Krāpu draugu

 
Reitings 75
Reģ: 10.03.2015
Man 24, draugam 25. Esam kopā 7 gadus. Vasarā vēlamies sarakstīties.

Pa lielam viss sākās no tā, ka pirms 3 gadiem, vins saka macities augstskola, kur vinam uzradas draudzene...un ar laiku vini jau bija labakie draugi. viens otram uzticejas un runajas. Tas ilga 2 gadus, ar asaram acis vinam ludzu lai vins mani iepazistina, lai es nomierinos un lai es nedomaju kaut kadas mulkibas sava galva...Vins to nedarija jo vienmer aizbildinajas ar to, ka es varetu vinai uzbrukt virsu..Jo vina pa lielam bija ienemusi manu vietu. BEt meitenes-vinam ar vinu nekas nav bijis, to es 100%zinu, jo ar meiteni es tikai pagajuso gad sapazinos, mes pasas visu izrunajam un vina ari gribeja ar manim sadraudzeties, bet pasai ari bija no manim bail, jo zinaja,ka man vina nepatiik. Kad nekas vel netika nokartots tos 2 gadus, vins man veltija maz uzmanibas..un viena jauka bridi, kad man tas viss apnika...es iepazinos ar P. Virieti..sabiedriba zinamu virieti..prese ir raksti par vina "draudzenem," kaut gan tas bija +/-pirms 3 gadiem. Virietis, vecums ap 41, auguums, sarms, harizma,aura..kaisle...tas viss mani paker...mani dara traku...jau pirmaja randina mes pargulejam...ari no riita, biezi tikamies, staigajam pa kulturaliem pasakumiem...un atkal seks...taja laika par savu draugu nedomaju, jo mums bija nopietna krize, pie kuras ir vainojams vins. ari tagad joprojam vins to atzist..un ludza man piedosanu par visu, par manam asaram utt.
Kadu laicinu ar manu draugu man viss ir kartiba, bet telefons tiek slepts, kaut gan ar P nebiju tikusies jau kops rudens...bet vienalga vins man rakstija ka velas mani redzet utt. Rakstiju, ka man nav laika tikties utt.. Lidz sanemos sodien un satikamies...un protams atkal seks...zinu ka ar P man nekad nekas nebus...jo esmu parliecinata, ka tadas ka es vinam ir daudz..bet...es nevaru tik vienkarsi tikt tam paari..un bojat kaut ko ar savu draugu ari nevelos...jo tadu ka vins..ir maz..vins ir lielisks cilveks...bet man maisa P aura...viriskiba...

Es nezinu vairs ko darit..tas viss ir jau parak ilgi..
10.03.2015 23:57 |
 
Reitings 1338
Reģ: 15.03.2009
Nezinu - es droši vien jau sen būtu tai meitenei kādā soc portālā uzrakstījusi un pilnīgi normāli pajautājusi, ka man ir svarīgi zināt, vai ir viņiem tur kas bijis. Savādāk pārāk aizdomīgi un nereāli tas izskatās - kas tā par draudzeni, ka var aizmirst savu, jau esošo, + izdomāt kaut kādus muļķīgus attaisnojumus, kādēl neiepazīstināt.

Bet nu, jā, Tavu rīcību neatbalstu jebkurā gadījumā. Kā var precēties, ja tajā pašā laikā viņu krāp, kad tā "krīze" jau sen ir garām? Tad jau būs jāmetās gultā ar katru, pret kuru tā lielā kaisle parādīsies... Ehhh, man laikam ir stipri savādāki uzskati par mīlestību un ģimeni (t)
11.03.2015 09:08 |
 
Reitings 478
Reģ: 12.06.2012
Ja vari sadzīvot ar savu "kļūdu", tad neredzu iemeslu, kāpēc Tev vajadzētu tā pārdzīvot. Kurš gan 7 gadus esot attiecībās nav domājis par kādu citu.
11.03.2015 09:12 |
 
Reitings 1469
Reģ: 01.02.2014
Jaa, ej saraksties, ieviesiet beerninju, peec kaada laika te taps teema, ka jaunizceptais viirs ne Tev, ne beerninjam uzmaniibu nepieveersh, savukaart pati vairs nevareesi aizskriet pie sava mistera P, jo buus tak beernins jaapieskata 8-)

Kad reiz pieleks, ka ne gredzens, ne beernins suudiigas attieciibas neuzlabos, uz briidi, jaa, varbuut, bet ne ilglaiciigi. Apgredzenoties un apbeernoties vajag tad, kad ir cilveeks, ar kuru esot, nav iemesla shaadas teemas drukaat.

Te ne no viena, ne no otra jeegas, vispaar ieteiktu abus pamest un atrast tresho to iisto.

P.S. Cerams, ka tas misters P. ir ne tikai ar zelta locekli, bet arii kaadu Chanel somu vai Cartier auskarus iedaavina, ja tikai pliks draaziens un pa reizei kaads izstaades apmekleejums, tad jeega vinju vispaar piemineet. 8-)
11.03.2015 09:13 |
 
Reitings 7497
Reģ: 29.01.2009
kā var vispār kaut vai domāt par kāzām šādā situācijā? Cilvēki tiešām mēdz būt ļoti interesanti..
11.03.2015 09:14 |
 
Reitings 4775
Reģ: 18.03.2012
kā var vispār kaut vai domāt par kāzām šādā situācijā? Cilvēki tiešām mēdz būt ļoti interesanti..

+++++
šādus gadījumus lasot, nebrīnos arī, kā veidojas tā šķirto laulību statistika, kad vidēji pāri nodzīvo kopā bez maz vai pāris gadus tikai...
11.03.2015 09:32 |
 
Reitings 557
Reģ: 26.12.2011
Sarakstities ? Tev jaizstasta viss ka ir, Ja vins var to pienemt, uz prieksu, ja ne, tad kads vel sarakstisanas? Tur pati varetu dzivot Melos Un skatities Otram acis?
11.03.2015 09:52 |
 
Reitings 75
Reģ: 10.03.2015
Mēģinātu to visu sagremot, piedot viņam un aizmirst visu kas bija. Bet uz cik ilgu laiku es to gremotu? Zinu, ka viņš taisās mani bildināt līdz tam laikam, jo sarakstīšanās tik ātri bija man ideja. Jo vins pats grib īstas kāzas nevis dzimtrakstu nodaļā. Pret viņu man ir jūtas, atmiņas utt, tomēr 7 gadi... Bet pret P es jūtu kaisli..Un zinu, ka kopā mēs nebūsim jo viņam patīk brīvība.
11.03.2015 10:09 |
 
Reitings 83
Reģ: 28.05.2011
es arī kkā sliecos domāt tā pat kā krista21 , neatbalstu tādas tikko iepazītas labākās draudzenītes un kāpēc gan nevarētu atrādīt? tas gan dara vēl aizdomīgāku. + tu viņu krāp visu laiku. Priekš kam tas ir vajadzīgs? acīm redzot neesat viens otram. Labāk ejiet katrs savu ceļu, vai arī apsēdieties un izrunājiet vai jums tas tiešām ir vajadzīgs.
11.03.2015 10:13 |
 
Reitings 7079
Reģ: 11.10.2013
Sviests, ne attiecības.
Noteikti neprecies, un labākajā gadījumā, palieciet kopā, taču nav nekādas garantijas, ka tu izturēsi bez tā otra vīrieša un nekrāpsi vēl un vēl, un vēl.... Un tad jau attiecības beigsies. Tava izvēle - izbeigt tagad vai vēl vilkt to gumiju.
11.03.2015 10:43 |
 
10 gadi
Reitings 4942
Reģ: 18.10.2009
paņem pauzi no abiem. Noliec baltas 2 lapas un saliec + un - abiem. Uzraksti, ko sagaidi no katra no viņiem un kādu redzi nākotni. Secinājumus izdari pati.
11.03.2015 10:59 |
 
Reitings 75
Reģ: 10.03.2015
un sodien es tiekos ar savu draugu. brauksim uz juru pastaigat ar suni (vina iniacitiva)

zinu, pati vainiga, bet nespesu vinam acis skatities. Ka lai noriju to krupi..? Par ko man domat? Es nevelos vinu pazaudet..
11.03.2015 12:54 |
 
Reitings 7682
Reģ: 31.01.2013
Viņa joprojām ir viņa labākā draudzene vai kontakti beigti? Tev tiešām nešķiet dīvaini, ka tavs vīrietis priekšroku dot laika pavadīšanai ar citu sievieti? Viņas.vajadzības tiek staditas augstāk kā tavas. Viņas sapes un problēmas ir svarīgākas kā tas.sāpes un izmisums.
Es domāju, ka puisis bija saķēries, tādēļ jūsu attiecībām uzmanībai nebija jo visa viņa uzmaniba tika veltīta citai sievietei. Kādēļ nekas neizdevās, to mēs nezinām. Vīrietis nekad netērēs laiku sievietei kura viņu neinteresē, ar garantiju.
Neprecies, tas ir tik nepareizi šajā situācijā. Esi gudra un nesmērē papīrus.
11.03.2015 13:02 |
 
Reitings 7682
Reģ: 31.01.2013
Atvainojos par kļūdām, neerti no tel rakstīt.
11.03.2015 13:05 |
 
Reitings 9998
Reģ: 19.11.2014
7 gadus kopā, 2 no tiem tevi nevar iepazīstināt ar "superīgo, jauno labāko draudzeni". Smiekli nāk. Tevi jau sen čakarē. Sūti ellē, ņemies ar savu P un gan jau atradīsi kādu citu, lai sāktu visu no jauna.
11.03.2015 13:08 |
 
Reitings 774
Reģ: 16.01.2015
Es arī tādu draugu krāptu tā ka nemaz neliekas. Kas tas ir,ka netaisās iepazīstināt ar savu pretējā dzimuma draudzenīti. Tikai es šaubos,ka es 3 gadus būtu tā novilkusi,tādā ziņā,sen jau būtu pametusi draugu un tiktos tālāk ar vecāko vīrieti seksam.
Iesaku arī tev darīt to pašu. ;)
11.03.2015 13:10 |
 
Reitings 503
Reģ: 30.10.2014
Vispār nevaru iedomāties, ka mana otra puse varētu tā pret mani izturēties un nolikt otrajā vietā aiz "jaunas draudzenes", es laikam zemi uzspertu gaisā un sen jau būtu gabalā no tādām attiecībām.
Sen jau tiktos ar citu, īpaši ja ir pievilkšanās. Nu un kas, ka uz laiku, nu un kas, ka tikai seksam. Pienāks laiks un satiksi to īsto, ar kuru gan ģimene, gan kaisle, gan mīlestība būs - viss vienā.
Taču cieni sevi! Cieni citus! Un kā te viena meitene rakstīja - nesmērē papīrus- ne sev, ne viņam.
Ja Tevi velk kā ar magnētu pie cita - tad šis nav īstais, nekas tur nesanāks, var palikt tikai sliktāk, ja apprecēsieties un mazo radīsiet.
Turklāt būs vieglāk aiziet, ja uz laiku domas var novērst otrs vīrietis (un tev tāda opcija ir)
11.03.2015 13:23 |
 
Reitings 3031
Reģ: 26.02.2010
Es laikam īsti nesapratu, Tu esi attiecībās 7g., bet jūs pat nedzīvojat kopā?!..
Es nevarētu apprecēt cilvēku ar ko nebūtu dzīvojusi kopā, nezinātu visus viņa paradumus, nesaprastu vai ar to visu varētu sadzīvot, nerunājot jau par to, ka esat iespējams viens otru krāpuši, neredzu nekādu reālu pamatu laulībām!! Izskatās, ka tas jau pašā būtībā būs norakstīts gadījums!
Lai gan, nu cik tad tur tā darba, pie notāra to var ļoti ātri izbeigt!...
Tik, lai pēc tam nav žēl visi vējā izmestie gadi.
Es laikam tomēr izbeigtu visu ar abiem, un atrastu normālu vīrieti, sāktu jaunas attiecības un censtos šoreiz nepieļaut tādās kļūdas.
11.03.2015 13:25 |
 
Reitings 75
Reģ: 10.03.2015
Beibe.Marta

Vini ir tuvi draugi ari joprojam un vins vinu sapazistinaja ar savu labako draugu un abi ir kopa. Ka jau mineju vina pati velejas ar manim iepazities, bet pec mana drauga nostastiem cik es esmu greizsirdiga vins negribeja iepazistinat. Ar to meiteni esam sapazinusas pasas. Un pati man acis skatidamas teica ka ari to velejaas un ja kada ballite pie vinas mes esam vina visu laiku par manim rupejas, lai man viss ir labi. Ka vina pati teica es vinai esmu kaut kads jaunatklajums un tuvs cilveks.

Ari vina pati un manas draudzenes teica ka man jau sen vajadzeja vinu pamest..Bet pati esmu sadarijusi ko briesmigaku..un man nav tiesibas tagad vinam kko aizradit ja gadijuma vins sarakstitos ar citu utt.

Īsumā - del ta visa, es parguleju ar kadu citu...
11.03.2015 13:26 |
 
Reitings 75
Reģ: 10.03.2015
Jā, kopā nedzīvojam. Nav tādu finansiālu līdzekļu, lai varetu atlauties labu dzivokli, jo tikai tgd esmu sakusi stradat laba darba un doamajm uz pavasari kko jau skatities un pameginat. Ari es domaju, ka ta butu pratigak vispirms paskatities vai ikdienaa mes saderam kopa vai ne..
11.03.2015 13:37 |
 
Reitings 28801
Reģ: 11.02.2015
Nu bļā, Santa Barbara kaut kāda, ne pieaugušu cilvēku attiecības :D
Jums laikam kaifu sagādā vienam otru čakarēt, nevis kā normāliem cilvēkiem kaut mazliet aizdomāties, kā mīļotais cilvēks varētu par to justies...
11.03.2015 13:38 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits