Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Analīzes

 
Reitings 1143
Reģ: 06.07.2013
Nesen nodevu hormonu analīzes, pie reizes arī citas.
Izrādījās, ka man ir zems kortizols un trūkst D vitamīna, un abi šie faktori ietekmē hronisku nogurumu. Esat sev ar ko tādu saskārušās? Pieraksts pie endokrinologa pēc mēneša, bet gribētu zināt varbūt kaut kā to kortizolu var sākt paaugstināt jau tagad, jo nogurums besī :D D vitamīnus gan nopirku, vienīgi man kaut kā liekas, ka pēc ziemas visiem tas ir pazemināts.
Un cosmo augstās raudzes mediķi, ko nozīmē, ja cukurs ir normāls, bet ir paaugstināta insulīna rezistence? Mans minējums ir, ka tā ir riska grupa diabētam un lēna insulīna pārstrāde. Liekas, ka saprotu kāpēc mana tievēšana tik lēna notiek.
07.03.2015 12:08 |
 
Reitings 2308
Reģ: 12.03.2011
Par insulina rezistenci viss labi uzrakstīts.

http://www.gsk.lv/musu-insulina-rezistence.html

Par kortizolu: pati nekad neesmu sastapušies, bet neieteiktu pašai neko lietot. Tas ir ļoti sarežģīts mehanisms, un ja tu tos hormonus ieņēmsi tikai pēc Cosmo meiteņu norādēm, varēsi iegrābties sūdos.
:-)
07.03.2015 12:27 |
 
Reitings 74
Reģ: 29.01.2009
Pacelu.
Laikam vajadzēs arī uz Dvit un kortizolu nodot, jo man arī visu laiku ir nogurums, vienalga cik ilgi guļu un bieži ir tāds viegls reibonis. Pilnā asins aina vnm rāda visu normas robežās.
07.03.2015 12:31 |
 
Reitings 74
Reģ: 29.01.2009
Vēl jautājums par hormonu analīzēm, tās nodevi saistībā ar svaru? Vai tur der ĢĀ nosūtījums?
07.03.2015 12:46 |
 
Reitings 680
Reģ: 16.07.2013
ruu, iesaku pārbaudīt, jo D vitamīnam un kortizolam ar svaru nav nekāda sakara. To es pie reizes pārbaudīju, jo nogurums ir, bet pilnā asins aina parāda it kā viss būtu ideāli. Saistībā ar svaru tikai to glikozi nodevu.
08.03.2015 18:41 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits