Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Sākuma komplekts, lai iemācītos krāsoties

 
Reitings 1035
Reģ: 29.07.2009
Sveikas! Kauns atzīties, bet savā vecumā neprotu krāsoties. Bet ar kaut ko ir jāsāk :-D
Esmu sajūsmā par visām bildēm internetā, kur redzams, kā ar make up palīdzību var izmainīt seju (galvenokārt interesē contouring un highlighting), gribu to iemācīties. Taču mana šī brīža krāsošanās ir šāda: ar pirkstiem uz sejas uzzieķēju tonālo (jā, tieši tik briesmīgi :-D ); ar cietu, vecu, sarainu otu nedaudz piepūderēju pa virsu; ar zīmuli ietonēju uzacis, ar vates kociņu notīru apkārt, kur par daudz vai šķībi; ar tušu nokrāsoju skropstas.
Izklausās drausmīgi, bet ir pienācis laiks to labot. Gribu, pirmkārt, iemācīties lietot tonālo-ar otu, gribu lietot konsīleri, gribu kontūrēt un izgaismot seju, gribu lietot vaigu sārtumu! Nu un tad tālāk gribu iemācīties arī lietot ēnas un normāli iekrāsot tās uzacis, bet jāsāk pēc kārtas no pamatiem :-)
Iesakiet, lūdzu, ko man vajadzētu iegādāties, lai sāktu! Bildītes internetā es redzu, un to, kā to darīt tehniski-saprast var, tikai mēģinot, un iemācīšos eksperimentējot, bet mani vairāk interesē jūsu ieteikumi par to, ko tieši vajag nopirkt - otas, līdzekļi(konsīleri, bāze, utt.), sārtums, konkrētas lietas(vislabāk konkrētu ražotāju, kas jums pašām vislabāk patīk un ko lietojat), tā teikt basics, bez kā tā krāsošanās un iemācīšanās nebūs iespējama :-)
Ļoti gaidīšu ieteikumus!
09.03.2015 23:00 |
 
Reitings 1035
Reģ: 29.07.2009
P.S. Ja tam ir kāda nozīme, man āda ir taukaina un pēc dabas diezgan tumša.
09.03.2015 23:01 |
 
Reitings 208
Reģ: 03.01.2015
paskaties youtube video...aizej uz kursiem(l)
09.03.2015 23:10 |
 
Reitings 17203
Reģ: 08.05.2010
Es domāju ka vari internetā paskatīties youtube video kur meitenes māca krāsoties, tur parasti ar paskaidro ko vajag izmantot viss labāk un kā. Pati kādreiz esmu skatījusies un baigi forši iznāk jau ar pirmo piegājienu pat :)
09.03.2015 23:10 |
 
Reitings 18
Reģ: 25.02.2015
Mani arī šis interesē.
Pati ikdienā iztieku ar minimumu- tuša+tonālais (reizēm bez nekā). Pašai gribētos iemācīties normāli uzklāt ēnas kaut vai uz svētkiem (ikdienā neprasās). Man gan āda ļoti gaiša.
:)
09.03.2015 23:11 |
 
Reitings 18
Reģ: 25.02.2015
Žēl, ka youtube (arī te) neviens nepasaka, kas ir piemēots manai ādai. :D
Vispār gribētu, lai kāds sakarīgs speciālists mani apmāca. Tikai- kur meklēt. Tādus baigos kursus negribu.
09.03.2015 23:13 |
 
Reitings 208
Reģ: 03.01.2015
man vispaar peedeejaa laikaa liekaas ka ar kosmeetiku cilveeki paarsvaraa sevi pataisa maaksliigaakus un nepievilciigaakus. manupraat aada bez tonaalaa izskataas labaak nekaa ar tonaalo.....vai esmu vieniigaa ar shaadu probleemu?
09.03.2015 23:14 |
 
Reitings 4628
Reģ: 06.07.2013
No otām vari paskatīties Real Techniques - labs un lētas, ja sūtīsi viņu pašu lapā vai iHerb.

Konturēšanai vienkārši iegādājies hailaiteri un tumšu pūderi bez spīdumiem un tad tikai skaties tutorialus un mēģini tikt skaidrībā ar visu to lietu :D Daži ražotāji piedāvā jau sakomplektētus konturēšanas komplektus, piemēram, Sleek ir ar un bez vaigu sārtuma: http://www.sleekmakeup.com/makeup/face/contouring Man ir variants ar sārtumu, ir ok. Tur ir dažādi varianti, vari piemeklēt, kas tavai ādai piestāvēs vislabāk.
Ja esi gatava izdot vairāk naudu, tad līdzīgs produkts ir arī Urban Decay.
09.03.2015 23:15 |
 
Reitings 17203
Reģ: 08.05.2010
Awkward Neesi tu vienīgā kas tā uzskata. Lai cik skaisti tā kosmētika nebūtu uzklāta, tomēr ir t;ada mākslīguma pieskaņa. Vienu reizi dzīvē tik redzējusi esmu sievieti kura tiešām ideāli ir uzkrāsojusies un kur pat nevarēja piesieties pie mākslīguma.
09.03.2015 23:17 |
 
Reitings 208
Reģ: 03.01.2015
varu ieteikt looti forshu youtuberi- michellephan un vinnai veel ir arii em cosmetics. tur ir looti skaisti make up kas nav samaaksloti...:-)
09.03.2015 23:18 |
 
Reitings 1035
Reģ: 29.07.2009
Youtube tās meitenes savos video iesaka arī konkrētus produktus (otas, konsīlerus, utt)? :) Es tiešām nezinu, jo neesmu skatījusies, jo mans dižais plāns bija tikt pie produktiem, ar ko to var izdarīt (respektīvi, uzkrāsoties), un tad sākt skatīties video un mācīties, KĀ to darīt. Bet no sākuma gribēju ieteikumus par to, kādus līdzekļus jūs pašas lietojat un ieteiktu iegādāties (nu, piemēram, ražotāja A bāzi, ražotāja B pūdera otu, ražotāja C tonālā otu, ražotāja D tādu un tādu highlighteri, ražotāja B konsīleri utt. :-) )
Ja to ar var atrast youtubā, ne tikai pamācību, kā tehniski to visu izdarīt, varbūt varat ieteikt konkrētus youtube kanālus? :) Man tiešām tas viss ir pilnīgi, pilnīgi svešs.
09.03.2015 23:19 |
 
Reitings 1035
Reģ: 29.07.2009
Elizabete, Awkward - super, paldies! :) Kamēr drukāju savu garo tekstu, jūs jau paspējāt ieteikt to, ko apmēram sagaidīju :-D:-)
09.03.2015 23:20 |
 
Reitings 619
Reģ: 09.10.2012
ieteiktu sākt nevis ar tonālo, bet ar BB krēmu. parasti ar pirmajiem tonālajiem sanāk pārspīlēt krāsas tumšuma ziņā.
cieto, saraino otu met ārā - jau pēc apraksta izklausās baktēriju perēklis. metīsies pumpas un gribēsies vairāk likt tonālo un ar to otu turpināt berzt netīrumus iekšā vēl vairāk.
par zīmuli uzacīm - tur "triepieniem" jābūt tik viegliem, ka neko nevajadzētu pec tam "tīrīt apkārt". tiešām labāk lai liekas, ka uzacis mazliet vel jāpiekrāso, nekā kad uzacis ir pārkrāsotas.. nu nevar ar zīmuli dabūt tādu pašu efektu kā permanentās vai dabiski tumšās uzacis - jā, var dabūt dabiski skaistu un koptu izskatu, bet pilnībā izmainīt formu aizkleksējot visu tumšu- nevar!
par lietām, ko ieteiktu pirkt -
1. bb krēms vai viegls tonālais - nevarēšu ieteikt, jo mana āda ir uz sauso pusi.
2. pūderis - man patīk fit me, tikei nepārspīlēt ar krāsas toni!
3. uzacis - nezinu vai Tev derēs tas, ka man, bet man patīk Anastasia brow pomade, lietoju ar plakano eco tools angled liner otinu - arī ar šo ir jāskatās, lai nepārspīlētu - labāk lai liekas, ka prasās vel vienu triepienu nekā par daudz. parasti krasojot sakoncentrejamies uz formu vai ari lai vienadas un tad uzmetot skatu uz koptelu nakas secinat, ka sakrasots par tumsu un "lec" ara no sejas.
4. acu ēnu primeris un acu ēnas - lietoju Urban Decay naked paletes, nemainitu ne pret kadam citam enam
5. acu tusa - man iepaticies maybellina dzeltenais cat eye colossal
6. acu zimulis, ja ir tada vajadziba.
7. lupu krasa

kad busi tikusi ar so gala, tad iesaku kerties pie konturesanas, bronzeriem un tml. jā, liekas, ka sie ir vajadzigi jau sakuma, bet ar šo ir ļooooooooti viegli parspilet, tapec labak no sakuma izkopt prasmes ar ieprieksejo un tikai tad kerties kontureties. citadak kopskats sanak tragisks.. parmaleta seja, uzacis un bronzera kārta.

iesaku sakt ar youtube "no makeup makeup, beginner makeup" vai tml.
09.03.2015 23:21 |
 
Reitings 4628
Reģ: 06.07.2013
briedi, parasti meitenes nosauc produktus un toņus, kad tos uzklāj!
09.03.2015 23:21 |
 
Reitings 208
Reģ: 03.01.2015
katrai meitenei patiik kas cits un arii atsauksmes par dazaadiem produktiem ir dazaadas. youtubaa tev visu siiiki un smalki izstaastiis,paraadot produktus, otas utt

es ieteiktu saakumaa paskatiities video lai tu saprastu ko tev vajag , koprasaas un tad tikai kaut ko pirkt nevis tagad tik uz veikalu un pirkt visu peec kaartas...
09.03.2015 23:22 |
 
10 gadi
Reitings 167
Reģ: 11.06.2011
09.03.2015 23:24 |
 
10 gadi
Reitings 167
Reģ: 11.06.2011
 
Reitings 763
Reģ: 27.07.2014
Briedi, man līdzīga problēma, ka nemāku savā vecumā krāsoties. Nav runas par kaut kādu baigo supermodeļu mākslu, bet tādas elementāras lietas. Tepat forumā bartera diskusijā Winterra piedāvāja pamācīt un esmu baigi apmierinātā - pastāsta sākot no pašiem pamatiem un tādām elementārām lietām, kas, izrādās, manā galvā riktīgā putrā bija no visiem tiem interneta video. Katrā ziņā man tā ir daudz vieglāk :)
09.03.2015 23:26 |
 
Reitings 208
Reģ: 03.01.2015
bet neskaties youtubaa kaut kaadas pusaudzes, jo taas parasti citus atkaarto.... ieteiktu arii tev burbery makeup tutorials kur visu normaali paraada....vaardusakot skaties profesionaalu vizaazzistu video , jo taa buus vieglaak, jo vinni paraada siikus knifinnjus kas kopteelam ir looooooti svariigi
09.03.2015 23:27 |
 
Reitings 1035
Reģ: 29.07.2009
Ok, forši, liels paldies, meitenes! Ja video iesaka arī izmantotos produktus, tad sākšu vairāk draudzēties ar youtube :-D Bet tāpat, ja kāda var ieteikt konkrētas lietas, kas patīk un ko lietojat, kā arī youtube kanālus, priecāšos! :)
09.03.2015 23:31 |
 
Reitings 2425
Reģ: 17.02.2015
Nezinu vai tas ko līdzēs, bet mans ikdienas make-up ir šāds (man ir taukaina/kombinēta āda)

1. Sajaucu sejas krēmu ar šķidro higlighteri (pašlaik man vēl ir technic high lights, maksāja ap 3-4eur, pasūtīju i-netā). Iesmērēju seju, ļauju tam iesūkties.
2. Lancome BB krēms vai Loreal CC krēms violetais, kas domāts nogurušai ādai.
3. Konsīleris zem acīm un ja ir kāda pumpiņa vai apsārtums, uz tā arī. Pašlaik lietoju Maybelline Fit Me, bet pēc šī pasūtīšu BareMinerals wide awake laikam saucās, pūderveida minerālais konsīleris. Ja neko labāku neatradīšu (lētāku, bet līdzvērtīgi labu).
4. Kontūrēšanai un izgaismošanai lietoju kā kuru dienu....
4.1. GOSH bez spīdumiem tumšs bronzeris + Chanel highligther
4.2. Borjois chocolate dual bronzeris + highlighters komplekts (Latvijā gan tādu neesmu redzējusi. Šeit ir parastais chocolate bronzeris, bet tas nav tas.
5. Uz vaigu kaulu aplīšiem uzlieku mazliet vaigu sārtuma, pašlaik ir no essence, ļoti foršs tonis. Pirms tam bija Artdeco, tie arī ļooooti patīk!
6. Visu iztušēju un nostiprinu ar Clinique caurspīdīgo pūderi. Starp citu, NYX ir baigi foršs finishing powder. Kad man beigsies tagadējais, ņemšu to! Liels iepakojums ļoti un maksā jēdzīgus 15eur!
7. Ar uzacu ēnām mazliet ietonēju uzacis (laigan man ir permanentās, vienmēr gribas vēl tumšākas mazliet :D, plus patīk, ka ar ēnām tā uzacu līnija neizskatās tik cieta)
8. Skropstu tušu lieku pašu pēdējo, lai nekādi pūderi utt man nemaisās pa skropstām :)

Pašlaik gaidu, kad saņemšu savu BareMinerals original foundation (pūderveida tonālais), tad man izpaliks hoghlightera jaukšana ar krēmu, un šķidrais bb/cc krēms, plus tik daudz arī highligtheri nelikšu pa virsu, jo viņš pats par sevi ir jau tāds ar svaigas sejas efektu!

No otām lietoju bodyshop vaigu ēnu otu, kaut kādu neatceros kādas izcelsmes tonālā otu klasisko plakano, uzacīm man ir MAC slīpā, pūderim lietoju otu no CLARINS, šķidrajam tonālajam dažreiz arī beauty blender.

Nu un te bildes -





















Nu tas laikam viss :D
09.03.2015 23:52 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits