Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Krāpu draugu

 
Reitings 75
Reģ: 10.03.2015
Man 24, draugam 25. Esam kopā 7 gadus. Vasarā vēlamies sarakstīties.

Pa lielam viss sākās no tā, ka pirms 3 gadiem, vins saka macities augstskola, kur vinam uzradas draudzene...un ar laiku vini jau bija labakie draugi. viens otram uzticejas un runajas. Tas ilga 2 gadus, ar asaram acis vinam ludzu lai vins mani iepazistina, lai es nomierinos un lai es nedomaju kaut kadas mulkibas sava galva...Vins to nedarija jo vienmer aizbildinajas ar to, ka es varetu vinai uzbrukt virsu..Jo vina pa lielam bija ienemusi manu vietu. BEt meitenes-vinam ar vinu nekas nav bijis, to es 100%zinu, jo ar meiteni es tikai pagajuso gad sapazinos, mes pasas visu izrunajam un vina ari gribeja ar manim sadraudzeties, bet pasai ari bija no manim bail, jo zinaja,ka man vina nepatiik. Kad nekas vel netika nokartots tos 2 gadus, vins man veltija maz uzmanibas..un viena jauka bridi, kad man tas viss apnika...es iepazinos ar P. Virieti..sabiedriba zinamu virieti..prese ir raksti par vina "draudzenem," kaut gan tas bija +/-pirms 3 gadiem. Virietis, vecums ap 41, auguums, sarms, harizma,aura..kaisle...tas viss mani paker...mani dara traku...jau pirmaja randina mes pargulejam...ari no riita, biezi tikamies, staigajam pa kulturaliem pasakumiem...un atkal seks...taja laika par savu draugu nedomaju, jo mums bija nopietna krize, pie kuras ir vainojams vins. ari tagad joprojam vins to atzist..un ludza man piedosanu par visu, par manam asaram utt.
Kadu laicinu ar manu draugu man viss ir kartiba, bet telefons tiek slepts, kaut gan ar P nebiju tikusies jau kops rudens...bet vienalga vins man rakstija ka velas mani redzet utt. Rakstiju, ka man nav laika tikties utt.. Lidz sanemos sodien un satikamies...un protams atkal seks...zinu ka ar P man nekad nekas nebus...jo esmu parliecinata, ka tadas ka es vinam ir daudz..bet...es nevaru tik vienkarsi tikt tam paari..un bojat kaut ko ar savu draugu ari nevelos...jo tadu ka vins..ir maz..vins ir lielisks cilveks...bet man maisa P aura...viriskiba...

Es nezinu vairs ko darit..tas viss ir jau parak ilgi..
10.03.2015 23:57 |
 
Reitings 170
Reģ: 26.01.2015
Es domāju, ka tavs draugs tevi jau daudz senāk nokrāpis ar to jaunizcepto augstskolas draudzeni (neticu draudzībai starp sievieti un vīrieti) un sazin cik vēl meitenēm. Nedomāju, ka krāpšanai ir attaisnojums, tāpēc noteikti neattaisnoju tevi, bet drīzāk domāju, ka jūs abi divi esat "labie" un, manuprāt, nekādas lielās nākotnes tur nav..
11.03.2015 00:01 |
 
Reitings 433
Reģ: 20.08.2013
Malacis.
11.03.2015 00:03 |
 
Reitings 16391
Reģ: 09.10.2011
Draugs Tev reāli iegrābies.. :-/
11.03.2015 00:18 |
 
Reitings 75
Reģ: 10.03.2015
OliviaP

ari man likas, ka vins varetu man nodarit pari..bet ta nav...es ticu un redzu. tas nav tas cilveks. Vienkarsi negribeja sabojat attiecibas gan ar mani, gan ar vinu. Ar meiteni mums tagad viss ir kartiba.

Bet del visiem tiem briziem, kurus es pardzivojus tos 2 gadus un pati sava galva biju sadomajusies..esmu izdaijusi ko nepratigu... un man tada kaisle kā pret P sen nav bijusi.. tas emocijas...bet nakone tur tapat nav un nebus..
11.03.2015 00:20 |
 
Reitings 17203
Reģ: 08.05.2010
Tiklīdz kāds nokrāpj tās jau ir beigas, it īpaši ja jau tu to dari vairākas reizes.
Iespējams ka draugs ar tevi nav krāpis ar to meiteni, jo ja jau pierādījumi nav, nu tad nevar viņu pie tā vainot, bet tu gan esi un viņš to zina, tieši tāpēc agri vai vēlu tas pieliks punktu attiecībām.

Normāla rīcība būtu izvēlēties vai nu vienu no šiem vīriešiem, vai ar labākajā gadījumā tikt vaļā no abiem, jo pirmo esi nokrāpusi un otrs (P) kā pati saki viss drīzāk nav tas īstais ar.
11.03.2015 00:20 |
 
Reitings 17203
Reģ: 08.05.2010
Bet del visiem tiem briziem, kurus es pardzivojus tos 2 gadus un pati sava galva biju sadomajusies.


Un kāpēc draugs tev negribēja atrādīt to savu draudzeni? Vai tas gadījumā nav jo tu esi mazliet histēriska vai arī pārāk privātnieciska? Ja jau teici ka draugam bija bail ka tu tai meičai ko nenodari.

un man tada kaisle kā pret P sen nav bijusi.. tas emocijas, bet nakone tur tapat nav un nebus..


Tāpēc jau ar ir kaisle, jo tas ir kas cits, teurētiski "Aizliegtais auglis", kuru tev gribās lai gan zini ka nedrīkst. Iespējams savu daļu intereses rada arī tas ka tu apzinies ka tā ir vairāk izklaide nekā kas nopietns, bet iespējams ka iekšēji tomēr ir sava mazā kripatiņa cerības ka tas var būt kas vairāk.
11.03.2015 00:24 |
 
Reitings 75
Reģ: 10.03.2015
Miss Joker

Tāpēc jau ar ir kaisle, jo tas ir kas cits, teurētiski "Aizliegtais auglis", kuru tev gribās lai gan zini ka nedrīkst. Iespējams savu daļu intereses rada arī tas ka tu apzinies ka tā ir vairāk izklaide nekā kas nopietns, bet iespējams ka iekšēji tomēr ir sava mazā kripatiņa cerības ka tas var būt kas vairāk.

sim argumentam es Tev piekritu.. Aizliegtais auglis..kuru nedrikst. Es atri piekeros cilvekiem un jau no pasa sakuma es sev stingri ieskaidroju, ka nedrikst P piekerties..jo tapat nekas nebus.

Un ja..es esmu privatnieciska. Bet kops man viss sakas ar P, es izturos brivak pret savu draugu..es brivi lauju vinam aiziet uz Vecrigu, lai gan vins nemaz negrib..Vins pats izrada iniacitivas brivdienas kaut ko darit utt. Tada uzmaniba kada ir tagad, nav bijusi looti sen. Bet kad vins saprata savas kludas un ludza man piedosanu - es vinam teicu, ka iespejams ir jau par velu...
11.03.2015 00:31 |
 
Reitings 75
Reģ: 10.03.2015
Pie tam man ar P ir apmeram 15 gadu starpiba, kas man vispar netrauce. Mani paker tā vina dzivotkare, aura, daudzpusigas intereses nevis tikai basketbola bumba...
11.03.2015 00:34 |
 
Reitings 17203
Reģ: 08.05.2010
Man patīk ka tu runā par sav drauga kļūdām, lai gan tu pati esi pielaidusi gana kļūdas no savas puses, iespējams pat tavas kļūdas attiecībās ir bijušas sākums tam kādas tagad ir attiecības tev ar draugu, ka nav vairs tas. . Viens cilvēks nekad nav vainīgs.

Loģiski ka tu pret savu draugu vairs nebūši privātnieciska, jo tu tak viņu krāp! Kādas tad tev vispār 'būtu vairs tās tiesības ko iebilst pret viņa darbībām. Patiesībā no vienas puses izklausas ka tavs draugs tad ir tas normālais, jo viņš tev vienkārši neatrādija meiteni uz kuru tev bija greizsirdība, bet tu viņam atmaksāji ar krāpšanu, tas nav vienlīdzīgi.

Un kas tad ir tā 15 gadu starpība? skaitļi tik, nekas vairāk, vienīgais kādā ziņā vecumam ir nozīme ir ka tam P ir priekšrocība kā aizmālēt acis jaunākai dāmītei.

Ja tev nepatīk tavs draugs vairs tad šķiries un punkts un mēģini veidot ko ar to P, ja tur neizdodas, meklē vienkārši nākamo.

Bet godīgi sakot, ja tavs draugs tevi nav krāpis, tad viņš iespējams ir pelnijis ko labāku.
11.03.2015 00:41 |
 
Reitings 9169
Reģ: 23.02.2012
Man gan drauga nemaz nav zjeel. Izklausaas paaraak diivaini viss ar to neiepaziistinaashanu. Visticamaak, nekas nebija jo taa meitene vinju ielika "friend-zone", bet vinjsh kaa mulkjis turpinaaja cereet un paraleeli izmantoja tevi kameer iekarot meeginaaja to otru. Es tavaa vietaa jau sen buutu paartraukusi taadas attieciibas un tiktos ar kaadu, kuram esmu pirmajaa vietaa, nevis kaut kaads pagaidu variants.
11.03.2015 00:48 |
 
Reitings 731
Reģ: 31.10.2009
Es īsti nesaprotu, kādu padomu Tu vēlies saņemt. Pēc tā, cik ļoti slavē to otru vīrieti neizklausās, ka Tev vispār ir vēlme pārtraukt krāpt savu draugu. Attiecības pārtraukt arī nevēlies. Nu neko, tad vismaz neprecies vasarā :D
11.03.2015 00:51 |
 
Reitings 17203
Reģ: 08.05.2010
Vai ar tik pat labi draugs negribēja iepazīstināt ar šo meiteni jo zināja ka Autore ir pārlieku privātnieciska un ja tādus cilvēkus iepazīstina tad ar var vel sliktāk iznāks pirms paliek labāk =/

Es abās pusēs redzu slikto, bet tomēr sliecos domāt ka daļa problēmu ir arī dēļ pašas autores.

Arī tas kā viņa izsakās par draugu, nu ja viss ir salaists tik tālu grīstē, tad kāpēc vel ir ar viņu kopā? Kāda motivācija tam?
11.03.2015 00:53 |
 
Reitings 17203
Reģ: 08.05.2010
Un vel tā pieminēšana ka P ir sabiedribā zināms vīrietis (priekš kam tas bija jāsaka mums?), man tas nepatīk, es nesaku ka mans variants ir īstais, bet man gribas domāt ka visa tā patika utt ir daļēji materiālu iemeslu dēļ, tā pat kā tas ka no drauga negrib šķirties, jo lūk kopā dzīvot iznāk lētāk, nav sevi vienai jauztur, tā pat tā interese pret to otru. . Bet njā, šis man tik iešāvās prātā, neapgalvoju ka tā ir patiesība.
11.03.2015 00:56 |
 
Reitings 1717
Reģ: 24.05.2013
Kristas variants liekas ticams. Ja jau starp viņiem nekas nebūtu, tad iepazīstinatu uz reiz, nevis izdomātu kkadus pekstiņus. Dīvaini, ka pēkšņi vajag tādas labākās draudzenes, kad jau viena ir. Ko tu gaidīji, kad viņš beidzot jūs sapazīstināja, ka viņa tev acīs skatoties pateiks, ka tavējais bija labs gultà? :-D Nu tā nebūs, neesi naiva. Neviens tev neko neteiks. Izškirsies un redzēsi, ka nepaies ilgs laiks un šie būs kopā kā pāris.
Tev bija aizvainojums un uzmanības trūkums, tāpēc meklēji to ārpus mājas. Tas ir tikai normāli, ka meklē kādu kam būs interese par tevi. Ja gribi saglabāt attiecības, tad turi muti par saviem gājieniem un uzskati, ka esat kviti. Esi viņam atdarījusi. Ja pateiksi, atvieglosi tikai savu sirdsapziņu, bet viņam no tā labāk nepaliks.
Man gan tādas draudzeņu būšanas nebūtu pieņemamas. Slikta pieredze.
11.03.2015 01:03 |
 
Reitings 233
Reģ: 26.01.2015
Un jūs domājat sarakstīties? Kādā sakarā vispār?
11.03.2015 01:10 |
 
Reitings 4083
Reģ: 22.11.2013
neprecies.
11.03.2015 01:39 |
 
Reitings 75
Reģ: 10.03.2015
Wendy1

Tev bija aizvainojums un uzmanības trūkums, tāpēc meklēji to ārpus mājas. Tas ir tikai normāli, ka meklē kādu kam būs interese par tevi. Ja gribi saglabāt attiecības, tad turi muti par saviem gājieniem un uzskati, ka esat kviti. Esi viņam atdarījusi. Ja pateiksi, atvieglosi tikai savu sirdsapziņu, bet viņam no tā labāk nepaliks.

/Jā, man bija aizvainojums uz viņu, jo tos 2 gadus es viņam piedāvāju visadas aktivitates utt. Vins neizradija nekadu interesi, kas no manas puses bija tikai normali, jo esam tak jauni lai sedetu majas. Man viss uzspraga augusta, kad vins mani griebeja nemt lidzi uz savam darba sprta spelem un es vel nebiju devusi 100% parliecinosu jā un vins jau pasauca to savu draudzeni, kas ari agrak tur stradaja. Jo vinai tad nomira opis un vins negribeja lai vina ''sajuk prata''. No vienas puses ok, vins ir izpalidzigs utt. Bet tai pat laika neredzeja, ka musu attiecibas iet griste. Es te nerunatu ja mes butu kopa 2 gadu, bet tie ir jau 7 gadi.. un tad es iepazinos ar P...
11.03.2015 08:56 |
 
Reitings 75
Reģ: 10.03.2015
Mans draugs grib preceties ar manim un bernus utt. Ta bija mana iniacitiva par sarakstisanos klusuma no visiem, jo tadejadi , lai cik tas iespejams nebutu savtigi, paskatities vai es tiesam vinu gribu... p.s. kopa mes nedzivojam.
11.03.2015 08:58 |
 
Reitings 75
Reģ: 10.03.2015
/Draugs gribeja nosedet uz 2 beņķiem un lai abam meitenem butu labi, bet rezultata...Es izdariju iespejams savu briesmigako kludu.. Un es nevelos vinam to teikt.
11.03.2015 08:59 |
 
Reitings 281
Reģ: 29.01.2009
neprecies! Tiešām! Nevajag laulību būvēt uz tādas bāzes, nu nebūsiet jūs laimīgi.
Ja nu vienīgi tu izstāsti patiesību...
11.03.2015 09:08 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits