Sākuma komplekts, lai iemācītos krāsoties

 
Reitings 1035
Reģ: 29.07.2009
Sveikas! Kauns atzīties, bet savā vecumā neprotu krāsoties. Bet ar kaut ko ir jāsāk :-D
Esmu sajūsmā par visām bildēm internetā, kur redzams, kā ar make up palīdzību var izmainīt seju (galvenokārt interesē contouring un highlighting), gribu to iemācīties. Taču mana šī brīža krāsošanās ir šāda: ar pirkstiem uz sejas uzzieķēju tonālo (jā, tieši tik briesmīgi :-D ); ar cietu, vecu, sarainu otu nedaudz piepūderēju pa virsu; ar zīmuli ietonēju uzacis, ar vates kociņu notīru apkārt, kur par daudz vai šķībi; ar tušu nokrāsoju skropstas.
Izklausās drausmīgi, bet ir pienācis laiks to labot. Gribu, pirmkārt, iemācīties lietot tonālo-ar otu, gribu lietot konsīleri, gribu kontūrēt un izgaismot seju, gribu lietot vaigu sārtumu! Nu un tad tālāk gribu iemācīties arī lietot ēnas un normāli iekrāsot tās uzacis, bet jāsāk pēc kārtas no pamatiem :-)
Iesakiet, lūdzu, ko man vajadzētu iegādāties, lai sāktu! Bildītes internetā es redzu, un to, kā to darīt tehniski-saprast var, tikai mēģinot, un iemācīšos eksperimentējot, bet mani vairāk interesē jūsu ieteikumi par to, ko tieši vajag nopirkt - otas, līdzekļi(konsīleri, bāze, utt.), sārtums, konkrētas lietas(vislabāk konkrētu ražotāju, kas jums pašām vislabāk patīk un ko lietojat), tā teikt basics, bez kā tā krāsošanās un iemācīšanās nebūs iespējama :-)
Ļoti gaidīšu ieteikumus!
09.03.2015 23:00 |
 
Reitings 6245
Reģ: 19.08.2009
Puiks, :D :D
10.03.2015 22:09 |
 
Reitings 1501
Reģ: 18.07.2012
Palasīju, sapratu, ka remontu uztaisīt ir vieglāk kā špakteli uz sejas uzklāt

:D :D
10.03.2015 22:09 |
 
Reitings 1035
Reģ: 29.07.2009
Meitenes, paldies!!! :) ar katru brīdi vismaz drusciņ lielāka skaidrība sāk rasties :)
10.03.2015 23:34 |
 
Reitings 619
Reģ: 09.10.2012
Rebelangel - nepiekritisu.. pec Estee Lauder un Clarins produktiem mans jaunais milakais tonalais ir Max Factor! :)
11.03.2015 00:12 |
 
Reitings 461
Reģ: 05.02.2015
meooooww
Kādu toni mineraliem ņēmi? Vēl nav atnākuši? Un kāpēc tieši original, nevis matte?
12.03.2015 20:38 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits