas tipa, intereseem, hobijiem, sabiedriskuma. Ja straadaa sievieshu kolektiivaa, tiecies ar ierobezjotu draugu loku gadiem ilgi, piekop izteikti sieviskjiigus hobijus, tad jaa, ir gruutaak iepaziities kaa studiju gados. Turklaat kam tev vajag taadu, kuram interesee mazgadiigaas? Es taadus pat draugu lokaa neveelos redzeet, jo man tas liekaas diezgan infantiili, kad pieaudzis viirietis njemaas ar beerna praataa veel esoshu meiteni kurai ir 15 vai 16 gadi.
12.03.2015 00:03 |
 
10 gadi
Reitings 3987
Reģ: 02.02.2011
Protams, šis tas mainās vīriešu atrašanā, BET pilnīgi absolūti noteikti 30 gadi nav nekāds zīmogs uz pieres. Visos vecumos cilvēkiem kas mainās, daži šķiras, daži tikai tad sāk domāt par attiecībām utt.
Es esmu no tām, kuras ir pilnīgi pārliecinātas, ka 90% izdošanās atrodas tevī pašā. Tas, ko par sevi domāsi, būs tas, kā tu sevi pasniegsi un citi tevi redzēs. Man arī 21 gadā likās, ka mans vilciens jau ir aizgājis :D Bet nu nekā nebija.. kaut kas galvā saslēdzās, sāku apzināties sevi un savu vērtību, un tad arī parādījās vīrieši, kas mani novērtēja un uz rokām nēsāja.
Baudi dzīvi un baudi būšanu sev pašai. Tad arī viss būs :)
12.03.2015 01:46 |
 
Reitings 16208
Reģ: 01.02.2010
Noteikti piekriitu.Man noteikti nebija viegli skirties,jo es biju jau labu laiku nodziivojusi kopaa ar so "savu"cilveeku,es vinu miileeju ,miilu veel tagad,bet tas ir savaadaak.
To pat gruuti izskaidrot-man tagad miils ir mans tagadeejaais viirs,bet kameer nonaacu liidz tam briidim, vareetu teikt-tas bija vesels process!Taa miilestiiba nepaariet biezi tik vienkaarsi uz to iepriekseejo cilveeku,kaa mees to veelamies!Tas ir vesels "aplis".Varbuut citiem ir citaadi,bet jo vairaak esmu prom no visa,kas aiz muguras,jo saulainaaka liekas taa pagaatne!Kaa es vienmeer te saku-taa bija mana jauniiba!(l)
12.03.2015 02:40 |
 
Reitings 16208
Reģ: 01.02.2010
Kaapeec ir gruuti uzsaakt nopietnas attieciibas?Man liekas taapeec,ka cilveeks ir pieradis pie taa sava reziima,dziives veida!Ienaakot tam otram muusu dziivee,reziims ir loti biezi jaamaina-man noteikti taa bija-man bija jaaieklaujaas otra cilveeka dziives veidaa,jo es ienaacu vina maajaa...
12.03.2015 02:43 |
 
Reitings 3734
Reģ: 09.02.2014
cassandra, Tu jau pareizi norādīji, ka viens no iemesliem ir izvēlības palielināšanās. Tas, no vienas puses, ir labi, jo novērš nepārdomātu rīcību un kļūdas. Bet, no otras puses, iepriekš nekas nav paredzams, un cilvēki bieži vien viens otru novērtē pēc nepilnīgas informācijas. Galvenais iemesls ir tas, ka cilvēki 30 gadu vecumā mazāk satiekas, jo pie mums galvenā satikšanās vieta, par nožēlu, ir naktsklubi. 30 gadu vecumā ir pilns ar brīviem vīriešiem, bet tas jau viņiem uz pieres nav rakstīts. Vari mēģināt internetā, bet tad tev jāmāk pareizi novērtēt, kas ir kas, neatstumjot labo un nepieņemot slikto.
12.03.2015 04:08 |
 
Reitings 3934
Reģ: 01.04.2011
20 gados cilvēks meklē otru, ar ko izklaidēties, tāpēc der gandrīz jebkurš vienaudzis. 30 gados meklē cilvēku, ar ko kopā dzīvot, audzināt bērnus un tam jebkurš vienaudzis neder.
12.03.2015 08:06 |
 
Reitings 1620
Reģ: 22.05.2014
Man ir brālis, 28 gadi, vinjam bija attiecības 7 gadus, idiots bija, sāka laist pa kreisi un pēc tam protams meitene vinju pameta un šis palika ar to otru. Tagad pats nožēlo, bet vēl sliktāk ir tas, ka vińš negrib pamest šito, jo domā, ka 28 gados jau par vēlu kaut ko citu meklēt.
12.03.2015 08:18 |
 
Reitings 969
Reģ: 10.02.2013
Piekrītu autorei. Tas, ko apkārt redzu- sakarīgos brīvos 30gadniekus vienkārši ir ļoti grūti kaut kur satikt, jo viņi ir darbos līdz ausīm, trenējas,aktīvi aizpilda savu brīvo laiku, savukārt klubos kā jau klubos (ja retu reizi aiziet) nepaļaujas uz mūža mīlas atrašanu. Tādus tiešām bez maz visreālāk ir atrast internetā. Ir vēl viena kategorija, kuri šķiet palikuši savos 23 gados- tusējas un kompānija svarīgāka par mūža mīlas atrašanu, nu varbūt šiem arī vairāk interesē 20gadīgās nevis 30gadīgās.
Bet es esmu arī no vīriešiem dzirdējusi, ka atrast sakarīgu 30gadnieci bez deguna gaisā, putniem galvā un bērniem bagāžā nemaz tik viegli nav :D
12.03.2015 08:29 |
 
Reitings 5726
Reģ: 27.08.2011
30gados vēl nevajadzētu sūdzēties par vīriešu trūkumu.Manuprāt, lielās problēmas sākas no 40gadiem
12.03.2015 08:46 |
 
Reitings 5726
Reģ: 27.08.2011
bet vēl sliktāk ir tas, ka vińš negrib pamest šito, jo domā, ka 28 gados jau par vēlu kaut ko citu meklēt.

runā,ta kā viņam būtu 55 gadi ,nestāvētu vairs un grasītos jau mirst:D
12.03.2015 08:48 |
 
Reitings 1542
Reģ: 14.07.2011
Man ir brālis, 28 gadi, vinjam bija attiecības 7 gadus, idiots bija, sāka laist pa kreisi un pēc tam protams meitene vinju pameta un šis palika ar to otru. Tagad pats nožēlo, bet vēl sliktāk ir tas, ka vińš negrib pamest šito, jo domā, ka 28 gados jau par vēlu kaut ko citu meklēt.


Vīrietim jau nu gan par to pārdzīvot nevajadzētu. :)
12.03.2015 08:54 |
 
Reitings 2133
Reģ: 09.05.2011
Ir taisnība, tomēr uzskatu,ka vajag atlaist nedrošību un raizes un dzīvot,nedomājot par to,ka šis jau atkal mani sāpinās u.t.t.
Uzskatu,ka sievietes pārāk dzīvo pagātnē un ik pa laikam patīk pamalt veco dziesmu!;-)
12.03.2015 09:05 |
 
Reitings 7743
Reģ: 29.01.2009
Tēmas pieteikumā jau ir minēts tas, kam es piekrītu, ka ar gadiem cilvēks apzinās, ko no dzīves grib, zina skaidrāk, kādu partneri vēlas, grūtāk pieslīpēties kādam citam. Ne sliktā nozīmē, bet cilvēki ar laiku apzinās sevi, savu vērtību, tā teikt, paceļ latiņu, tādēļ arī grūtāk. Ja jaunībā, nu, padsmit gados, tas nav nekas - padraudzēties ar vienu, padraudzēties ar otru utt., tad vēlāk vairs nav vēlmes skriet no viena pie otra.

Nu, kaut kā tā.
12.03.2015 09:10 |
 
Reitings 2295
Reģ: 29.01.2009
Pilnībā piekrītu autorei.

Man ir ļoti līdzīgs dzīvesstāsts. 20 gados gados samīlējos un ilgus gadus biju kopā. Toreiz viss bija krietni vienkāršāk. Ne es tur izvērtēju, cik cilvēks man atbilstošs, ne to, vai mums vispār ir vienādas pamatvērtības un tamlīdzīgi. Kā Tu arī saki, vienkārši iepatikās un biju kopā. Bet tāpēc tas arī rezultējās fiasko.

Un tagad, kad tuvojas jau 30 gadi, jāsāk viss no sākuma... Bet tagad vīrieti vairs nevar atrast
12.03.2015 09:14 |
 
Reitings 135
Reģ: 04.02.2015
Varbuut citiem ir citaadi,bet jo vairaak esmu prom no visa,kas aiz muguras,jo saulainaaka liekas taa pagaatne
par šo es lasīju kkādu psiholoģisko rakstu, neatceros sīkumos, bet tā pamatdoma bija, ka tā cilvēka prāts/zemapziņa darbojas. Ka pēc šķiršanās un saasinātajām emocijām, cik viss ir slikti, pēc tam vairāk atceras tieši tos labos brīžus.
12.03.2015 09:40 |
 
Reitings 774
Reģ: 16.01.2015
Pilnīgi tāpat domāju,bet,manuprāt,tas ir tikai pozitīvi,ka vairs neķer pirmo pretimnācēju. Es vispār labāk dzīvoju ar kaķi nekā nolaižu savu latiņu zemāk. Pirmkārt jau es apzinos,cik daudz emsu spējīga sniegt otram cilvēkam,ja mani viņš tiešām aizrauj,proti,es viņu mīlu. Otrkārt,neskatoties ne uz ko,ar laiku attiecībās,kurās es kaut ko upurētu no savām lielajām ambīcijām,justos nelaimīga,un,kad es jūtos nelaimīga,tad attiecības iet uz grunti.
Man ir augstas prasības pret dzīvi kopumā,tāpēc arī blakus jābūt līdzvērtīgam cilvēkam,kurš ir gatavs augt un iet uz priekšu kopā ar mani,ja,protams,jau nav sasniedzis to,ko es meklēju.
Tā kā es uzskatu,ka tās sievietes,kuras ir vienas,bet zina,ko grib,ir uz pareizā ceļa tieši,un nav ko tvert pirmo Vecrīgas lopu sev. :-)
12.03.2015 09:54 |
 
Reitings 7497
Reģ: 29.01.2009
+++ Canis Lupus.

jebkurā vecumā ir iespējams satikt sakarīgu vīrieti. Tikai nevajag izmisīgi meklēt. Kad sieviete beidzot jūtas laimīga pati ar sevi un dzīvo piepildītu dzīvi, tad vīrietis parasti arī uzrodas :)
12.03.2015 09:57 |
 
10 gadi
Reitings 4942
Reģ: 18.10.2009
pienāk savs laiks un vienā brīdī tu sāc skatīties uz pasauli savādāk. Galvenais dēļ vīrieša nepazaudēt sevi.
12.03.2015 10:00 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits